Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. nowka nie smigana?? f*ck i wez tu dobrze chcesz a tak d*pa a Ty co spac nie mozesz
  2. tak jak wyzej fury no ale wlasnie jest klekot pod maska i to jakos smiesznie tak :gwizdanie: no ale fury doinwestowane solidnie ta niebieska tylko te brewki wywalic jak dla mnie
  3. nie wiem czy mi sie wydaje ale czesto AVF z konca produkcji maja w serii okolo 150ps i po programie ponad 170
  4. a co Witek mowil na temat pompek BQ? starcza one do 200ps? a jak sie kupi nowe turbo BRD to tez moze tak slabo wstawac?
  5. jak kupowalem swoja to nie planowalem wydechu od 2.5 tdi ale pozniej sie naoogladalem u innych i mnie wzielo no widzialem ta aukcje ale niestety taka jak moja fajna tez jest dokladka od Hofele http://cgi.ebay.de/Hofele-Heckstosstange-EVO-Look-Audi-A4-B6-8E-/150428854193?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item23064227b1#ht_4682wt_922
  6. ja ci odpowiem tak koncowki ulter sciete 90mm wiem bo mam takie same i BArt-S tez
  7. to Ty wszystko sam zakladales po tych cenach ja za dokladke moja na tyl na allegro dalem 350zl
  8. o widze ze nawet temat zalozyles o tym ja dokladnie ten spoiler za 120zl mam ciagle w obserwowanych aukcjach ostatnio prawie kupilem mysle ze mozna zaryzkowac jak bedzie lipa to trudno
  9. fura mody w dobrym kierunku jakie koszta wyrezania 4 szyb w pradzie? sluszny wybor siedzen ja tez ciekaw jestem wyniku bo mam te same pompki BQ listwe na klape masz ori czy laminat?
  10. no co Ty za ta kase to juz wole kiere TT ktora tez jest w planach,mysle nad zaryzykowaniem jakies z laminatu, nawet jakby ori byla za 500-600zl to tez uwazam ze za duzo jak za plastik na klape Remik nie wiem czy ten zderzak jest do b6 ale wez kup taki a mi dokladka http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-rieger-tuning-i1255496694.html
  11. David przeciez ty masz taka dokladke i nawet udalo ci sie jakos dopasowac ten wydech do tego :> tak myslisz to co nic w watku nie napisales nie wiem co ludzie mysla o tym :gwizdanie: z profilami zdecydowanie lepiej ja mam takie male wyciecia w dokladce,jakby ktos widzial taka dokladke z profilami to dac znac no ale lotke na klape bede wrzucal dzieki za bezposrednie porownanie :> nasze a4 sa podobne do siebie dokladki tyl fele 19 czarne w srodku rant srebrny moze pomaluj/wymien sobie ta listwe czarna pod tablica jak ja mam mi zostalo tylko wymienic chrom wokol szyb i bedzie cala black
  12. fura i ten silnik a nie myslales o bmw x6? mi sie one bardzo podobaja ale nie wiem czy w tych samych pieniadzach sa
  13. moze dam rade jakiegos dnia sie pojawic w Szczecinie na spocie ale w niedziele jest ciezko bo ruszam ze Szczecina o 12 bo wieczorem do pracy na noc
  14. wez mi sprzedaj ta dokladke tylna ms design z porfilem na 2 dyfuzory
  15. shit daleko odemnie ja mieszkam w Vejle.widac pewnie Szwecje od Ciebie co? ogolnie malo nas w Danii z a4 klub , moze dlatego ze tu auta drogie :gwizdanie:
  16. mi rok temu zawolali za b5 97r 50 tys kr czyli 25 tys zl oplaty rejestracyjnej a auto warte 15 :gwizdanie: dlatego jezeli moge przerabiac po cenach czesci polskich i w Polsce to mi sie to zdecydowanie bardziej oplaca moze za rok/dwa zrobie sobie b7
  17. David odpowiedział(a) na btk temat w Audi A4 B6
    czesc pasuje ale trzeba przerabiac tutaj masz wszystko http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper nie zdziwie sie jak watek wyladuje w koszu :gwizdanie:
  18. w pelni popieram takie projekty jezeli sa zrobione na ori czesciach i wygladaja jak z fabryki i calkowicie rozumiem tego goscia bo znam cenu aut w skandynawii i sam ich doswiadczam dlatego sam mysle nad przerobieniem na b7,bo wierzcie lub nie ale ceny b7 w danii zaczynaja sie od 100 tys zl :gwizdanie:
  19. ale pieknie warczy
  20. Kolego rob555 posiadam b7 blb 16V przed wirusem miałem 155 km a po wirusie jest 195 i 400 N . Wszystko ładnie zap....la i raczej brak jakiś problemów z motorem a ma najechane 200 tyś . pozdrawiam to chyba ktos przesadzil z programem zeby tyle wycisnac ze 155ps
  21. ja juz szybciej przerobie sobie b6 na b7 bo w Danii napewno nie zmienie auta do b7 trzeba doplacic w zlotowkach ok 40-50 tys zl a w PL 10 tys juz lepiej na czesciach ori z B7 zrobic caly przod niz zderzak hofele za ponad 4 tys zl
  22. dzieki chyba sie na nie zdecyduje
  23. Panowie a co felgami ET 56 i szerokosc felgi 7.5 znalazlem 17 na allegro i maja takie ET a szukam kol na zime na tarcze 320

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.