Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. i co odpuscil?
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj juz poszla dokladka a teraz gryll a widzieliscie to? http://allegro.pl/audi-8e0-maska-i-zderzak-b6-stylizacja-b7-i1426207975.html cena nowego 1100 euro :gwizdanie:
  3. nie wiem czy ktos wrzucal ale dla mnie miazga
  4. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Klubowicz zmienną jest
  5. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://moto.allegro.pl/audi-a4-oryginalny-spojler-i1426532071.html to ms design? i z kratkami
  6. 800zl nowy taki na stronie hofele 1100 euro czyli ok 4500zl :gwizdanie: ale ogolnie nie podoba mi sie tak przerobiony przod szczegolnie ta przedluzona maska
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wez mi nic nie mow juve skonczy ten sezon tak samo jak ostatni,jezeli nic sie nie zmieni to bedzie 7-8 miejsce,graja straszny piach,wogole nie ma pomyslu na gre tylko do boku i wrzuta a moze sie uda i tak caly mecz
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real przegral
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zobacz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102175.0 wydaje mi sie ze z 5-8cm
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko pamietaj ze dokladka ta jest duzo nizej niz seria czy s-line
  11. oby Francja wygrala
  12. te zdjecie co wrzucil Pablo to dokladka Hofele Adamoo fajne kominy
  13. i to bez zmiany pompek coraz czesciej wykresy gdzie bez zmiany pompek sa takie wyniki mowisz ze sa duze odczucia w porownaniu do samego programu?
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turbo BRD w licytacji http://allegro.pl/turbo-do-brd-i1431151872.html podejrzane ze ktos wystawia w licytacji pewnie szajs co?
  15. ale wam to sie juz nudzi :gwizdanie: nie ma co w audi rezac to napisy na Navi
  16. siema tez bym wzial jeden zestaw dajcie znac
  17. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    niby wada jednomasa jest to ze slabo tlumi wibracje,zaleta-dluzsza trwalosc
  18. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja dzisiaj robilem noge przysiad w ostatniej serii 140kg 6x ale cisnie juz taki ciezar w kark
  19. 20 za duza na polskie drogi,19 tez ale jak sie uwaza to jakos mozna przejechac
  20. no to prawie 3 lata ja bym jeszcze z rok pojezdzil i kupowal a6 tym bardziej ze masz rodzine i jak sam mowisz troche ciasno czasami zdecydowanie odpada a4 b7 bo to b6 po lifcie a kosztuje strasznie duzo takie 3.0 tdi 2007
  21. to za taka kase wolabym a6 3.0 tdi nie myslales o tym? ja raczej a4 juz nie kupie bede chcial cos wiekszego
  22. moj kolega wzial nowa Skode Octavie z salonu 1.8 TFSI z DSG po paru miesiacach wymienial auto na inne mowi ze wiele bledow fabrycznych i cos sie dzialo z DSG ale nie wiem co dokladnie :gwizdanie: Bartek ile takie S4 Cabrio?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.