-
Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się
Witam, po przeczytaniu tego wątku pobiegłem do swojej a4 b6 ponieważ też w czasie jazdy usłyszałem dziwne uderzenie pod maską i nagle klima przestała działać. Po podniesieniu maski zobaczyłem tarczę sprzęgiełka na osłonie silnika. Wyjąłem ją i teoretycznie wygląda na to że tarcza się poprostu odkręciła i spadła. wieloklin w tarczy bez najmniejszych uszkodzeń a i sprzęgło (taka kostka z tworzywa sztucznego) nie wygląda naruszona. Chciałbym sam założyć tarczę i sprawdzić czy będzie wszystko ok, ale jest jeden problem. Brakuje mi śrubki którą się przykręca tarczę do osi kompresora, więc gdzie i jaką powinienem kupić?nie wiem czy pod śrubę przychodzi jeszcze jakaś podkładka? Proszę o pomoc.
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
Kto powiedział że salonowe auto nie było powtórnie lakierowane ??
-
[ALL] Polerowanie wydechu
czym mniejsze ziarna papieru tym krócej będzie trwało uzyskanie efektu pastą. Polecam standardowo Farecla G3 a jeśli chodzi o papier to na Twoim miejscu po tym papierze 1200 zastosowałbym jeszcze 2000 (2500 niekoniecznie) i potem pasta, chwilka machania ręką i efekt lustra murowany. na 1200 sporo musiałbyś się namachac a efekt i tak nie wyjdzie oczekiwany bo 1200 pozostawia zbyt duże rysy[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 15:49_________________________________________________A co do tego typu zabiegów... radziłbym jakoś zabezpieczyc gołą blache którą odkrywacie najpierw przez matowanie papierem a później polerowaniem, dlatego że i tak po czasie super efekt sie zniszczy przez rdze
-
[B7 BPW] Zastanawiający pogłos
:kox: :kox: :kox: A ja myślałem że moje pojęcie na temat motoryzacji jest znikome OT
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Nie dziw sie reakcji skoro teoria teorią a na drodze jak widze przyciemniane lampy nocą to wcale nie są one aż tak widoczne Może dlatego że większośc pseudo tuningów robią na jakichś badziewnych foliach, nie wiem, aczkolwiek tak jak już wcześniej wspominano - z przyciemniania szału nie ma
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
Oby tylko bardziej i na większej ilości elementów nie pękała ta szpachla "Przycierka" - ja widze że żadne auto nie miało "wypadku" tylko wszystkie o dziwo same "przycierki" Jak dla mnie auto całe na czarno to trudna sztuka zrobic naprawde dobrze.... Ale jak chcesz to próbuj Życze powodzenia
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
Kolego jak dla mnie biały jest ok! Wydaje mi sie że najlepiej bedzie pasował do Twojej A4
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Escorta całego lakierowałem Poza tym była wymiana progów i reperaturki nadkoli, ale wóz w rodzinie został Jak chodzi o dokładki nawet mam materiał więc nie byłoby problemu może jak sie ociepli to sie tym zajmnę Felgi - jak nie w tym roku to w przyszłym napewno bo zalezy to od funduszy.... [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 09:54_________________________________________________jeśli chodzi o FIS to juz nawet troche sie tym interesowałem a dział "warsztat" też cały przeglądałem
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Chłopaki coraz bardziej straszycie "tą chorobą" że za chwile uciekne z klubu Nie no ale tak poważnie, to powiem że majsterkowac lubie ale jeszcze wiele wiele postów na temat tego wozu musze przeczytac żeby sie popisac jakaś konkretną wiedzą
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Virus najbardziej obawiałem się Twojej wypowiedzi, podglądałem Twoje autko, ilośc a raczej jakośc modów jest naprawde imponująca Nie jestem zwolennikiem wielkich modernizacji ze względu na to że może z tego wyjśc wieś tuning. Aczkolwiek spoglądając na Twoją bryke można powiedziec że jak ktoś ma głowe i używa jej do myślenia a do tego ma zdolności, to można z auta zrobic przyzwoitą i ORYGINALNĄ (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) fure. POZDRAWIAM![br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:42_________________________________________________daimler w takim razie życze powodzenia w poszukiwaniach a co do Twojego wozu, oglądałem go już wcześniej, zanim jeszcze kupiłem od Ciebie podłokietnik Pozdro
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
A ja teraz sie lansuje jak jakiś panicz A swoją drogą z podłokietnika i tak jestem zadowolony także Ty sprzedałeś podłokietnik bo...? Zmieniasz kolor tapicerki czy co? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Panowie a jak z tymi dokładkami w zderzakach? Jak je demontuje sie? Są na jakichś śrubkach czy na zatrzaski?[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:32_________________________________________________dajmler4 no niezły numer Podłokietnik dziś przyszedł i zaraz zamontowałem, zapakowany elegancko, łapa w schowku (swoją drogą już myślałem że o niej zapomniałeś ). Jaki to świat mały jest Kolor pasuje super tylko jedna rzecz; dajmler nie da się go regulować Nie zaskakuje na poszczególnych poziomach tylko jak go "postawie do pionu". Jest na to lekarstwo jakieś?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
super autko, wyposażenie naprawde przyzwoite, tylko pozazdrościc i pogratulować zdobyczy
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Dzięki, no dla mnie środeczek siwy jest elegancki, dużo bardziej podoba mi sie niż czarny, aczkolwiek z kupnem podłokietnika miałem troche problem, ciężko znaleźć było akurat ten kolor i jeszcze w jakiejś przystępnej cenie. Ale udało się i podłokietnik zamontowany, zresztą na zdjęciach juz jest.
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Zapomniałem dodać 213 tyś przelatane, wiarygodność przebiegu wiadomo jak jest.... Aczkolwiek książka serwisowa prowadzona w ASO w niemczech jak i w Polsce. Wybór samochodu nie przypadkowy choć najpierw (jak zaczynałem odkładać pieniądze) myślałem nad A6 C5, ale jednak zdecydowałem sie na A4. Marką zaraził mnie ojciec. Z Audi jest jak w reklamie MasterCard - bezcenne Co do uciekania z forum- koledzy macie racje Będąc tutaj i przeglądając forum ciężko przejść obok niektórych pomysłów i modyfikacji obojętnie Jeśli chodzi o malowanie dokładek - myślałem nad tym, troszke lakieruje więc umiałbym sobie zrobić to sobie sam, ale jak wygląda ich demontaż? Na wiosne i tak polerka i nabłyszczanie więc może sobie wtedy pomaluje te dokładki tymbardziej że z ostatnich robót lakierniczych został mi prawie cały litr klaru
pier1989
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta