Treść opublikowana przez David
-
B6 DIVISION
ja kupilem rok temu pompki od adamoo BQ w b.dobrej cenie nowe
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mystic ten Twoj pomysl na glebie to chyba po spocie ze mna :gwizdanie: chyba Cie przekonalem ja tez maluje felgi proszkowo przez mojego kolege lakiernika 600zl za 19 a prostuja je na mierzynie w MTM mam nadzieje ze montaz w pon/wto
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
taki wydech miec
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
a coś robicie z BRD po za programem?? swap na 3.0 tdi jakie koszta takiego wydechu?
-
B6 DIVISION
ja tez mam zamiar je wciagnac
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
najlepsza b8 na forum dla mnie marzy mi sie taka swietnie ze sedan a nie trumniak
-
[ALL B7] FOTKI Młodszej siostry czarnej Buni CZERWONE RS4 AVANT
- B6 DIVISION
co myslicie o tych dywanikach? i cenie? http://allegro.pl/s-line-audi-a4-01-07-dyw-wel-polyamidowe-na-gumie-i1497701228.html- [B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy
Tzn. ze można do AWX/AVF można zapodawać wtryski od 2.0 TDI? jeśli tak od jakiego silnika? ja mam pompki BQ to sa chyba z 2.0 Tdi 140ps,jak bylem na programie u Roberta z Tune Up mowil ze sa bardzo mocne- Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
bylem w danish krown i trzeba nie miec nosa zeby tam pracowac :gwizdanie: jak sie wchodzi to tak jebie miesem i wnetrznosciami bylem jedna noc i to mi wystarczy- [B6 AWX] Padło turbo
pisz do Olek_wroc on ma takie rurki,kolanka bo pytalem- Siłownia
ja nie wzialem nigdy wiecej jak 2 :gwizdanie:- Siłownia
ja sie wyrabiam w 1h - 1,15 a na treningu robie po 2 partie przy czym na duze grupy miesniowe robie po 3 cwiczenia a na male po 2 cwicze z zegarkiem na reku przerwy 1,15s jezeli duze ciezary nogi czy plecy to 2 min bo to meczy :gwizdanie:- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
to moze wieksze kola jezdzisz w anglii to laduj 19 ja gdybym nie jezdzil do PL co miesiac to moglbym wlozyc 20 takie dobre drogi sa w Danii- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
jak bedziesz chcial sprzedac fure tak za 3 lata daj znac wazne ze masz sedana wiec moge brac- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Super jakies wieksze kocowki wydechow wstaw bo te za male- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
320 ps / 640 Nm- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
grubo idziesz najlepszy mod to lampy led kiere bym ladowal inna ale ta tez jest- Siłownia
to chyba na silce jestes 1,5 h :gwizdanie:- B6 DIVISION
spoko sam szukam listw s4 do siebie ja za rok dwa bede wybieral pomiedzy a6 3.0 tdi a bmw 5 530d 535d- [B6 AWX] Padło turbo
to nie zapomnij wrzucic na forum wykresu,bedzie tez FIMC,pompki?- B6 DIVISION
w Danii moge te listwy miec za 500zl i nie wiem czy nie kupic na handel ale wogole ktos to lyknie? np z a6 klub? bo jak mam kupic i maja lezec z pol roku to se daruje- B6 DIVISION
a powiesz ile takie listwy w pl chodza?to sa takie same jak tu? http://allegro.pl/audi-s6-4f0-listwy-drzwiowe-i1523086413.html- B6 DIVISION
kto mi powie ile takie listwy od a6 sa warte?- [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Tomek a Ty przeprowadziles sie z Irlandii do NL? czemu lepsze zarobki? - B6 DIVISION