Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Chip tuning - pytanie


kiju84

Rekomendowane odpowiedzi

witam was ;)

posiadam audi a4 z silnikiem 1,9tdi 116KM brb.

mam do was takie pytanie odnośnie chip tuningu, jestem już umówiony na program w firmie brk-tuning i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was robił u nich mapy? lub czy miał ktoś z nimi styczność? byłem u nich porozmawiać odnośnie mojego auta i twierdza ze zrobią mi program na około 145km, czy jest to możliwe przy moim silniku? czy to nie jest za dużo jak na taki silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobią mi program na około 145km, czy jest to możliwe przy moim silniku? czy to nie jest za dużo jak na taki silnik?

tak średnio te silniki się na około 150 robi jak zdrowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ta firma jest??

zapytaj chłopaków z Twojego rejony na 99% mają jakieś doświadczenia z firmą jak jest jakiś czas na rynku :gwizdanie:

150 kuca powinno dać rade w B7 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma jest na przedmieściach Inowrocławia, chłopacy z tej firmy twierdza ze dadzą rade zrobić 145KM potwierdzone u nich na hamowni.

ile ci krzyknęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zl. powiedzieli mi za program. czy ta cena jest ok?

Jest o tym full-poszukałbym bardziej polecanych na forum a i taniej

ale bez reklamy-popatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja robiłem program u aligatora ponad rok temu. Wyszlo 147 KM. Zrobiłem juz 40 tys i nic sie nie dzieje a różnica w przyspieszeniu jest. Aktualnie jestem po wywaleniu DPF to dopiero autko odrzylo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zl. powiedzieli mi za program. czy ta cena jest ok?

za 900 jest grupowy.... troche km zrobisz ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to robi tam softy Rumianko (bardzo mocna ibiza PD) i ogarnia to dobrze.

Tunera warto miec pod nosem bo w razie awarii, problemow czy ew korekty nie trzeba pol polski dymac.

Zadzwon do firmy i sie spytaj czy to oni zrobili ibize na 260KM...jak tak to smialo mozesz jechac.

Ktos kto ogarnia BigTurbo w dieslu z palcem w nosie zrobi Ci seryjne auto bardzo dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunera warto miec pod nosem bo w razie awarii, problemow czy ew korekty nie trzeba pol polski dymac.

Robert a znasz kogos dobrego w Szczecinie? bo jak wiesz to najblizej ze znanych mi mam do Ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie podpowiedzi, w sumie najbardziej mnie przekonała wypowiedz rob555, i w sumie faktycznie widziałem tam ibize ale nie pytałem co i jak.

jestem już umówiony na termin na czwartek dam znać co wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działamy juz od 1,5 roku dopiero teraz na hamowni obciążeniowej, jeśli chodzi o tdi to jest około 50 udanych projektów, nie tylko 1,9 tdi 90 i 110 ale także np 3,0tdi 240km na najnowszym sterowniku edc 17, pomału ogarniamy silniki benzynowe 1,8T i TFSI tu już mamy 6 zadowolonych klientów, firma nie tylko oferuje sam chip tuning ale także kompletne modyfikacje mechaniczne. aktualnie robimy projekt na 1,8T z gt28rs ;)

nie ma się co obawiać tylko dzwonić tak jak kiju84, przyjeżdżać i porozmawiać - 509119970

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...