Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
za***iście
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ty sie mlody smiej ale adamoo wlozy jeszcze silnik z ttrs to wtedy sam mu ten znaczek na klape kupisz
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
elegancko
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
racja
-
[B6 AVF] Audi a4 b6 by Sikszak
bardzo podobne audi do mojego przod ´s-line tyl ms design tylko ze ja jeszcze nie zamontowalem z profilami na 2 wydechy mimo ze dokladke mam juz z pol roku. zmien koncowki wydechu na wieksze np 90 lub 100 i lotke na klape ala s4 ale ogolnie pozytywnie mnie zaskoczyles bo wchodzac w ten watek mowilem sobie pewnie kolejny Avant b6 golas i totalna seria bo takich watkow to 80 % a tu czarny sedanik
-
B6 DIVISION
sa dostepne amortyzatory do b6 z regulacja wysokosci? mialem takie w b5 MTS technik i amor mial naciecia i mozna bylo regulowac
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
widze ze nie tylko adamoo bedzie w tym sezonie na bialej feldze jedzil :gwizdanie: biala fela wyglada
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
kiedy foty jakies? my z forum mamy slaba wyobraznie musimy zobaczyc
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
konkret foty czarnuch w hooj
-
[B6 AWX] Work in progress...
jakie obizenie na tym zestawie?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
czyli tyl usiadl nizej niz przod standard w a4 przy springach 30/30 ja w b5 tak mialem dlatego w b6 mam juz 50/30 i jest przod nizej dobry mod z hamulcami,jakie tarcze i klocki wkladasz?
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
no ciekawe jak bedzie brzmialo na nowym wydechu i jaki wynik wyjdzie
-
RS reaktywacja :)
dane techniczne pokazuja co innego skoda http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/skoda/octavia/ii.html audi http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b8.html audi jest dluzsze,szersze i ma wiekszy rozstaw osi,zreszta octavia to chyba segment audi a3
-
RS reaktywacja :)
w Szwecji zarobki skandynawskie a ceny europejkie wiec mozna sobie kupic nowe auto ale czemu akurat czerwony? lubisz ten kolor,fajnie ze nie kombi
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
fajna dobry kolor,zapodasz m-pakiet zew i bedzie materialy w nowych bmw bardzo dobre siedzialem w bmw 120d i jakosc super
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
mialem wczesniej taki niski przod jak Ty na sprezynach Fk -55 i strasznie czesto obcieralem a do Roberta z tune up nie moglem wjechac na hamownie zreszta Bieniek widzial wtedy a kola jeszcze mialem 15 zimowki wtedy dlatego musisz dac troche wyzej mieszkasz w PL wkoncu Maciek zapodaj lotke na klape ala s4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ja mialem to w audi jak kupilem,to nie byl standard?
-
Piłka nożna
dobry wynik dla barcy wazne bylo zeby nie przegrac
-
Piłka nożna
ja ogladam na stronie rojadirecta.es przez program sopcast
-
Piłka nożna
ja bede ogladal barce w necie jest pelno stron
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mystic a tyl nie siedzi nizej ? szkoda ze to Avant,jakbys mial sedana to bym zarezerwowal jak bys sprzedawal bo pewnie juz Ci chodzi po glowie b8 :gwizdanie:
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
masz mocniej zglebowane auto niz ja :gwizdanie: a w gdansku koleiny ze ho ho
-
[B6 AWX] Drgania / wibracje nadwozia lub silnika przy przyśpieszaniu
to moga byc jeszcze luzy w gniazdach pompowtryskiwaczy w glowicy silnika
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
:sick3:
-
[INNE] S6 Manual
s6 najlepszy wybor jesli chodzi o ledy na tyl i ten silnik szkoda ze paliwo drogie :gwizdanie: