Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] praca w toku:-)


Maciek80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Po wielu tygodniach poszukiwań w końcu ustrzeliłem swój egzemplarz:) Rocznik 2004, silnik 1.9 TDI AVF, przebieg 214 tys z hakiem (ori - potwierdzony), bezwypadkowy.

Wyposażenie (prócz tego co w każdym):

- podgrzewane kubełkowe fotele z regulacją lędźwiową i wysuwanym podudziem,

- podgrzewane lusterka, spryski i zamek (pakiet zima)

- pakiet oświetlenie (niepełny)

- trójramienna skórzana kiera,

- obszyta skórą gała i ręczny,

- kolorowy pełny FIS,

- navi między zegarami

- zawieszenie 1BE (-20mm)

- felgi S-Line 17"

- bluetooth

Kilka fotek zrobionych na szybko (już z ciemnymi szybami):

dsc01182og.jpg dsc01172b.jpg

Przeprowadzone modyfikacje:

- znaczki z klapy out, - zrobione

- ściema szyb, - zrobione

- felgi 18" lub 19", - zrobione (BBS CK 19"/8,5" szer.)

- LEDy tył, - zrobione

- program, - zrobione (166 KM/ 362 Nm)

- gwint, - zrobione (H&R)

- swap hamulców na 320mm - zrobione

- czarny grill, kierunki boczne, listwa z tyłu - zrobione

Z ważniejszych napraw/wymian:

- pażdziernik 2010 - nowe sprzęgło + koło dwumasowe + (przy okazji akumulator i świece)

- lipiec 2011 - nowy wałek rozrządu z hydrauliką + rozrząd kompletny + czyszczenie pompek

Plany:

- felga w kolor lub zmiana na inną,

- ściema lamp (malowanie środków przód + folia lub spray na tył)

Hamownia:

p8030191frm.jpg wykres.jpg

Aktualne fotki:

-65/45 (+/-)

frm3.jpg frm2i.jpg

frm1.jpg

-45/45 setup zimowy + heble 320mm od Virusa + listwa tył w czarny mat

20120407113005frm.jpg

20120407113127frm.jpg

20120407113022frm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka OK - mody w dobrym kierunku, tylko jakoś ten wzór felg mi nie podchodzi - chyba że na autku będzie wyglądać OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czarne środki w przednich lampach

fajne autko, a jak chcesz zrobić czarne środki , założysz bi xenon, czy masz inny pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin j - xenonów ani bixenonów raczej rezał nie będę ale nigdy nie mów nigdy :> Przyspawam dejlajty :polew:

antonio - na spotach będę się pojawiał, swego czasu byłem kilka razy, jeszcze za czasów B5-tki ale niestety z braku czasu zniknąłem na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko fura :good: calkiem niezle wyposazona :) co od czarnych felg to wedlug mnie pasuja najbardziej na bialym aucie- na innym kolorze one po prostu gina

powodzenia w modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka nowych fotek. Co do modów to zmieniły się tylko przyciemnione szyby ale mamy już wiosnę więc powinno ruszyć z kopyta :> Następne w kolejce są nowe alu, cały czas szukam, jeżdżę oglądam, wkurwiam się (to krzywe, to repliki - oczywiście przez telefon wszystko cacy :polew:). No i myślę czy nie przyciemnić też przednich szyb, trochę żałuję że nie zrobiłem tego od razu. Jak temperatura podskoczy to wywali się też znaczki z klapy. A co do ledów na tył to hmm, ostatnio podobają mi się ORI z przyciemnionymi kierunkami, więc się jeszcze zastanowię.

Fota poglądowa:

lampyyyyy.jpg

Lakier do lamp już kupiłem, teraz czekam na wenę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzany kotlet :kox: :kox:, ale to dobrze, zapewne chce nam Kolega coś zaprezentować.

Ta A4 cała czarna :kox: wydaje mi się że stała kiedyś na allegro i chyba była bita nieprawda?? Tak mi się coś kojarzy, szczególnie te felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, stała kupę czasu, najpierw rozbita, później zrobiona. Fotę zachowałem ze względu na ciekawe malowanie felg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fura fajna, a te fele rozwalają :kox:. Planujesz może jakąś dokładeczke z przodu od s- line?? Szkoda że tylko zrobiłeś przyciemniane tylne szyby, ale zawsze można przód dorezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, spękałem przed ewentualną utratą dowodu ale teraz żałuję że nie przyciemniłem. No i folię mogłem wybrać tą najciemniejszą :) A co do S-line to w grę wchodzi przód i listwy boczne, tyłu wg mnie się nie opłaca bo są za małe różnice w wyglądzie, no chyba że na dwa wydechy ale to odpada :tongue4: Ale najpierw koła, to w tej chwili jest najważniejsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na auto trafiły nowe koła, miały być inne ale te też są dobre :)

BBS, model CK (nie CH), 19", szer 8,5" ET35, oponki Goodyear Eagle 235/35/19. Miałem trochę stracha czy nie będzie ocierać na nierównościach ale póki co jest ok, mimo że od wewnętrznej strony, między oponą a elementami zawieszenia ledwo się palec mieści :blink:

Fotki, jakość słaba bo telefonem na szybko robione:

frrm.jpg

frrm2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...