Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. elegancko wyglada juz czarniej sie chyba nie da :gwizdanie: u was to tam wiosna juz a u mnie jeszcze snieg lezy
  2. hehe masz opony Brytyjskie ja mam od narkomanow- Holenderskie
  3. Remik a jakiej produkcji te opony,jaki kraj?
  4. ale zobacz ze w odczuwalnej szerokosci wnetrza b8 jest szersze tylko o 1cm,wnioskuje to ze rysunkow ktore wkleil jedrekx-rysunki z gory 141cm do 140cm,napewno jest dluzsze ale minimalnie szersze w srodku
  5. Remik fajnie wyglada te kolo z tymi heblami masz bardzo podobne felgi do moich :>
  6. to nie lepiej jakis danych poszukac w necie szerokosc wnetrza w srodku i odleglosci miedzy fotelami
  7. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    tez kupilem taki spoiler na klape z laminatu i sie nie wstydze karwa myslalem ze te listwy to ori :gwizdanie: opony to zaden mod kazdy tu na forum kupuje
  8. fakt ale w B8 jest zaskakujaco wiecej miejsca w porownaniu z B7 zwlaszcza z tylu a jak to wyglada w centymetrach? ile szersze dluzsze jest b8 od b7?
  9. od takich ludzi warto kupowac auta
  10. a ja wiem gdzie to nagrywane brzmi calkiem fajnie ale mogloby bardziej buczec. w Szczecinie slonce tak ladnie swieci ?
  11. ale tu ruch :gwizdanie: co chwila cos nowego ja sie dziwie ze nie wlozyles jakis listw alu do srodka
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w a4kach, też to wychodziło tak ale pewnie w trumniakach a nie w sedanach :gwizdanie:
  13. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki rezal ktos z was wejscie 12v w bagazniku takie pod lodowke turystyczna,widzialem takie cos w passacie kombi
  14. swietny wybor dobrze ze sedan jezeli nie chcesz za duzo zmieniac to lepiej za czesto na forum nie siedz :gwizdanie: fajny prezent na 21 urodziny
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    meczy mnie juz patrzenie na grej mojej druzyny kibicuje im od 1996roku i rece opadaja jak sie oglada ich porazki z Lecce czy Bologna no ale coz trzeba miec nadzieje ze nast sezon bedzie lepszy
  16. ja moze zmienie w nast roku i bedzie to napewno 3 litrowy diesel ale nie wiem czy audi czy bmw
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja nie mam takiego czegos w swojej dokladce :gwizdanie:
  18. poniedzialek 21 luty ok godz 20-20.15 widziany Avant b5 kolor granat na mieszka, mnie tez widzial pozdrawiam
  19. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieje że i Polska niedługo będzie na czerwono mi sie marzy zobaczyc jak ludzie leja Tuska na ulicy
  20. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    zbyt pewni byli po zwyciestwie z interem dla mnie trener do wymiany bo druzyna gra piach
  21. kiera spoko sam myslalem nad taka ale wybor padl na TT i nie zaluje a wzialbym takie heble na tyl
  22. ja tez mam czerwone zaciski i nie widze w tym nic zlego tym bardziej jak ktos ma czarna lub grafit fele to tym bardziej ,ladnie pomalowane te zaciski to devastation malowal?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.