Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Po prawie 3 miesiacach oczekiwania, dobijania sie i walczenia udało mi się zajechać do naszego mistrza na Mineralna :D

Mistrzunio Rogalitto zaczął działać praktycznie od razu.Po pierwszym pomiarze padło 152KM i zaczęło się działanie, miałem juz wgrany jakis seryjny mocniejszy program dla tego taki wynik :)

Po kilku próbach wyszedł bardzo ładny wynik jak dla mnie bo równe 170KM i 389,8Nm :evil: co mnie bardzo zadowoliło, autko nie kopci po programie i jak narazie jestem miło zaskoczony, różnica jest spora :decayed:

Oto wykresik:

wykresautka.jpg

Kolejny mod planowany to pewnie po zimie fmic tylko musze znaleść kogoś kto mi to zrobi za rozsądne pieniądze :D

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

20ps i 50nm ,do tego wiekszy zakres uzytecznosci,musi byc czuc roznice

Opublikowano

ładne kreski,wódz po raz kolejny pokazał klasę :good:

Opublikowano

bogata seria :good:

390 Nm. :naughty:

gratulacje

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: dla Miszcza i graty dla ciebie takiej furki :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Jestem mega zadowolony :) i moze to dziwne albo mi sie wydaje, ale jak by spalanie bylo miejsze w mieście :D

Teraz musze znalesc kogos kto ogarnia temat fmic-a na forum z Warszawy bo to kolejny krok :)

Opublikowano

Warto było poczekać :) newton :blink: Gratki zdowego egzemplarza :good:

BTW: nie wiem Marek co się kryje pod " ... za rozsądne pieniądze" :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :hi:

Szukałem auta sporo czasu i z nie małe pieniądze kupiłem ale teraz sie odwdzięcza :)

Oj moze źle to ująłem, kogoś kto sie na tym zna i by ogarnął bez problemu bo wie co i jak w b6, i nie zdarł jakoś strasznie :D

Opublikowano

Polecam chłopaków ze SPORTTIG ( ogarniają temat ) na ich stronie masz opisy i fotki oraz telefon do Pawła - zadzwoń a dowiesz się co i za ile :good:

Opublikowano

Ja bym szukal jeszcze wiekszego turbo, apetyt rosnie w miare jedzenia

no i jeszcze jedna sprawa, hamulce, na tych co masz daleko zahamujesz...

Gratuluje wyniku! !!!!!!!!

Opublikowano

Ładny wynik, gratulacje :good: . Jaki masz przebieg (autentyczny)?

Opublikowano

Dzieki :hi:

Szukałem auta sporo czasu i z nie małe pieniądze kupiłem ale teraz sie odwdzięcza :)

Oj moze źle to ująłem, kogoś kto sie na tym zna i by ogarnął bez problemu bo wie co i jak w b6, i nie zdarł jakoś strasznie :D

A możesz na PW napisać ile dałeś, jakie wypos, przebieg itd itp?

Bardzo ładny wynik. Piszczy na 2?

Opublikowano
  • Autor

Polecam chłopaków ze SPORTTIG ( ogarniają temat ) na ich stronie masz opisy i fotki oraz telefon do Pawła - zadzwoń a dowiesz się co i za ile :good:

Ok będe musial ogarnąc temat, a Ty może u nich robiłes? Jakie koszta miej wiecej ?

Ja bym szukal jeszcze wiekszego turbo, apetyt rosnie w miare jedzenia

no i jeszcze jedna sprawa, hamulce, na tych co masz daleko zahamujesz...

Gratuluje wyniku! !!!!!!!!

Na spokojnie wszystko po kolei, turbo wymienie jak to da ciała, a nad hamulcami zaczynam myślec bo powaznie by sie przydały :)

Ładny wynik, gratulacje :good: . Jaki masz przebieg (autentyczny)?

Autentyczny 218tys około

Dzieki :hi:

Szukałem auta sporo czasu i z nie małe pieniądze kupiłem ale teraz sie odwdzięcza :)

Oj moze źle to ująłem, kogoś kto sie na tym zna i by ogarnął bez problemu bo wie co i jak w b6, i nie zdarł jakoś strasznie :D

A możesz na PW napisać ile dałeś, jakie wypos, przebieg itd itp?

Bardzo ładny wynik. Piszczy na 2?

Na upartego to i na 3 by zapiszczało :P

Opublikowano
Na upartego to i na 3 by zapiszczało tongue

ale chyba na zimówkach :naughty:

Opublikowano

Przy strzale ze sprzęgła może i zapiszczy...

Opublikowano
Przy strzale ze sprzęgła może i zapiszczy...

ale na 100% nie na kapciu 225 i w góre :kox:

Opublikowano

Tak robiłem i Kokos oraz parę osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przy strzale ze sprzęgła może i zapiszczy...

Dla tego napisalem ze na upartego :) generalnie nie sprawdzalem, na zimowkach na 2 piszczy :)

Tak robiłem i Kokos orza pare osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4::polew:

Ok będe musiał sie dogadać ale to nie w tym miesiącu bo juz sporo kasy w autko poszło a Mikołaj skąpy :kox:

Opublikowano

no reikeb...widać, że motorownia zdrowa jak trza :kox:

a robota Mistrza Rogala profi jak zawsze :good:

Opublikowano

Tak robiłem i Kokos orza pare osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4::polew:

Ok będe musiał sie dogadać ale to nie w tym miesiącu bo juz sporo kasy w autko poszło a Mikołaj skąpy :kox:

Jak byś coś potrzebował to daj znać :gwizdanie: a co do Mikołaja - to masz jeszcze troszkę czasu :naughty: wiec i dla siebie coś możesz wyrezać :decayed:

BTW: rok temu Mikołaj zrobił mi prezent :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.