Treść opublikowana przez probi101
-
Rozbieżności w spalaniu między Fisem a rzeczywistością
Już był taki wątek, musisz dobrze poszukać. Można to skalibrować na vagu.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
fmic i brd plus program i będzie git
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
Te wasze samochody chyba nie jeżdżą po mieście a są pchane że wam palą poniżej 7 litrów.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Padło z prawdziwego zdarzenia.. Witek karta tobie nie padła podczas robienia fot temu czemuś
-
Ile tak naprawde pali 1.9TDI ?
Nie wiem jak wy to robicie że palą wam po 6 litrów w mieście Chyba cały czas pusty przelot. Mnie w mieście spala od 6 aż do 10 litrów.
-
[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa
Wątpię czy kupisz. Lepiej opłaca się fotel kupić niż go naprawiać..
-
[B6 AWX] dorobianie kluczyka jak to rozgryżdż ????
W ASO zrobisz w takich samych kosztach co w prywatnym zakładzie.. Koszt kluczyka to jest koszt koło 500 zł.
-
[ALL B6] Wymiana głośników i słaby dźwięk
Rns-e ma bardzo słaby wzmacniacz i z tego jest problem..
-
[ALL B6] Podłokietnik podświetlenie
Że świeci cały czas po zapaleniu świateł to tak ma być bo zapalniczka jest podświetlana. A czy lutuje każdy to według uznania danego użytkownika samochodu.
-
[ALL B6] Lift B6?
Z tego co mi wiadomo wprowadzono mocniejsze wahacze ale czy to prawda nie wiem..
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
Bloki to silnika robisz z tego co kojarzę 05, 06 ,011 i ogólnie błędy jakie występują. Zrób pełny skan błędów.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:06_________________________________________________Albo do mechanika podjedź co ma komputer on powinien tobie pomóc..
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
manualną i nie zasugerowałem się tym na początku że kolega ma automat. Ale czy aż tak może skrzynia automatyczna podczas mrozów wpłynąć na przyspieszanie??[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:50_________________________________________________Najlepiej to podłącz Vag i wtedy będziesz wiedział w czym tkwi problem..
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
Ja miałem tak jak przepływka padła też nie miał mocy. Też może być turbina. Nalepiej zapnij Vag i logi.
-
[ALL B6] Kiera S4 trójramienna vs zwykła trójramienna
Żeby kolega już wszystko wiedział
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Ja się nie będę mądrzył, ale wymieniałem tandem pompę, świece, nowy aku i przewody i palił za pierwszym razem ale nie odrazu. Teraz wymieniłem zaworek i jak ręką odjął problem z odpalaniem. Dzisiaj zapalił od strzała bez zająknięcia..
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Nie zawsze wywali na Vagu błąd świecy. Świece mogą być słabe i błędu nie będzie.
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Jest to zaworek jednokierunkowy więc jak dmuchasz w drugą stronę to powinien się blokować.
-
[ALL B6] Kiera S4 trójramienna vs zwykła trójramienna
No i ma znaczek wbudowany w kierownice.
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące numeru części AVANT
Zaślepka kosztuje niecałe 10 zł w ASO..
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Ja wymieniłem to i problem się skończył.. Pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:34_________________________________________________Numer tego zaworka to 1J0127247A. [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:41_________________________________________________W środku masz sprężynkę co po kilku latach traci swoją sprężystość i zaworek nie trzyma.
-
[ALL B7] Migające światła Xenon
Wiesz można gdybać bo może palnik się kończyć zdarza sie że dwa naraz ale to raczej z przetwornicą może być coś nie tak.. Najlepiej to zapnij Vag i może coś się wyjaśni..
-
[B5 AVG] Dziwny problem z N75
A sprawdzałeś vacum w jakim jest stanie i czy działa dobrze??
-
[ALL B7] Migające światła Xenon
Masz oryginalny Xenon czy dokładany HID??
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Wchodzi do filtra plastykowy okrągły wkład zakończony z dwóch stron rurkami co na nich są przewody paliwowe. Wygląda coś na kształt motyla.
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Ja wymieniłem świece i nic to nie dało. Prawdopodobnie wraca tobie paliwo a głównym winowajcą jest zaworek zwrotny na filtrze paliwa.. Nowy w ASO kosztuje 97 zł.