Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. za***iście
  2. Ty sie mlody smiej ale adamoo wlozy jeszcze silnik z ttrs to wtedy sam mu ten znaczek na klape kupisz
  3. racja
  4. bardzo podobne audi do mojego przod ´s-line tyl ms design tylko ze ja jeszcze nie zamontowalem z profilami na 2 wydechy mimo ze dokladke mam juz z pol roku. zmien koncowki wydechu na wieksze np 90 lub 100 i lotke na klape ala s4 ale ogolnie pozytywnie mnie zaskoczyles bo wchodzac w ten watek mowilem sobie pewnie kolejny Avant b6 golas i totalna seria bo takich watkow to 80 % a tu czarny sedanik
  5. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sa dostepne amortyzatory do b6 z regulacja wysokosci? mialem takie w b5 MTS technik i amor mial naciecia i mozna bylo regulowac
  6. widze ze nie tylko adamoo bedzie w tym sezonie na bialej feldze jedzil :gwizdanie: biala fela wyglada
  7. kiedy foty jakies? my z forum mamy slaba wyobraznie musimy zobaczyc
  8. konkret foty czarnuch w hooj
  9. jakie obizenie na tym zestawie?
  10. czyli tyl usiadl nizej niz przod standard w a4 przy springach 30/30 ja w b5 tak mialem dlatego w b6 mam juz 50/30 i jest przod nizej dobry mod z hamulcami,jakie tarcze i klocki wkladasz?
  11. no ciekawe jak bedzie brzmialo na nowym wydechu i jaki wynik wyjdzie
  12. David odpowiedział(a) na piotrcar temat w Inne marki
    dane techniczne pokazuja co innego skoda http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/skoda/octavia/ii.html audi http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b8.html audi jest dluzsze,szersze i ma wiekszy rozstaw osi,zreszta octavia to chyba segment audi a3
  13. David odpowiedział(a) na piotrcar temat w Inne marki
    w Szwecji zarobki skandynawskie a ceny europejkie wiec mozna sobie kupic nowe auto ale czemu akurat czerwony? lubisz ten kolor,fajnie ze nie kombi
  14. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    fajna dobry kolor,zapodasz m-pakiet zew i bedzie materialy w nowych bmw bardzo dobre siedzialem w bmw 120d i jakosc super
  15. mialem wczesniej taki niski przod jak Ty na sprezynach Fk -55 i strasznie czesto obcieralem a do Roberta z tune up nie moglem wjechac na hamownie zreszta Bieniek widzial wtedy a kola jeszcze mialem 15 zimowki wtedy dlatego musisz dac troche wyzej mieszkasz w PL wkoncu Maciek zapodaj lotke na klape ala s4
  16. ja mialem to w audi jak kupilem,to nie byl standard?
  17. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dobry wynik dla barcy wazne bylo zeby nie przegrac
  18. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja ogladam na stronie rojadirecta.es przez program sopcast
  19. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja bede ogladal barce w necie jest pelno stron
  20. mystic a tyl nie siedzi nizej ? szkoda ze to Avant,jakbys mial sedana to bym zarezerwowal jak bys sprzedawal bo pewnie juz Ci chodzi po glowie b8 :gwizdanie:
  21. masz mocniej zglebowane auto niz ja :gwizdanie: a w gdansku koleiny ze ho ho
  22. to moga byc jeszcze luzy w gniazdach pompowtryskiwaczy w glowicy silnika
  23. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    s6 najlepszy wybor jesli chodzi o ledy na tyl i ten silnik szkoda ze paliwo drogie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.