Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. A jakie zderzaki wrzucasz? widze ze lotka s4 juz zalozona
  2. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kiedys tak robilem i pilem tez sok winogronowy bo gdzies wyczytalem ze to pomaga przy braniu kreatyny
  3. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie Dobrze gada najpierw to napisz ile masz lat
  4. ja mam nadzieje ze bedzie dym zlodziejom powinno sie wj***c
  5. calkiem niezle wygladaja
  6. ja mam 19 na lato i darowalbym se jezdzenie na nich po Szczecinie,wiesz na codzien jezdze po idealnych dunskich drogach wiec jak przyjade do Pl to mnie trafia teraz mam na zime 17 i jakos po Szczecinie mozna jezdzic :gwizdanie: zalezy jeszcze jaki masz zawias/jak twardy
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiekszosc z nas ma jeszcze dluga liste planowanych modow u Bartka i Grzeska ta lista ma moze z 1/2 pozycje :gwizdanie:
  8. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ile wazysz przy jakim wzroscie? jezeli jesz duzo a nie tyjesz i czesto srasz to nie masz tendencji do tycia
  9. wygladaja jak moje ile obnizaja? ja mam 50/30 ale na Twoim miejscu poczekalbym z montazem do wiosny szkoda nerwow teraz
  10. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a gdzie kupiles na allegro? sprzedaj z jedna
  11. moze jakos w styczniu czyli teraz w planach fotele S-line B7 i kiera multi?
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no widze ze sie zaczyna rezanie
  13. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zobaczylem na allegro pimp blast i to by bylo cos bo nie zawiera kreatyny teraz mam przerwe w kreatynie wiec by sie nadalo ale cena troche spora bo 200zl :gwizdanie:
  14. modow pelno juz a najwiecej to srodek ile dales za szczotkowane alu? musze to zobaczyc na zywo jestes czesciej w Szczecinie czy Wrocku?
  15. ja jezdze 1,5 roku awx i jestem ogolnie zadowolony szczegolnie z wygladu i wykonania ale szkoda ze w b6 nie bylo silnikow z CR a szczegolnie jakiegos 3.0 tdi bo kultura pracy silnika na pompowtryskach jest moje nast auto bedzie z 3.0 dieslem i bedzie to raczej bmw i najlepszym dieslem na rynku 3.0d widzialem wykres od Witka gdzie 330d e90 mialo 315ps i 690 Nm momentu i to tylko program i wzmocnienie sprzegla
  16. dobrze mystic radzi na ten moment tylko na bialo ale kola lepiej czarne
  17. http://allegro.pl/hamulce-przod-komplet-audi-s4-b6-344mm-i1382900515.html Dev wez loknij ale chyba tarcze to zlom co?
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widze ze dzialasz lampy led teraz lotka mlody drog ma z tej auckji i pytalem go o to- nie narzeka http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1367919692.html ja tez bede bral z tej aukcji
  19. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    widze ze sobie fajny prezent kupiles na swieta ja tez sobie cos kupilem
  20. Nosb ile dales za skrzynie z 2.5 tdi i jakie oznaczenie ma?
  21. a powiedzcie nie jest za duzo Nm np przy 1400 obr? ja mam podobnie i chlopak z forum twierdzi ze przez za duzy moment z dolu rozlecial mi sie dwumas po 4 miesiacach
  22. mozna dac tyle ale np do 3.0 tdi i planowac nim jezdzic ze 4 lata przynajmniej a szczerze do 1.9 tdi to mi szkoda bo ten silnik ma slaba kulture pracy nie to co v6
  23. kupiles z ASO
  24. no szkoda ze w zime a bedzie pozniej jakos w Polsce? warunki do jazdy sa h*j.... a jechac z Danii mi sie nie widzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.