Treść opublikowana przez David
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
A jakie zderzaki wrzucasz? widze ze lotka s4 juz zalozona
-
Siłownia
kiedys tak robilem i pilem tez sok winogronowy bo gdzies wyczytalem ze to pomaga przy braniu kreatyny
-
Siłownia
a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie Dobrze gada najpierw to napisz ile masz lat
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
ja mam nadzieje ze bedzie dym zlodziejom powinno sie wj***c
-
[ALL B7] Lampy od B8 do B7 ?
calkiem niezle wygladaja
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
ja mam 19 na lato i darowalbym se jezdzenie na nich po Szczecinie,wiesz na codzien jezdze po idealnych dunskich drogach wiec jak przyjade do Pl to mnie trafia teraz mam na zime 17 i jakos po Szczecinie mozna jezdzic :gwizdanie: zalezy jeszcze jaki masz zawias/jak twardy
-
B6 DIVISION
wiekszosc z nas ma jeszcze dluga liste planowanych modow u Bartka i Grzeska ta lista ma moze z 1/2 pozycje :gwizdanie:
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
ta sa jeszcze letnie opony?
-
Siłownia
ile wazysz przy jakim wzroscie? jezeli jesz duzo a nie tyjesz i czesto srasz to nie masz tendencji do tycia
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
wygladaja jak moje ile obnizaja? ja mam 50/30 ale na Twoim miejscu poczekalbym z montazem do wiosny szkoda nerwow teraz
-
Siłownia
a gdzie kupiles na allegro? sprzedaj z jedna
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
moze jakos w styczniu czyli teraz w planach fotele S-line B7 i kiera multi?
-
B6 DIVISION
no widze ze sie zaczyna rezanie
-
Siłownia
zobaczylem na allegro pimp blast i to by bylo cos bo nie zawiera kreatyny teraz mam przerwe w kreatynie wiec by sie nadalo ale cena troche spora bo 200zl :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
modow pelno juz a najwiecej to srodek ile dales za szczotkowane alu? musze to zobaczyc na zywo jestes czesciej w Szczecinie czy Wrocku?
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
ja jezdze 1,5 roku awx i jestem ogolnie zadowolony szczegolnie z wygladu i wykonania ale szkoda ze w b6 nie bylo silnikow z CR a szczegolnie jakiegos 3.0 tdi bo kultura pracy silnika na pompowtryskach jest moje nast auto bedzie z 3.0 dieslem i bedzie to raczej bmw i najlepszym dieslem na rynku 3.0d widzialem wykres od Witka gdzie 330d e90 mialo 315ps i 690 Nm momentu i to tylko program i wzmocnienie sprzegla
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dobrze mystic radzi na ten moment tylko na bialo ale kola lepiej czarne
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://allegro.pl/hamulce-przod-komplet-audi-s4-b6-344mm-i1382900515.html Dev wez loknij ale chyba tarcze to zlom co?
-
B6 DIVISION
widze ze dzialasz lampy led teraz lotka mlody drog ma z tej auckji i pytalem go o to- nie narzeka http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1367919692.html ja tez bede bral z tej aukcji
-
[B6 AWX] Oem +
widze ze sobie fajny prezent kupiles na swieta ja tez sobie cos kupilem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb ile dales za skrzynie z 2.5 tdi i jakie oznaczenie ma?
-
[B6 AWX] Sofcik u mistrza Roggala:)
a powiedzcie nie jest za duzo Nm np przy 1400 obr? ja mam podobnie i chlopak z forum twierdzi ze przez za duzy moment z dolu rozlecial mi sie dwumas po 4 miesiacach
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
mozna dac tyle ale np do 3.0 tdi i planowac nim jezdzic ze 4 lata przynajmniej a szczerze do 1.9 tdi to mi szkoda bo ten silnik ma slaba kulture pracy nie to co v6
-
[ALL B6] straż pożarna
kupiles z ASO
-
Armin .Poznań
no szkoda ze w zime a bedzie pozniej jakos w Polsce? warunki do jazdy sa h*j.... a jechac z Danii mi sie nie widzi