Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] praca w toku:-)


Maciek80

Rekomendowane odpowiedzi

Wyspawaj podłogę, powieś kostki i płytę cd na lusterku i pomaluj czarny pas w koło drzwi :naughty::decayed:

..tak prawie poważnie mówiąc fajne auto,a fela idealna.Myślę,że w avancie leżała by jeszcze lepiej.

Sam się zastanawiałem nad takim kołem,ale ze względu na mega dziury w drodze do Kartuz,zastawiłem ori.17-tki.

Pomaluj ori lampy tak jak planujesz, a felgi zostaw jak są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zabrałem się za wywalenie znaczków z klapy - same znaczki za pomocą żyłki zrzuciłem w minutę ale z klejem bawiłem się 2,5h :polew: Pasta lekkościerna K2, benzyna ekstrakcyjna, szmatki, gąbki i nic :wallbash: W końcu pomógł kapsel od wódki, trochę go pozaginałem i ładnie zdrapywał :polew: Niestety minusem jest kilka niewielkich rysek, na szczęście niewidocznych jeśli nie kucniemy i nie przyłożymy nochala :polew: LEDy natomiast podłączyłem razem z rezystorkami, wg instrukcji na forum Audizine (http://www.audizine.com/forum/showthread.php?90325-Writeup-For-Fixing-Bulb-out-Warning-with-LED-Tails - link jakby ktoś potrzebował), cała operacja okazała się niezwykle prosta, zajęło mi to może z 15 minut. Błędu nie wywala, lampy świecą super, jaśniej niż ORI, co dla mnie jest ważne szczególnie w przypadku wstecznego. Teraz następny w kolejności będzie program, mam nadzieję że uda mi się jeszcze przed wakacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wybor ledow :good: tez nad takimi mysle. odrazu audi wyglada mlodziej,zrob wirusa i dawaj dokladke przod s line :)

gdzie robisz wirusa? u Roberta Tune Up?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam zamiar do niego podjechać niedługo, zobaczymy jak stoi z wolnymi terminami. Przy okazji zahaczę o zakład gdzie przyciemniałem szyby i chyba przyciemnię też przód, bo chodzi to za mną od kilku dni :) A za S-line porozglądam się dopiero za kilka miechów. Z innych planów to postanowiłem NIE malować felg - przyzwyczaiłem się już do nich :tongue4: I gwint chodzi mi po głowie, mimo że obiecałem sobie że -20mm starczy i nie będę nic glebił bardziej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint za***ista sprawa ale mi troche szkoda kasy bo na dobry gwint np Teina to ok 3500zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam zwykłe soczewki więc byłby problem z samopoziomowaniem :> I jeszcze musiałbym spryski rezać... ehh za dużo kasy i roboty. Czarne środki nie są aż tyle warte :> Zresztą Bieniek co Ty mi tu na forum świrujesz jak na spotach gadaliśmy wiele razy i mówiłem, że nie będę zenona robił. Teraz widać jak słuchasz kolegów z klubu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam zwykłe soczewki więc byłby problem z samopoziomowaniem :> I jeszcze musiałbym spryski rezać... ehh za dużo kasy i roboty. Czarne środki nie są aż tyle warte :> Zresztą Bieniek co Ty mi tu na forum świrujesz jak na spotach gadaliśmy wiele razy i mówiłem, że nie będę zenona robił. Teraz widać jak słuchasz kolegów z klubu :polew: :polew: :polew:

To rozklej i pomaluj.Wyglad o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wczoraj był wielki dzień, wizyta u Roba w Tune-Up :decayed: Wszystko poszło szybko i sprawnie, problemów nie stwierdzono :> Rob wykonał zajebistą robotę :good:, auto w końcu odżyło bo na 19" w serii to nie chciało jechać :> Banan na gębie od ucha do ucha, nie mogę się nacieszyć :polew: Wykres na 1 str.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wiem ze chip to najwazniejszy mod pewnie Ty teraz tez :naughty::good: no jak przyroslo 30 ps to wiadomo ze banan ale ciekawe na jak dlugo ?? :gwizdanie: apetyt rosnie w miare jedzienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wiem ze chip to najwazniejszy mod pewnie Ty teraz tez :naughty::good: no jak przyroslo 30 ps to wiadomo ze banan ale ciekawe na jak dlugo ?? :gwizdanie: apetyt rosnie w miare jedzienia

Heh też mi się wydaje, że niedługo i to będzie za mało... Póki co jest dobrze a potem się zobaczy :>[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 15:36_________________________________________________Dzisiaj w końcu zawitał gwint - przód HR, tył regulowane sprężyny HR + amorki MTS. Setup na oko -60/-40, dokładnie nie wiem ale zabawa przednia :decayed: 50km/h zygzakiem :good:

Od ostatniego update doszedł też czarny grill pomalowany plasti-dipem, czarna kratka w zderzak (kupiona od Ykk'a) i czarne kierunki boczne pomalowane sprayem :decayed: Na tyle zmieniły się tylko naklejki :> Lepsze foto wrzucę na pierwszą stronę po porządnym myciu i kilku drobnych modach, za które zamierzam się wziąć na dniach.

20110415162646.th.jpg

20110415162557.th.jpg

20110415162612.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz mocniej zglebowane auto niz ja :gwizdanie: :naughty: a w gdansku koleiny ze ho ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ta naklejke dope wyrzuc z szyby.Blagam.....

Co tam za mody planujesz??Wspolczuje jazdy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie środków przednich lamp a z tyłu ściemę górnej (białej) części. A naklejkę specjalnie dla Ciebie zerwę i wrzucę tam coś innego, już się zaopatrzyłem w całą kopertę stickerów :decayed: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 19:57_________________________________________________Wrzuciłem kilka lepszych fot na pierwszą stronę.

A co do jazdy Bieniek to po weekendzie na trójmiejskich drogach muszę stwierdzić że nie ma tragedii, oczywiście jeśli pogodzisz się z tym, że prędkość przelotowa to teraz ok 50 km/h a jak rozpędzisz się do 80km/h to już "zapierd.alasz" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wczesniej taki niski przod jak Ty na sprezynach Fk -55 i strasznie czesto obcieralem a do Roberta z tune up nie moglem wjechac na hamownie zreszta Bieniek widzial wtedy a kola jeszcze mialem 15 zimowki wtedy

dlatego musisz dac troche wyzej mieszkasz w PL wkoncu :decayed:

Maciek zapodaj lotke na klape ala s4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, Bieniek opowiadał na spocie jakie miałeś przeboje z wjazdem :decayed: Na szczęście EURO się zbliża więc drogi remontują i kiedyś będzie lepiej :decayed: Szkoda tylko że wszystkie na raz i gdzie nie pojedziesz to glina i dziury bo całe trójmiasto rozkopane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij cos robic z hamulcami

bo to co masz na aucie kojarzy sie raczej ze spowalniaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamują tak jak wyglądają :polew: Ale spoko, myślę już nad tym od dłuższego czasu, coś się wykombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...