Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. Jechałem własnie dokładnie tak jak piszesz ale o 10.30 wiec to chyba nie byłem ja no to bylo z daleka ale widzialem czarne b7 avant z grillem od rs4,no chyba ze w szczecinie jest jeszcze jedno takie
  2. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Arnoldki najlepsze na barki są. Najtrudniej jest wyrobić nogi i kaptury ,dlatego warto się najbardziej przykładać do ćwiczeń związanych z tą partią. Co do MC to jeżeli się boisz go robić przy dużym ciężarem to rób z mniejszym ale więcej powtórzeń. Co do pozycji przy mc to moim zdaniem najlepsza jest przy ugiętych nogach. mi najgorzej idzie klata-nie mam predyspozycji genetycznych ida dobrze lapy i barki,niezle nogi i plecy
  3. Grzesiek ostatnie zdanie najlepsze pw napisalem
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Blaszczykowski Barca
  5. najpierw to jedz do dobrego mechanika i niech Ci stwierdzi czy to napewno to,jezeli tak to nie kupuj czesci na allegro bo to jest jakis odrzut ja kupilem na allegro i dwumas Sachs wytrzymal pol roku teraz mam z pewnego zrodla i nie ma problemow na forum sa sprzedajacy Tom77 i Dzik i nie bierz Sachsa tylko Luka sprzeglo to ok 500zl dwumas 1100zl wymiana 400-600zl ja placilem 500zl czyli wszystko razem zmiescisz sie w 2 tys
  6. miazga te ustawienia lusterek i fotela z pilota
  7. fura a mody srodek mi sie bardzo podoba Pinczi fele dzisiaj trafily na auto dzieki wielkie jestem mega zadowolony
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ferguson powiedział ostatnio, że Chelsea wkońcu spuści z tonu i zacznie gubic pkt i miał racje jak widać stary wyjadacz wiedzial ze bedzie znizka formy bo sezon zaczeli mocno
  9. tez mysle nad kolor fisem wogole fise to po dunsku c*paa Grzesiek masz pelna skrzynke PW a mam zapytanie do Ciebia
  10. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    najlatwiej typowac la Liga bo Barca i Real wygrywaja mecz za meczem poki nie trafia na siebie ale duze niespodzianki w Angli,ogolnie kolejka udana dla MU a Chelsea cos cienko ostanio i to przegrywaja ze slabymi druzynami-jakis kryzys
  11. czy do springow 1be trzeba amory inne to nie wiem ale do -30 lepiej wlozyc sportowe amory bo zwykle zaraz sie wywala, 1be jest chyba -20 ale ja nie wiem bo nigdy sie nie interesowalem tak malym obnizeniem sam mam teraz -50 przod i jest nisko jak na gwincie ale w zime jest ciezko no i czasem z progami zwalniajacymi powiem Ci ze mialem wczesniej FK sprezyny a teraz mam Weiteca i czuc roznice na korzysc tego drugiego
  12. powiem Ci ze wlozylem dzisiaj jako zimowki kola 17 i da rade jezdzic po Szczecinie bo na 19 ktore mam na lato to ja bym Ci proponowal springi -30 i ladne kola 17 najlepiej stary wzor rs6 i mysle ze strasznie na komforcie nie ucierpisz a wizualnie audi bedzie duzo lepsze
  13. dzisiaj ok godz 13 widziany Mystic skrecal z placu Lotnikow w strone trasy Zamkowej widzialem z daleka ale poznalem grill rs4
  14. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tottenham wygral teraz jest 75 min a chelsea przegrywa
  15. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    z cwiczen na barki sprobujcie wyciskanie hantli metoda Arnolda robilem tak ok 6 tyg i widzialem efekty ale ciezko jest zarzucic duzy ciezar samemu kiedys nie lubilem robic nog ale jak zobaczylem ze szybko rosna to robie regularnie
  16. no tak czulem ze ktos z forum kupil ten spoiler szkoda ze nie pojawil sie po nowym roku to bym bral badboy bylo w ciekawych aukcjach allegro nie widziales? chyba ze 3-4 dni byla aukcja :gwizdanie: Remik no kupilem dokladke za 80 zl + 50zl wysylka, dokladka po kolizji ale moj lakiernik juz dziala i na swieta bede zakladal
  17. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    byl juz kiedys podobny temat o tym :gwizdanie: ja trenuje z przerwa roczna okolo 5 lat wzrost 186 waga 94kg z lepszych wynikow ostatnio 120kg plaska 6 razy,bic sztanga stojac 70kg 6 razy,przysiad sztanga 130 6x ogolnie diety nie mam jem duzu ryzu,kaszy,makaronow,kurczaka odzywki tez teraz na mase,kreatyna w postepach przeszkadza mi ciezka praca fizyczna-przeciez wiadomo ze za granica nie bede mial lekkiej pracy moj cel to 100kg masy miesniowej przy fajnej rzezbie
  18. ladne felgi
  19. A wiec to Ty kupiles spoiler na klape za 300zl :gwizdanie: sam sie na niego czailem ale teraz mam inne wydatki
  20. czy kazdy licznik o kodzie RB4 to kolor? i czy licznik z 2.5 tdi kolor 2003 r pasuje do 1.9 ?
  21. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Antonio a co dzieciaka bedziesz montowal ze chcesz Avanta? ja bym zostal przy sedanie ma bardziej sportowa linie
  22. a wlasnie Grzesiek Ty miales w serii kolorowy wyswietlacz czy rezales?
  23. pakiet zima pelna geba dawaj mi teraz swoja RS4 to nie ma podgrzewanych kierownic od Audi TT/r8?
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz sam www.autotrader.co.uk a jaki mam kod pocztowy wpisac? bo to jest wymagane Ja też przekładałem anglika i odradzam taki zabieg. Taki samochód nigdy nie będzie taki sam jak z fabryki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.