Treść opublikowana przez David
-
[ALL B6] straż pożarna
ile dales za lotke? ori?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
wydech ale cena ma ktos jakis filmik jak to brzmi?
-
Muzyka w naszych autkach
dobra muza sluchalem cale 5 s
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
jakby Grzesiek chociaz w Poznaniu mieszkal ale Rzeszow no juz dalej sie nie da :gwizdanie: cos leniwi Ci elektrycy w Szczecinie ze im sie tego montowac nie chce. Mystic odezwij sie do Dzika jak bralem od niego czesci ostatnio to mi sie chwalil bo tez kupil Bose moze razem cos zdzialacie
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
dorwales s-line tyl?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
i jak zamontowales Bose? w Szczecinie czy sam?
-
[ALL] Szerokość opon zimowych - ciekawy artykuł !!
ja jezdze na 225/45/17 i nie narzekam na jazde
-
[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny
widze ze nie lubisz avantow juz w kolejnym temacie to piszesz co sedan to sedan a nie lubie trumniakow sedan wyglada lepiej a 4/5 aut pokazanych w dziale moja a4 to avant :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
w zakupach mango cos wybierz i nie bedzie Cie nic bolało kolejny czarny Avant :gwizdanie: ja nie wiem co wy ludzie widzicie w kombi ? sedan ma bardziej sportowa linie mody na + szczegolnie listwy s4
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
e tam pewnie cos nowego sie jeszcze pojawi no rozwiaz ten temat z dzialaniem multi bo to lipa z tym a na niemieckich forach sprawdzales? moze ktos to rozwiazal
-
[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny
fajna dobrze wyposazona szkoda ze Avant tak jak chlopaki ogarnij temat zdjec i poka srodek bo z opisu wyglada ze masz fotele jak ja
-
Piłka nożna
ja nie ogladalem ale liczylem na remis chociaz, jak to jest ze Barca zlala real ale np druzyny jak Valencia,Sevilla nie potrafia nawet zremisowac z realem no to jaka przepasc musi byc miedzy Barca a reszta druzyn?
-
[B7 BLB] Turbina BRD
moze zapytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176411.0
-
Piłka nożna
Skyliner i co z tego skoro 92 i 1-1 ja pier***e i jeszcze 2 sety byly a Milos do pustej nie trafil :gwizdanie: a jeb...Napoli znowu w 90 min strzelilo ktory to juz raz w tym sezonie wygrywaja w ten sposob mialobyc 2 miejsce i 3 pkt do milanu a jest 4 i 5 pkt straty
-
Piłka nożna
Milan przegral
-
Piłka nożna
:oklaski: dla Barcy jada po wszystkich po kolei dobrze ze wkoncu Borussia przegrala licze ze Milan nie wygra dzisiaj
-
[B7 BLB] Turbina BRD
sory za OT ale powiedzcie jakie pompki siedza w silniku BRD i czy one nie sa mocniejsze od slynnych AL? ktos sprzedawal ostatnio na forum Turbo BRD szukaj w dziale sprzedam
-
[B6 AWX] Padło mi sprzegło
jednomas? podobno jest duzo trwalszy ale bardziej przenosci wibracje na karoserie,no ale Siemian lata i chyba nic sie nie dzieje,mozesz go zapytac jakie ma odczucia bo on ma wlasnie ten zestaw w 2.0tdi
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
ale zes nawrzucal tych fot :gwizdanie: ogolnie widze ze lubisz wrzucac wszedzie wielkie zdjecia a pozniej sie czeka zeby to sie wszystko zaladowalo jeszcze na letnich latasz nice a na zime jakie kola? jaki rozmiar
-
Muzyka w naszych autkach
Armin najlepszy jego kawalek jak dla mnie
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
to ja nie wiem po co mocniejsze pompki wkladac skoro tu seryjne ponad 200ps ogolnie rzadko widzi sie jak Avf na takich gratach przekracza 200ps ale pewnie jakby wlozyl te czesci do awx bylo by 190ps...
-
Piłka nożna
jak w wiekszosci meczow LE :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Turbina BRD
w ASO
-
Siłownia
ja dzisiaj nie cwiczylem i tez troche chipsow zjadlem no wlasnie klata i barki na jednym treningu klata bic tak lepiej ja mam klata/bic plecy/tric barki/kaptur/lydka nogi/brzuch
-
A5 8T 3.0TDI quattro
najladniejsze coupe na rynku i top 3 jesli chodzi o modele audi marzenie