Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
i co odpuscil?
-
B6 DIVISION
dzisiaj juz poszla dokladka a teraz gryll a widzieliscie to? http://allegro.pl/audi-8e0-maska-i-zderzak-b6-stylizacja-b7-i1426207975.html cena nowego 1100 euro :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
nie wiem czy ktos wrzucal ale dla mnie miazga
-
B6 DIVISION
Klubowicz zmienną jest
-
B6 DIVISION
http://moto.allegro.pl/audi-a4-oryginalny-spojler-i1426532071.html to ms design? i z kratkami
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
800zl nowy taki na stronie hofele 1100 euro czyli ok 4500zl :gwizdanie: ale ogolnie nie podoba mi sie tak przerobiony przod szczegolnie ta przedluzona maska
-
Piłka nożna
wez mi nic nie mow juve skonczy ten sezon tak samo jak ostatni,jezeli nic sie nie zmieni to bedzie 7-8 miejsce,graja straszny piach,wogole nie ma pomyslu na gre tylko do boku i wrzuta a moze sie uda i tak caly mecz
-
Piłka nożna
Real przegral
-
B6 DIVISION
zobacz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102175.0 wydaje mi sie ze z 5-8cm
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Francja
-
B6 DIVISION
tylko pamietaj ze dokladka ta jest duzo nizej niz seria czy s-line
-
Piłka ręczna - mężczyzn
oby Francja wygrala
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
te zdjecie co wrzucil Pablo to dokladka Hofele Adamoo fajne kominy
-
[B6 AWX] BRD FMIC
i to bez zmiany pompek coraz czesciej wykresy gdzie bez zmiany pompek sa takie wyniki mowisz ze sa duze odczucia w porownaniu do samego programu?
-
B6 DIVISION
Turbo BRD w licytacji http://allegro.pl/turbo-do-brd-i1431151872.html podejrzane ze ktos wystawia w licytacji pewnie szajs co?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
ale wam to sie juz nudzi :gwizdanie: nie ma co w audi rezac to napisy na Navi
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
siema tez bym wzial jeden zestaw dajcie znac
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
niby wada jednomasa jest to ze slabo tlumi wibracje,zaleta-dluzsza trwalosc
-
Siłownia
ja dzisiaj robilem noge przysiad w ostatniej serii 140kg 6x ale cisnie juz taki ciezar w kark
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
20 za duza na polskie drogi,19 tez ale jak sie uwaza to jakos mozna przejechac
-
Piłka ręczna - mężczyzn
- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no to prawie 3 lata ja bym jeszcze z rok pojezdzil i kupowal a6 tym bardziej ze masz rodzine i jak sam mowisz troche ciasno czasami zdecydowanie odpada a4 b7 bo to b6 po lifcie a kosztuje strasznie duzo takie 3.0 tdi 2007- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a jak dlugo masz swoje A4?- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to za taka kase wolabym a6 3.0 tdi nie myslales o tym? ja raczej a4 juz nie kupie bede chcial cos wiekszego- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
moj kolega wzial nowa Skode Octavie z salonu 1.8 TFSI z DSG po paru miesiacach wymienial auto na inne mowi ze wiele bledow fabrycznych i cos sie dzialo z DSG ale nie wiem co dokladnie :gwizdanie: Bartek ile takie S4 Cabrio? - [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")