Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. udalo mi sie zamowic moze mialem error przez to ze siedze w Danii a chcialem wyslac do PL bo jak wzialem moj dunski adres to zadzialalo
  2. ale gratow ja nie wiem ze to mozna wszystko ogarnac do kupy
  3. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jakie ceny sa b7 3.0 tdi w anglii/szkocji?
  4. Robert a znasz kogos dobrego w Szczecinie? bo jak wiesz to najblizej ze znanych mi mam do Ciebie
  5. a mi pokazuje po wypelnieniu danych "error - try again later" wiem co to znaczy bo ang znam
  6. Jarko masz racje John robil pulapki ktore mialy uswiadamiac ludziom ze nie doceniaja swojego zycia a te pulapki od czesci 4 sa bardzo czesto nie do przezycia jakby jedyna nauczka byla smierc,tak jak w ostatniej czesci ginie zona tego oszusta a czego ona byla winna i jej zycie zalezalo od meza a nie od niej samej Mysle ze zona miala zalozyc pulapke dla detektywa zeby on tez mial przejsc probe bo tak chcial John akcja 1-3 nie moze byc w tym samym czasie skoro w 2 czesci John jest zakladnikiem tego detektywa bialego bo John zamknal jego syna w domu z bandytami i Amanda ogolnie coraz mniej zaskakujace sa te zakonczenia a mowilem po filmie do mojej kobiety ze nie wierze w to ze tyle osob dzialalo naraz podczas gdy John umieral na stole w 3 czesci tzn Amanda,Detektyw Hofmann i Doktorek i zadna z tych osob nigdy na siebie by nie trafila
  7. Pila mnie rozwalila obejrzalem pile 3d ostanio oraz Paranormal Activity 2 obydwa w kinie powiem tak pila juz zaczyna byc meczaca,w pierwszych czesciach ofiary zawsze mialy szanse przezyc teraz jest czesto tak ze np ktos z pary czy np 3 osob musi zginac Paranormal lepiej ogladac w domu w ciemnym pokoju-tak ogladalem pierwsza czesc i lepsze wrazenia niz 2 w kinie
  8. czego to jeszcze w tym aucie nie ma??
  9. Powiem Ci Bartek ze mam czarne 19 ale te kolo jakies male sie wydaje jak fele byly w chromie to wygladaly na ogromne dlatego mysle zeby teraz walnac je na bialo a co do fury Madonia to 18 na Szczecin to max
  10. uhu-ha uhu-ha nasza zima zla :gwizdanie:
  11. kolejna b6 w Szczecinie coraz wiecej ich fajny kolor Ty ja malowales cala? koniecznie czarne fele do tego i np czarny dach troche szkoda ze trumniak(avant)
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    9000zl ale za auto z kierownica po zlej stronie?
  13. no a jak sie jezdzilo w porownaniu do b6? bardziej komfortowe/wieksze to jest auto?
  14. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    f*ck real wyrownal w ostatniej minucie cieszy porazka arsenalu zilina-marsylia 0:7 dobrze ze chociaz jedna druzyna wloska wygrala Roma
  15. ktos kupil od nas? http://moto.allegro.pl/turbina-turbo-turbosprezarka-brd-k03-0109-530398-i1295873112.html ogolnie chyba malo jak za BRD? moze ktos ocenic ja po tych zdjeciach czy za malo
  16. no ba taka to marzenie ale podobno strasznie droga w serwisowaniu bo tam juz jakies wielkie tarcze hamulcowe 2 turbiny itd
  17. tds ? no co Ty
  18. najlepiej sprawdzac poprzez wyjecie pompowtrysku i odczytanie oznacznenia,u mnie wedlug Etki powinny byc BA a mialem AR. Allegro to loteria mozesz na forum zapytac
  19. swietny wybor szkoda ze nie 530d, szybko zmieniles auto zrobisz program i jakis sport zawias i bedzie jakies lepsze kolo by sie przydalo
  20. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zaraz sie zacznie rysowanie w paincie
  21. napisze sobie tutaj zeby mi sie wyswietlalo w nowych odpowiedziach
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Skyliner89 z kibicow juve na tym forum to tylko Ty i ja reszta Barca lub real :gwizdanie: jakbys wrzucil filmiki tych druzyn mialbys pelno komentarzy dla mnie piekne czasy zreszta juve zawsze sobie radzilo z realem jak i z hiszpanskimi druzynami
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    JUVENTUS !!!!! :> mamy gorszy sklad od milanu i mniej pilkarzy klasowych ale walecznoscia ich pokonalismy Berlusconi zalatwil zawieszenie Krasica a i tak nie pomoglo cieszy tez zwyciestwo Barcy szkoda ze real wygral
  24. akurat to ze padlo sprzeglo z dwumasem nie jest wina auta tylko jakosci czesci ja wlozylem nowego dwumasa Sachsa i wytrzymal 4 miesiace to samo sie moze dotyczyc zawieszenia a co do tematu to bmw wyciaga wieksza moc z danej pojemnosci ale audi robi wieksze diesle np v12 z Q7 z 1000Nm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.