Treść opublikowana przez David
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
udalo mi sie zamowic moze mialem error przez to ze siedze w Danii a chcialem wyslac do PL bo jak wzialem moj dunski adres to zadzialalo
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
ale gratow ja nie wiem ze to mozna wszystko ogarnac do kupy
-
B6 DIVISION
a jakie ceny sa b7 3.0 tdi w anglii/szkocji?
-
[ALL B7] Chip tuning - pytanie
Robert a znasz kogos dobrego w Szczecinie? bo jak wiesz to najblizej ze znanych mi mam do Ciebie
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
;(
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
a mi pokazuje po wypelnieniu danych "error - try again later" wiem co to znaczy bo ang znam
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jarko masz racje John robil pulapki ktore mialy uswiadamiac ludziom ze nie doceniaja swojego zycia a te pulapki od czesci 4 sa bardzo czesto nie do przezycia jakby jedyna nauczka byla smierc,tak jak w ostatniej czesci ginie zona tego oszusta a czego ona byla winna i jej zycie zalezalo od meza a nie od niej samej Mysle ze zona miala zalozyc pulapke dla detektywa zeby on tez mial przejsc probe bo tak chcial John akcja 1-3 nie moze byc w tym samym czasie skoro w 2 czesci John jest zakladnikiem tego detektywa bialego bo John zamknal jego syna w domu z bandytami i Amanda ogolnie coraz mniej zaskakujace sa te zakonczenia a mowilem po filmie do mojej kobiety ze nie wierze w to ze tyle osob dzialalo naraz podczas gdy John umieral na stole w 3 czesci tzn Amanda,Detektyw Hofmann i Doktorek i zadna z tych osob nigdy na siebie by nie trafila
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pila mnie rozwalila obejrzalem pile 3d ostanio oraz Paranormal Activity 2 obydwa w kinie powiem tak pila juz zaczyna byc meczaca,w pierwszych czesciach ofiary zawsze mialy szanse przezyc teraz jest czesto tak ze np ktos z pary czy np 3 osob musi zginac Paranormal lepiej ogladac w domu w ciemnym pokoju-tak ogladalem pierwsza czesc i lepsze wrazenia niz 2 w kinie
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
czego to jeszcze w tym aucie nie ma??
-
[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)
Powiem Ci Bartek ze mam czarne 19 ale te kolo jakies male sie wydaje jak fele byly w chromie to wygladaly na ogromne dlatego mysle zeby teraz walnac je na bialo a co do fury Madonia to 18 na Szczecin to max
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
uhu-ha uhu-ha nasza zima zla :gwizdanie:
-
[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)
kolejna b6 w Szczecinie coraz wiecej ich fajny kolor Ty ja malowales cala? koniecznie czarne fele do tego i np czarny dach troche szkoda ze trumniak(avant)
-
B6 DIVISION
9000zl ale za auto z kierownica po zlej stronie?
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
no a jak sie jezdzilo w porownaniu do b6? bardziej komfortowe/wieksze to jest auto?
-
Piłka nożna
f*ck real wyrownal w ostatniej minucie cieszy porazka arsenalu zilina-marsylia 0:7 dobrze ze chociaz jedna druzyna wloska wygrala Roma
-
[B7 BLB] Turbina BRD
ktos kupil od nas? http://moto.allegro.pl/turbina-turbo-turbosprezarka-brd-k03-0109-530398-i1295873112.html ogolnie chyba malo jak za BRD? moze ktos ocenic ja po tych zdjeciach czy za malo
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
no ba taka to marzenie ale podobno strasznie droga w serwisowaniu bo tam juz jakies wielkie tarcze hamulcowe 2 turbiny itd
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
tds ? no co Ty
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacz
najlepiej sprawdzac poprzez wyjecie pompowtrysku i odczytanie oznacznenia,u mnie wedlug Etki powinny byc BA a mialem AR. Allegro to loteria mozesz na forum zapytac
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
swietny wybor szkoda ze nie 530d, szybko zmieniles auto zrobisz program i jakis sport zawias i bedzie jakies lepsze kolo by sie przydalo
-
B6 DIVISION
zaraz sie zacznie rysowanie w paincie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
napisze sobie tutaj zeby mi sie wyswietlalo w nowych odpowiedziach
-
Piłka nożna
Skyliner89 z kibicow juve na tym forum to tylko Ty i ja reszta Barca lub real :gwizdanie: jakbys wrzucil filmiki tych druzyn mialbys pelno komentarzy dla mnie piekne czasy zreszta juve zawsze sobie radzilo z realem jak i z hiszpanskimi druzynami
-
Piłka nożna
JUVENTUS !!!!! :> mamy gorszy sklad od milanu i mniej pilkarzy klasowych ale walecznoscia ich pokonalismy Berlusconi zalatwil zawieszenie Krasica a i tak nie pomoglo cieszy tez zwyciestwo Barcy szkoda ze real wygral
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
akurat to ze padlo sprzeglo z dwumasem nie jest wina auta tylko jakosci czesci ja wlozylem nowego dwumasa Sachsa i wytrzymal 4 miesiace to samo sie moze dotyczyc zawieszenia a co do tematu to bmw wyciaga wieksza moc z danej pojemnosci ale audi robi wieksze diesle np v12 z Q7 z 1000Nm