Treść opublikowana przez David
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
nowka nie smigana?? f*ck i wez tu dobrze chcesz a tak d*pa a Ty co spac nie mozesz
-
[ALL] Widebody dla Audi
tak jak wyzej fury no ale wlasnie jest klekot pod maska i to jakos smiesznie tak :gwizdanie: no ale fury doinwestowane solidnie ta niebieska tylko te brewki wywalic jak dla mnie
-
[B6 AVF] Rogalowy sofcik :)
nie wiem czy mi sie wydaje ale czesto AVF z konca produkcji maja w serii okolo 150ps i po programie ponad 170
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
a co Witek mowil na temat pompek BQ? starcza one do 200ps? a jak sie kupi nowe turbo BRD to tez moze tak slabo wstawac?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
jak kupowalem swoja to nie planowalem wydechu od 2.5 tdi ale pozniej sie naoogladalem u innych i mnie wzielo no widzialem ta aukcje ale niestety taka jak moja fajna tez jest dokladka od Hofele http://cgi.ebay.de/Hofele-Heckstosstange-EVO-Look-Audi-A4-B6-8E-/150428854193?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item23064227b1#ht_4682wt_922
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ja ci odpowiem tak koncowki ulter sciete 90mm wiem bo mam takie same i BArt-S tez
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
to Ty wszystko sam zakladales po tych cenach ja za dokladke moja na tyl na allegro dalem 350zl
-
[ALL B6] Spojler, Dokładka na klapę a'la S4, S-line
moze
-
[ALL B6] Spojler, Dokładka na klapę a'la S4, S-line
o widze ze nawet temat zalozyles o tym ja dokladnie ten spoiler za 120zl mam ciagle w obserwowanych aukcjach ostatnio prawie kupilem mysle ze mozna zaryzkowac jak bedzie lipa to trudno
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
fura mody w dobrym kierunku jakie koszta wyrezania 4 szyb w pradzie? sluszny wybor siedzen ja tez ciekaw jestem wyniku bo mam te same pompki BQ listwe na klape masz ori czy laminat?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no co Ty za ta kase to juz wole kiere TT ktora tez jest w planach,mysle nad zaryzykowaniem jakies z laminatu, nawet jakby ori byla za 500-600zl to tez uwazam ze za duzo jak za plastik na klape Remik nie wiem czy ten zderzak jest do b6 ale wez kup taki a mi dokladka http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-rieger-tuning-i1255496694.html
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
David przeciez ty masz taka dokladke i nawet udalo ci sie jakos dopasowac ten wydech do tego :> tak myslisz to co nic w watku nie napisales nie wiem co ludzie mysla o tym :gwizdanie: z profilami zdecydowanie lepiej ja mam takie male wyciecia w dokladce,jakby ktos widzial taka dokladke z profilami to dac znac no ale lotke na klape bede wrzucal dzieki za bezposrednie porownanie :> nasze a4 sa podobne do siebie dokladki tyl fele 19 czarne w srodku rant srebrny moze pomaluj/wymien sobie ta listwe czarna pod tablica jak ja mam mi zostalo tylko wymienic chrom wokol szyb i bedzie cala black
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
fura i ten silnik a nie myslales o bmw x6? mi sie one bardzo podobaja ale nie wiem czy w tych samych pieniadzach sa
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
moze dam rade jakiegos dnia sie pojawic w Szczecinie na spocie ale w niedziele jest ciezko bo ruszam ze Szczecina o 12 bo wieczorem do pracy na noc
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wez mi sprzedaj ta dokladke tylna ms design z porfilem na 2 dyfuzory
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
shit daleko odemnie ja mieszkam w Vejle.widac pewnie Szwecje od Ciebie co? ogolnie malo nas w Danii z a4 klub , moze dlatego ze tu auta drogie :gwizdanie:
-
Profesjonalna konwersja B6 na RS4 B7
mi rok temu zawolali za b5 97r 50 tys kr czyli 25 tys zl oplaty rejestracyjnej a auto warte 15 :gwizdanie: dlatego jezeli moge przerabiac po cenach czesci polskich i w Polsce to mi sie to zdecydowanie bardziej oplaca moze za rok/dwa zrobie sobie b7
-
[ALL B6] Spojler pod zderzak
czesc pasuje ale trzeba przerabiac tutaj masz wszystko http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper nie zdziwie sie jak watek wyladuje w koszu :gwizdanie:
-
[B7 BRD] Wykres po usunięciu FAPa. Co sądzicie o zawirusowaniu 2.0 TDi 170KM
no to teraz ma wszystko sens trza bylo pisac
-
Profesjonalna konwersja B6 na RS4 B7
w pelni popieram takie projekty jezeli sa zrobione na ori czesciach i wygladaja jak z fabryki i calkowicie rozumiem tego goscia bo znam cenu aut w skandynawii i sam ich doswiadczam dlatego sam mysle nad przerobieniem na b7,bo wierzcie lub nie ale ceny b7 w danii zaczynaja sie od 100 tys zl :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
ale pieknie warczy
-
[B7 BRD] Wykres po usunięciu FAPa. Co sądzicie o zawirusowaniu 2.0 TDi 170KM
Kolego rob555 posiadam b7 blb 16V przed wirusem miałem 155 km a po wirusie jest 195 i 400 N . Wszystko ładnie zap....la i raczej brak jakiś problemów z motorem a ma najechane 200 tyś . pozdrawiam to chyba ktos przesadzil z programem zeby tyle wycisnac ze 155ps
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
ja juz szybciej przerobie sobie b6 na b7 bo w Danii napewno nie zmienie auta do b7 trzeba doplacic w zlotowkach ok 40-50 tys zl a w PL 10 tys juz lepiej na czesciach ori z B7 zrobic caly przod niz zderzak hofele za ponad 4 tys zl
-
Znaczenie ET Felgi
dzieki chyba sie na nie zdecyduje
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie a co felgami ET 56 i szerokosc felgi 7.5 znalazlem 17 na allegro i maja takie ET a szukam kol na zime na tarcze 320