Treść opublikowana przez David
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
elegancko wyglada juz czarniej sie chyba nie da :gwizdanie: u was to tam wiosna juz a u mnie jeszcze snieg lezy
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
hehe masz opony Brytyjskie ja mam od narkomanow- Holenderskie
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik a jakiej produkcji te opony,jaki kraj?
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
ale zobacz ze w odczuwalnej szerokosci wnetrza b8 jest szersze tylko o 1cm,wnioskuje to ze rysunkow ktore wkleil jedrekx-rysunki z gory 141cm do 140cm,napewno jest dluzsze ale minimalnie szersze w srodku
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik fajnie wyglada te kolo z tymi heblami masz bardzo podobne felgi do moich :>
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
to nie lepiej jakis danych poszukac w necie szerokosc wnetrza w srodku i odleglosci miedzy fotelami
-
[B6 AWX] Oem +
tez kupilem taki spoiler na klape z laminatu i sie nie wstydze karwa myslalem ze te listwy to ori :gwizdanie: opony to zaden mod kazdy tu na forum kupuje
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
fakt ale w B8 jest zaskakujaco wiecej miejsca w porownaniu z B7 zwlaszcza z tylu a jak to wyglada w centymetrach? ile szersze dluzsze jest b8 od b7?
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
od takich ludzi warto kupowac auta
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
a ja wiem gdzie to nagrywane brzmi calkiem fajnie ale mogloby bardziej buczec. w Szczecinie slonce tak ladnie swieci ?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ale tu ruch :gwizdanie: co chwila cos nowego ja sie dziwie ze nie wlozyles jakis listw alu do srodka
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Mystic 12,13,14 marzec bede w Szczecinie dasz posluchac
-
B6 DIVISION
w a4kach, też to wychodziło tak ale pewnie w trumniakach a nie w sedanach :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Chlopaki rezal ktos z was wejscie 12v w bagazniku takie pod lodowke turystyczna,widzialem takie cos w passacie kombi
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
swietny wybor dobrze ze sedan jezeli nie chcesz za duzo zmieniac to lepiej za czesto na forum nie siedz :gwizdanie: fajny prezent na 21 urodziny
-
Piłka nożna
meczy mnie juz patrzenie na grej mojej druzyny kibicuje im od 1996roku i rece opadaja jak sie oglada ich porazki z Lecce czy Bologna no ale coz trzeba miec nadzieje ze nast sezon bedzie lepszy
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ja moze zmienie w nast roku i bedzie to napewno 3 litrowy diesel ale nie wiem czy audi czy bmw
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Spoko David, dam Ci nawet poprowadzić fajnie
-
B6 DIVISION
ja nie mam takiego czegos w swojej dokladce :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
no Mystic konkret mod ten wydech przewieziesz mnie swoja b7 jak bede w Szczecinie
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
poniedzialek 21 luty ok godz 20-20.15 widziany Avant b5 kolor granat na mieszka, mnie tez widzial pozdrawiam
-
III wojna światowa??
mam nadzieje że i Polska niedługo będzie na czerwono mi sie marzy zobaczyc jak ludzie leja Tuska na ulicy
-
Piłka nożna
zbyt pewni byli po zwyciestwie z interem dla mnie trener do wymiany bo druzyna gra piach
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
kiera spoko sam myslalem nad taka ale wybor padl na TT i nie zaluje a wzialbym takie heble na tyl
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ja tez mam czerwone zaciski i nie widze w tym nic zlego tym bardziej jak ktos ma czarna lub grafit fele to tym bardziej ,ladnie pomalowane te zaciski to devastation malowal?