Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. czyli zew s-line
  2. to chyba ze 3.0 tdi traci moc z wiekiem bo jak ludzie hamuja 1.9 tdi awx/avf to sa czesto po 140-150p w serii i sa ta auta 10 letnie i maja nalatane tyle km ze pewnie wiekszosc wlascicieli nawet nie :gwizdanie: nie wiem niech sie jakis tuner wypowie asb 2006 r i seria 250ps :gwizdanie: zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185241.0 a mowisz ze Twoj kolega hamowal asb i wyszlo 220 to chyba cos nie tak z hamownia albo z waszymi autami :gwizdanie:
  3. to nie zadna edycja sport tylko s-line,podsufitke masz czarna? walnij grill na czarno i wieksze kolo i bedzie
  4. dziwne nawet serii nie trzyma,a co dopiero jakis maly bonus
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Skyliner ogladasz ceremonie otwarcia nowego stadionu juve ??
  6. tez nie ma ich zbyt wielu zrobcie liste kto widzial na zywo najnowsze mody adamooo
  7. chyba tylko ludzie z wawy co na zywo widzieli :gwizdanie:
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Twoje ??
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    robienie pakietu rs4 w dieslu to Nosb zrobil dobrze bo i silnik konkret,jest moc i jest Quattro a tak to jakies seryjne auto moze objechac takie "rs4 diesel" widzieliscie to?
  10. pokazalbys to w tym aucie porobione a nie takie spy foto...gdzies tam dojzalem licznik rs4,pozniej boczki w jasnej skorze :gwizdanie:
  11. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja se to mam
  12. no to czekam na montaz bo nie wiem czy wkladac 288 na tyl :gwizdanie: po tarcze uderzaj do dzika z forum? wiesz gdzie> on tez wkladal ostatnio 320 przod i ma w dobrej cenie Zimermann wentylowane
  13. to jest zestaw 320/288 ??
  14. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ja mam nadzieje ze bedzie powyzej 195 ps na wielki moment nie ma co liczyc bo to awx a nie avf,tak z 380/390 Nm to chyba bezpieczna granica,ktos pisal ze z momentem 400 sprzeglo awx se nie radzi,chyba ze mistrz inaczej moment rozlozy i np bedzie 400Nm ale dopiero okolo 2400obr-ja bym tak chcial miec wykres
  15. wez mi adamoo powiedz co jeszcze musze miec bo Ty wiesz co mi wysylasz a Ty u siebie kiedy montujesz? pilota juz masz? mam nadzieje ze Bart-S sie zgodzi mi to zamontowac
  16. inny zbiornik do spryskiwaczy xenonu? jak sie pytalem na forum ile wyjdzie webasto to pisali ze ok 1 tys zl ale jak patrze to lekko bedzie 1,5 tys zl jeszcze trzeba tunel zmienic...
  17. bede obserwowal temat moze zamiast BRD kupie ta
  18. a ogolnie jak sam odczuwasz dzwiek po przerobieniu na przelot? jestes zadowolony? sam nad tym mysle
  19. przydalby sie jeszcze filmik jak audi odjezdza zeby ocenic dzwiek wydechu
  20. Virus i co montujesz te pompki AL?
  21. Bartek zalozyl to prawie 2 lata temu a wy mu teraz gratulujecie HiRide wylapal starego posta i napisal "Bartek planujesz cos jeszcze?"
  22. ale wogole jest sens to robic? co to daje?
  23. wkladaj odrazu wieksze na 320 sie juz spoko hamuje
  24. ja mam nadzieje ze poprawisz pare rzeczy i audi bedzie bo podstawy sa
  25. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    kiedy program ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.