Treść opublikowana przez David
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Jechałem własnie dokładnie tak jak piszesz ale o 10.30 wiec to chyba nie byłem ja no to bylo z daleka ale widzialem czarne b7 avant z grillem od rs4,no chyba ze w szczecinie jest jeszcze jedno takie
-
Siłownia
Dokładnie Arnoldki najlepsze na barki są. Najtrudniej jest wyrobić nogi i kaptury ,dlatego warto się najbardziej przykładać do ćwiczeń związanych z tą partią. Co do MC to jeżeli się boisz go robić przy dużym ciężarem to rób z mniejszym ale więcej powtórzeń. Co do pozycji przy mc to moim zdaniem najlepsza jest przy ugiętych nogach. mi najgorzej idzie klata-nie mam predyspozycji genetycznych ida dobrze lapy i barki,niezle nogi i plecy
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Grzesiek ostatnie zdanie najlepsze pw napisalem
-
Piłka nożna
Blaszczykowski Barca
-
[ALL B6] Sprzęgło czy dwumas ?
najpierw to jedz do dobrego mechanika i niech Ci stwierdzi czy to napewno to,jezeli tak to nie kupuj czesci na allegro bo to jest jakis odrzut ja kupilem na allegro i dwumas Sachs wytrzymal pol roku teraz mam z pewnego zrodla i nie ma problemow na forum sa sprzedajacy Tom77 i Dzik i nie bierz Sachsa tylko Luka sprzeglo to ok 500zl dwumas 1100zl wymiana 400-600zl ja placilem 500zl czyli wszystko razem zmiescisz sie w 2 tys
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
miazga te ustawienia lusterek i fotela z pilota
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
fura a mody srodek mi sie bardzo podoba Pinczi fele dzisiaj trafily na auto dzieki wielkie jestem mega zadowolony
-
Piłka nożna
Ferguson powiedział ostatnio, że Chelsea wkońcu spuści z tonu i zacznie gubic pkt i miał racje jak widać stary wyjadacz wiedzial ze bedzie znizka formy bo sezon zaczeli mocno
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
tez mysle nad kolor fisem wogole fise to po dunsku c*paa Grzesiek masz pelna skrzynke PW a mam zapytanie do Ciebia
-
Piłka nożna
najlatwiej typowac la Liga bo Barca i Real wygrywaja mecz za meczem poki nie trafia na siebie ale duze niespodzianki w Angli,ogolnie kolejka udana dla MU a Chelsea cos cienko ostanio i to przegrywaja ze slabymi druzynami-jakis kryzys
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
czy do springow 1be trzeba amory inne to nie wiem ale do -30 lepiej wlozyc sportowe amory bo zwykle zaraz sie wywala, 1be jest chyba -20 ale ja nie wiem bo nigdy sie nie interesowalem tak malym obnizeniem sam mam teraz -50 przod i jest nisko jak na gwincie ale w zime jest ciezko no i czasem z progami zwalniajacymi powiem Ci ze mialem wczesniej FK sprezyny a teraz mam Weiteca i czuc roznice na korzysc tego drugiego
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
powiem Ci ze wlozylem dzisiaj jako zimowki kola 17 i da rade jezdzic po Szczecinie bo na 19 ktore mam na lato to ja bym Ci proponowal springi -30 i ladne kola 17 najlepiej stary wzor rs6 i mysle ze strasznie na komforcie nie ucierpisz a wizualnie audi bedzie duzo lepsze
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
dzisiaj ok godz 13 widziany Mystic skrecal z placu Lotnikow w strone trasy Zamkowej widzialem z daleka ale poznalem grill rs4
-
Piłka nożna
Tottenham wygral teraz jest 75 min a chelsea przegrywa
-
Siłownia
z cwiczen na barki sprobujcie wyciskanie hantli metoda Arnolda robilem tak ok 6 tyg i widzialem efekty ale ciezko jest zarzucic duzy ciezar samemu kiedys nie lubilem robic nog ale jak zobaczylem ze szybko rosna to robie regularnie
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
no tak czulem ze ktos z forum kupil ten spoiler szkoda ze nie pojawil sie po nowym roku to bym bral badboy bylo w ciekawych aukcjach allegro nie widziales? chyba ze 3-4 dni byla aukcja :gwizdanie: Remik no kupilem dokladke za 80 zl + 50zl wysylka, dokladka po kolizji ale moj lakiernik juz dziala i na swieta bede zakladal
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
no to nie ma za bardzo co robic
-
Siłownia
byl juz kiedys podobny temat o tym :gwizdanie: ja trenuje z przerwa roczna okolo 5 lat wzrost 186 waga 94kg z lepszych wynikow ostatnio 120kg plaska 6 razy,bic sztanga stojac 70kg 6 razy,przysiad sztanga 130 6x ogolnie diety nie mam jem duzu ryzu,kaszy,makaronow,kurczaka odzywki tez teraz na mase,kreatyna w postepach przeszkadza mi ciezka praca fizyczna-przeciez wiadomo ze za granica nie bede mial lekkiej pracy moj cel to 100kg masy miesniowej przy fajnej rzezbie
-
[B6 AWX] Moja czarna audiczka;)
ladne felgi
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
A wiec to Ty kupiles spoiler na klape za 300zl :gwizdanie: sam sie na niego czailem ale teraz mam inne wydatki
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
czy kazdy licznik o kodzie RB4 to kolor? i czy licznik z 2.5 tdi kolor 2003 r pasuje do 1.9 ?
-
B6 DIVISION
Antonio a co dzieciaka bedziesz montowal ze chcesz Avanta? ja bym zostal przy sedanie ma bardziej sportowa linie
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
a wlasnie Grzesiek Ty miales w serii kolorowy wyswietlacz czy rezales?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
pakiet zima pelna geba dawaj mi teraz swoja RS4 to nie ma podgrzewanych kierownic od Audi TT/r8?
-
B6 DIVISION
Zobacz sam www.autotrader.co.uk a jaki mam kod pocztowy wpisac? bo to jest wymagane Ja też przekładałem anglika i odradzam taki zabieg. Taki samochód nigdy nie będzie taki sam jak z fabryki.