Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. a to 17 czy 18? no to teraz pasowaloby caly chrom wywalic
  2. no ja tez sie zbieram do Fimca i BRD
  3. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieje ze M'vila nie pojdzie do Arsenalu. kupilem go w FM do juve i wymiata a Neymara za 16 mln Lukaku za 5 mln jest oficjalne info : Elia w juventusie - no mam nadzieje ze sie sprawdzi ale mam obawy,chcialbym zeby Man Utd kupilo dzisiaj Snejdera
  4. ale zestaw do manuala maja drogo :gwizdanie:
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    tez jestem zly ze zalowali kasy zarowno na Aguero jak i Rossiego bo to sa pilkarze najwyzszej klasy i do tego mlodzi,Conte mnie strasznie denerwuje ta jego wizja zespolu Bastos pilkarz znany i b.dobry i chcial do nas przyjsc ale nie Conte go nie chce,czasem mam wrazenie ze on zrobil transfery takie chyba jak chcial zrobic w Sienie Who The f*ck is Giaccherini?? zapomniales dodac na plus wykupienie Matriego ale po hu... wykupili Motte? Storari jak broni to broni b.dobrze a Buffon nie moze odnalezc dawnej formy,tak samo bylo z Del Piero jak wrocil po pol roku to juz nie byl on...mam nadzieje ze nie bedzie tak z F Q
  6. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podobno ma być. Demo już wyszło w zeszłą środę . Juventus był nie słusznie ukarany w 2006 roku... Zamieszany jest także Inter i AC Milan tylko oni mają tzw. "plecy". Inter jest głównym inicjatorem afery Calciopoli. Gdyby nie ona to by oglądali plecy Juve i AC Milanu... Zresztą powoli wszystko wraca na swoje miejsce :gwizdanie:. wiele klubow bylo wtedy zamieszanych ale tylko juve zdegradowali,powinni jak cos wszystkie zamieszane,no ale jak mieli zdegradowac Milan skoro to klub premiera Wloch??... a Moratti musi miec straszne uklady pomimo ze Inter tez byl zamieszany to nic mu nie zrobili,ba nawet za frajer mistrzostwo im przyznano a teraz jest juz sprawa przedwaniona i nie moga im zabrac tego mistrzostwa Skyliner ja bede zadowolony jak bedzie wywalczona liga mistrzow w tym sezonie,na papierze sklad jest ale boje sie o to co zawsze-trener i jego brak doswiadczenia w prowadzeniu duzego klubu oraz frajersko tracone punkty ze slabiakami jak to juve ma w tradycji
  7. ta polka to kolorem pod fotele rs4? raggaman pisalem do Ciebie pw to zes nie odpisal
  8. :gwizdanie:
  9. moze Nosb powinien normalnie sie zajac tym profi-budowaniem replik teraz nast projekt ferrari http://www.bojar-tuning.eu/pl.html
  10. Nosb wez tam lepiej ustaw bramke przed wjazdem na posesje bo sie sepy z forum rzuca na ogladanie "Replika Audi RS4 B7" - wejscie 5zl lub browar "zabrania sie dotykania,robienia zdjec z fleszem"
  11. i co jak ten slimak wyszedl juz z muszli lakiernika ?
  12. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    super Ty masz wydech caly 2,5? kiedy program?
  13. u mnie to samo przejechalem okolo 2 tys km i znowu poducha sie pali
  14. moze zacisk w czerwien albo zolty?
  15. nowe kolo takie sobie ale te DTM tez jest slabe, wiesz moze gdzie mozna dorwac taka lotke,spoiler na dach?
  16. dziwne masz te felgi ale fajnie ze cos innego niz wszyscy foty mi sie podobaja widze ze Twoj kolega ma biale kolo ale dziwnie wyglada ta szachownica na dachu... ta czarna ma biale kolka w grillu? myslalem nad tym ale widze ze dobrze to wyglada
  17. biala perla bedzie kox,glosowalem na ten kolor
  18. no mi sie ogolnie b6 podoba ale praca silnika po 2 latach juz mnie meczy i ogolnie jest silnik za glosny szczegolnie jak jedzie sie tak 160-170, zobaczcie ten filnik audi a6 3.0 tdi jest az tak ciche? u mnie taki szum to jest przy 140-160 a tutaj 260?
  19. jak wrazenia po przesiadce z a4? chodzi mi o wyciszenie,prace silnika,przestrzen,sam powawznie mysle nad takim autem tylko ze w sedanie
  20. jesli czarny to mat,ale ja osobiscie wybralbym bialy i tak zaznaczylem w ankiecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.