Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Work in progress...
:oklaski: Dobre mody fajnie wyszlo pomalowanie pokrywy silnika,musze pomyslec nad tym
-
RS4 B5 Sedan
kozacko wyglada te b5 jakby na sterydach takie przypakowane i ta moc jeszcze
-
[B6 AWX] Oem +
dobre mody a koncowki pewnie za jakis czas wskocza forum Ci nie odpusci
-
Piłka nożna
fucking arsenal czulem ze wyrownaja , blad valdesa
-
Piłka nożna
a ja sie dziwie czemu niektorzy pilkarze tacy przypakowani sa mimo ze duzo biegaja :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Kolory w A4 - pasujące / niepasujące .
ja zawsze mowie ze jak czerwone auto to tylko ferrari a zolte lambo na innych autach raczej mi sie nie podobaja te kolory
-
B6 DIVISION
siema potrzebuje zarnik d1s ma ktos sprawdzone zrodlo na allegro? nie chce kupic jakis podrobek ile powinien kosztowac zarnik? na allegro sa ceny od 120zl szt
- Piłka nożna
-
[B6 AWX] BRD FMIC
a jakie sa bezpieczne granice dla sprzegla i dwumasa z awx? w sumie racja jak cos padnie to wtedy dokupic skrzynie a dwumasa i sprzeglo kupic od 2.0 brd zawsze mozna sprzedac stara skrzynie i czesc kasy odzyskac. ja u siebie boje sie modzic wiecej bo nie chce wymieniac dwumasa co rok bo jest za duzno Nm
-
[B6 AWX] BRD FMIC
napisz orientacyjne koszta pewnie same czesci ponad 3 tys zl
-
B6 DIVISION
aju http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84383.0;highlight=kolorowy+licznik ciezki temat ogolnie sam chce to zrobic ale nie ma kto tego przekodowac
-
[B6 AWX] BRD FMIC
na allegro sa 2 takie skrzynie i ona jest z 2.0 tdi Jarol napisz cos wiecej co ze sprzeglem i dwumasem
-
Piłka nożna
Barca zremisowala ale wazne ze rekord realu pobity a w srode barca w pelnym skladzie znowu pokaze arsenalowi gdzie jego miejsce w LM Roma przegrala u siebie z Napoli cieszy porazka City,mam nadzieje ze druzyny takie jak City i Chelsea nic nie wygraja w tym roku bo to teamy zbudowane za pieniadze inwestorow a najgorsze jest to przeplacanie za pilkarzy real i barca tez przeplacaja sporo, liverpool tez przesadzil z tym carollem
-
B6 DIVISION
a w ktorej min sie pojawia?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
szalejesz ostanio mod za modem widze ze chcesz byc przygotowany na sezon :gwizdanie: cos sie pozmienialo w Rzeszowie u Ciebie mody a u Grzeska cisza-nie ma co rezac
-
[B6 AWX] Oem +
dobry ten mod zaloz 90 bedzie w sam raz kiedy robisz obiecany swap 3.0tdi? silnik leży u Ciebie w garażu i się marnuje ??
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
wiem a ja nie moge ogladac praca od 20.30
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
w wawie pelno ludzi z forum wzialby ktos sie zaczail na adamoo i zrobil fote tych lamp
-
B6 DIVISION
czyli w Rzeszowie jezdzi lepsza b6 niz wasze no i s4 :gwizdanie:
-
[ALL B6] Moja! A4! :D
kolejna b6 na forum dobry wybor silnika i koloru dziwi mnie ze duzo z was mlodych chlopakow kupuje Avanty wszyscy macie zony i dzieci ze potrzebujecie trumniaka? :gwizdanie: dla mnie sedan wyglada lepiej,bardziej sportowo Rnse-e fajnie wyglada ale jest za drogie,chyba ze bedziesz polowal na allegro bo sa tacy co kupili ponizej 1 tys zl
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
powodzenia zycze sam troche zaluje ze nie pracuje w Szwecji,oni maja normalne ceny aut a dania i norwegia nie b5 99r tdi kosztuje w danii ok 50 tys zl w przeliczeniu na pl a w szwecji tak jak w polsce czyli ok 20 tys zl a zarobki w danii i szwecji podobne :gwizdanie:
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
do pracy ?
-
Piłka nożna
ja tez mam taka nadzieje inter sprawdzi nasza forme za tydzien
-
[B6 AWX] Work in progress...
a Ty masz b7 czy b8 3.0 tdi warte 80 tys lub wiecej ??