Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lift B6?


toro1984

Rekomendowane odpowiedzi

Był w 2004r dokładki w kolor i lepsze plastiki w środku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens ma taki że kupujesz model 2002 i tym się chwalisz, a w rzeczywistości masz 2001 po czerwcu (od połowy roku to już model roku następnego i takie info jest w VIN) i tak to wygląda...

u nas liczy się rocznik... więc jest to raczej pozbawione sensu[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 20:45_________________________________________________

Był w 2004r dokładki w kolor i lepsze plastiki w środku :hi:

no to nie lift... poprawki po prostu... tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w 2004r dokładki w kolor i lepsze plastiki w środku :hi:

Po czym wnosisz, że lepsze plastiki? Z tego co wiem b6 maja problem z wycierającymi się przyciskami, w 04 to poprawiono? A fis kolorowy zależny jest od rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem od 11.2003 r. model B6 został lekko poprawiony. Poprawiła sie jakośc plastików, które już się tak nie wycierają jak to było w rocznikach 2001-2003, zamienione zostały wycieraczki na aero. Z tego co wyczytałem tu na forum to wynika, że B6 w koncowce produkcji nie było osłony pod maska w okolicach podszybia tam gdzie jest akumulator. FIS kolorowy chyba był we wczesniejszych modelach bo kumpel ma B6 z 2003 roku i ma kolorowy, wiec to chyba zalezalo kto ma jakie wyposarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fis kolorowy mam w modelu wyprodukowanym 29.07.2002. Czyli rok modelowy 2003 :kox: Rok modelowy nie ma żadnego znaczenia . Teoretycznie są wprowadzane drobne zmiany co jakiś czas ale są one i tak wprowadzane stopniowo i równomiernie w czasie roku.

Z tym rokiem modelowym to tylko naginanie rzeczywistości przez handlarzy którzy potrafię być bardzo bezczelni. Oglądałem raz auto w polsce na giełdzie. Wystawione na kartce 2002 a więc oglądam. Patrze w ks serwisową a tam auto wyszło w salonie w marcu 2001 :shocked:. Auto może było ok, ale jak gość już takie myki stosuje to dalej z nim już nie gadałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fis kolorowy zależny jest od rocznika?

ja mam listopad 2003 i jest kolorowy FIS , znajomy ma 2001 i tez ma... na moje byla to opcja dostepna za odplata chyba od poczatku produkcji ... ale moge sie mylic... nie daje tez gwarancji ze u znajomego FIS jest ori czy ktos go nie dokladal przed nim

a co do plastikow to nigdy nie slyszalem zeby w 2004 roku zaczeto stosowac nowe materialy w B6... raczej malo prawdopodobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do plastikow to nigdy nie slyszalem zeby w 2004 roku zaczeto stosowac nowe materialy w B6... raczej malo prawdopodobne...

Mało to słyszałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokrywa silnika w początkowych modelach jest srebrna... czy to też różnie bywało? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokrywa silnika w początkowych modelach jest srebrna... czy to też różnie bywało? :mysli:

Ja mam z 2002 roku i kolor pokrywy mam srebrny. Ale cos slyszalem, że w poczatkowych były srebrne i czarne a pozniej tylko czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokrywa silnika w początkowych modelach jest srebrna... czy to też różnie bywało? :mysli:

początek była na srebrno... później czerń ale na to nie ma co patrzeć bo się człowiek zamota jak z kolorami chłodnic (ta sama sytuacja)

a co do plastikow to nigdy nie slyszalem zeby w 2004 roku zaczeto stosowac nowe materialy w B6... raczej malo prawdopodobne...

Mało to słyszałeś :)

plastiki na bank poprawili bo przecież babol był niesamowity... choć włącznik świateł mam wytarty

ja mam listopad 2003 i jest kolorowy FIS , znajomy ma 2001 i tez ma...

to może inaczej...

z tego co ja wiem kolorowy FIS dotyczył nawigacji DX - jak była między fotelami to był kolor

FISy czarno-czerwone są nawet jeszcze w modelach B8 i C6!!! http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-143km-model-2009-157700km-100-bezwy-i2098416802.html

więc dajcie już spokój z tymi rocznikami...

nie było osłony pod maska w okolicach podszybia tam gdzie jest akumulator

to się zgadza i nazywa "oszczędności"... kolejny babol (obok FISa i wielu innych) w klasie premium... no ale nie narzekam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo wprowadzono mocniejsze wahacze ale czy to prawda nie wiem.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...