Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVF] TDI Sport
czyli zew s-line
-
[B7 BKN] Wykres chip Made by SOFT CAR w Gdańsku
to chyba ze 3.0 tdi traci moc z wiekiem bo jak ludzie hamuja 1.9 tdi awx/avf to sa czesto po 140-150p w serii i sa ta auta 10 letnie i maja nalatane tyle km ze pewnie wiekszosc wlascicieli nawet nie :gwizdanie: nie wiem niech sie jakis tuner wypowie asb 2006 r i seria 250ps :gwizdanie: zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185241.0 a mowisz ze Twoj kolega hamowal asb i wyszlo 220 to chyba cos nie tak z hamownia albo z waszymi autami :gwizdanie:
-
[B6 AVF] TDI Sport
to nie zadna edycja sport tylko s-line,podsufitke masz czarna? walnij grill na czarno i wieksze kolo i bedzie
-
[B7 BKN] Wykres chip Made by SOFT CAR w Gdańsku
dziwne nawet serii nie trzyma,a co dopiero jakis maly bonus
-
Piłka nożna
Skyliner ogladasz ceremonie otwarcia nowego stadionu juve ??
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
tez nie ma ich zbyt wielu zrobcie liste kto widzial na zywo najnowsze mody adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
chyba tylko ludzie z wawy co na zywo widzieli :gwizdanie:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
robienie pakietu rs4 w dieslu to Nosb zrobil dobrze bo i silnik konkret,jest moc i jest Quattro a tak to jakies seryjne auto moze objechac takie "rs4 diesel" widzieliscie to?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
pokazalbys to w tym aucie porobione a nie takie spy foto...gdzies tam dojzalem licznik rs4,pozniej boczki w jasnej skorze :gwizdanie:
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
no to czekam na montaz bo nie wiem czy wkladac 288 na tyl :gwizdanie: po tarcze uderzaj do dzika z forum? wiesz gdzie> on tez wkladal ostatnio 320 przod i ma w dobrej cenie Zimermann wentylowane
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
to jest zestaw 320/288 ??
-
[B6 AWX] Oem +
ja mam nadzieje ze bedzie powyzej 195 ps na wielki moment nie ma co liczyc bo to awx a nie avf,tak z 380/390 Nm to chyba bezpieczna granica,ktos pisal ze z momentem 400 sprzeglo awx se nie radzi,chyba ze mistrz inaczej moment rozlozy i np bedzie 400Nm ale dopiero okolo 2400obr-ja bym tak chcial miec wykres
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
wez mi adamoo powiedz co jeszcze musze miec bo Ty wiesz co mi wysylasz a Ty u siebie kiedy montujesz? pilota juz masz? mam nadzieje ze Bart-S sie zgodzi mi to zamontowac
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
inny zbiornik do spryskiwaczy xenonu? jak sie pytalem na forum ile wyjdzie webasto to pisali ze ok 1 tys zl ale jak patrze to lekko bedzie 1,5 tys zl jeszcze trzeba tunel zmienic...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
bede obserwowal temat moze zamiast BRD kupie ta
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
a ogolnie jak sam odczuwasz dzwiek po przerobieniu na przelot? jestes zadowolony? sam nad tym mysle
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
przydalby sie jeszcze filmik jak audi odjezdza zeby ocenic dzwiek wydechu
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Virus i co montujesz te pompki AL?
-
[ALL B6] Pakiet połysk: podmiana osłony słupka B i blendy szyby na wariant z połyskiem
Bartek zalozyl to prawie 2 lata temu a wy mu teraz gratulujecie HiRide wylapal starego posta i napisal "Bartek planujesz cos jeszcze?"
-
[B6 AVF] 168KM i 380Nm
ale wogole jest sens to robic? co to daje?
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
wkladaj odrazu wieksze na 320 sie juz spoko hamuje
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
ja mam nadzieje ze poprawisz pare rzeczy i audi bedzie bo podstawy sa
-
[B6 AWX] Oem +
kiedy program ??