Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

probi101

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Już był taki wątek, musisz dobrze poszukać. Można to skalibrować na vagu.
  2. fmic i brd plus program i będzie git
  3. probi101 odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    Te wasze samochody chyba nie jeżdżą po mieście a są pchane że wam palą poniżej 7 litrów.
  4. Padło z prawdziwego zdarzenia.. Witek karta tobie nie padła podczas robienia fot temu czemuś
  5. Nie wiem jak wy to robicie że palą wam po 6 litrów w mieście Chyba cały czas pusty przelot. Mnie w mieście spala od 6 aż do 10 litrów.
  6. Wątpię czy kupisz. Lepiej opłaca się fotel kupić niż go naprawiać..
  7. W ASO zrobisz w takich samych kosztach co w prywatnym zakładzie.. Koszt kluczyka to jest koszt koło 500 zł.
  8. Rns-e ma bardzo słaby wzmacniacz i z tego jest problem..
  9. Że świeci cały czas po zapaleniu świateł to tak ma być bo zapalniczka jest podświetlana. A czy lutuje każdy to według uznania danego użytkownika samochodu.
  10. probi101 odpowiedział(a) na toro1984 temat w Audi A4 B6
    Z tego co mi wiadomo wprowadzono mocniejsze wahacze ale czy to prawda nie wiem..
  11. probi101 odpowiedział(a) na djbovorta temat w 1.9TDI
    Bloki to silnika robisz z tego co kojarzę 05, 06 ,011 i ogólnie błędy jakie występują. Zrób pełny skan błędów.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:06_________________________________________________Albo do mechanika podjedź co ma komputer on powinien tobie pomóc..
  12. probi101 odpowiedział(a) na djbovorta temat w 1.9TDI
    manualną i nie zasugerowałem się tym na początku że kolega ma automat. Ale czy aż tak może skrzynia automatyczna podczas mrozów wpłynąć na przyspieszanie??[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:50_________________________________________________Najlepiej to podłącz Vag i wtedy będziesz wiedział w czym tkwi problem..
  13. probi101 odpowiedział(a) na djbovorta temat w 1.9TDI
    Ja miałem tak jak przepływka padła też nie miał mocy. Też może być turbina. Nalepiej zapnij Vag i logi.
  14. Żeby kolega już wszystko wiedział
  15. Ja się nie będę mądrzył, ale wymieniałem tandem pompę, świece, nowy aku i przewody i palił za pierwszym razem ale nie odrazu. Teraz wymieniłem zaworek i jak ręką odjął problem z odpalaniem. Dzisiaj zapalił od strzała bez zająknięcia..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.