Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja czarna audiczka;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:)

Stałem się posiadaczem A4 w sedanie 2002rok na zegarach 150 tys. Czarniutka piękny i jedyny właściwy kolor czarny:P hehe. Jestem bardzo zadowolony już zrobiłem parę modów. Stan techniczny spoko sprawdzone logi wymieniłem rozrząd. Mało fotek ale dorobię. Stoi na 17 felach oryginalnych audi 17x225x50. Teraz mam na zimówkach na 15 też oryginał audi alu.

Wyposażenie:

-1.9TDI 131 KM:)

-Czarny lakier (szwarc)

-Skórzana kierownica

-Wspomaganie kierownicy

-Komputer

-6x poducha

-2x elektryczne szyby z domykaniem z pilota

-Elektryczne oraz podgrzewane lusterka

-Grzane szyby z tyłu

-Klimatronik 2x strefa

-2x podłokietnik

-ABS

-ESP

-Tempomat

-Radio CD

-Podświetlane wnętrze

-Pakiet oświetlenie

-Pakiet schowek

-Multifunkcyjna kierownica

-Pełny FIS

-jak kupiłem zawias był na sprężynach HR nie wiem ile obniżony trochę było za miękko założyłem gwint od TA technix jest milej:)

To chyba wszystko jak sobie przypomnę dopisze.

Z planów to na gwiazdkę zapodam może virusik u mistrza Rogala:)

20100925057.jpg

20100925056.jpg

Opublikowano

17" widzę z A3... ale opona trochę za wysoka moim zdaniem..

Opublikowano
  • Autor
:) wysoka bo na nasze lubelskie drogi potrzebna lepsza amortyzacja:D:D i trochę fura wyżej stoi:D dzięki temu bo tak to często stukałem spodem:) aż boli serce wtedy:) hehe
Opublikowano

Masz teraz pole do popisu .Życze bezawaryjnej jazdy :a4fan:

Opublikowano

ladne felgi :good:

Opublikowano

Witam kolegę i do zobaczenia na Lubelskich ulicach :hi: dokładki w kolor asap ! :evil:

Z planów to na gwiazdkę zapodam może virusik u mistrza Rogala:)

To może jakiś zbiorowy modzik? :kox: ile taka imprezka u Mistrza?

Opublikowano
  • Autor

Aj te dokładki;P no dodało by uroku;) ale ta cena;) troszkię mnie boli:) wolę póki co na wiruska;) a propo mistrza koło 900 setek jest ta imprezka no ja się już wpisałem na temat chętnych do zbiorówki:) :evil: :evil:

Opublikowano

ja mysle zeby u siebie zalozyc 19 na te lubelskie drogi hehe :naughty: moze chcesz te sprezyny sprzedac?

Opublikowano

za dużo zdjęć wstawiłeś :polew: :polew:

pokaż środek, całe auto itp

Opublikowano
  • Autor

Oj jak znajdę aparat to zrobię i wstawię:P:P się czepiasz:) hmm a sprężynki raczej sobie zostawię bo jak się wysra ten technix:) to żebym miał co włożyć:) :>

Opublikowano

Ładna A4-eczka ;) masz rację w jedynym słusznym kolorze :good: moja ciemny granat ale tragedii nie ma :P

PS. Jaka jest różnica między niepełnym i pełnym FISem ??

Opublikowano
  • Autor

PS. Jaka jest różnica między niepełnym i pełnym FISem ??

W pełnym masz (tak mi się wydaję) masz na kompie wszystkie dane spalanie średnie chwilowe dystans trasy od zapalenia do zgaszenia dystans globalny czas odcinka od zapalenia do zgaszenia czas globalny. No i masz 2 przełączniki w prawej manetce:) do kompa :):)

Opublikowano

hmmm a pełny FIS nie jest do tego większy? w sensie samego wyświetlacza?

Opublikowano

hmmm a pełny FIS nie jest do tego większy? w sensie samego wyświetlacza?

Nie wyświetlacz jest taki sam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.