Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Widebody dla Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myslicie o tzw. widebody ?

ta biala przeapetyczna :notworthy: jak dla mnie...

ta juz zaliczyla dzwon :wallbash: szkoda :confused4:

1621655698.jpg

1621655699.jpg

1621655700.jpg

1621655701.jpg

1621655695.jpg

162165857.jpg

162165858.jpg

1621655689.jpg

1621655694.jpg162165859.jpg

tutaj jest cala strona poswiecona dla tej Audicy

http://www.1sicka4.com/

B6 widebody + zderzak B7 :kox:

TT Rieger Widebody

kolejne TT

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:09_________________________________________________RS4 widebody progress

Opublikowano

Biała i niebieska moim zdaniem cudo, ale śmiesznie by to wyglądało z tdikiem pod maską :P

Opublikowano

tak jak wyzej fury :kox: no ale wlasnie jest klekot pod maska i to jakos smiesznie tak :gwizdanie: no ale fury doinwestowane solidnie :good:

ta niebieska tylko te brewki wywalic jak dla mnie

Opublikowano

ta niebieska tylko te brewki wywalic jak dla mnie

Tzn maskę wywalić? hehe Mi akurat te brewki podchodzą muszę powiedzieć

Opublikowano

wypier%#$@ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: white i blue :kox: :kox: :kox:

a mnie się bad look podoba nawet zastanawiałem się nad tym do mojej.

ta niebieska znana z a4mods, sa foty z dzwona nawet.

Opublikowano

b6tki :kox: ttka juz taka sobie z tym body kitem, no i jw z tdi to tak srednio pasuje te body jak dla mnie :thumbdown: chyba ze naprawde mialbys wyciagnieta moc z niego :gwizdanie:

Opublikowano

tutaj bardziej szczegolowo " niebieska "

http://www.1sicka4.com/

Gruby dzwon :(

Opublikowano

Dwie pierwsze KOSY!!!Ale trzeba miec hajsu na takie zabawy :slina:

Opublikowano

...jak na rajdach DTM... :gwizdanie: do tego trzebaby poszerzyć zawieszenie i to nie samymi dystansami :cool1:

Opublikowano

TT moim zdaniem akurat aż takiego szału nie robi, ale niebieska a4 to po prostu cudo :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tutaj dopiero jest szeroko :shocked:

Wlasciciel przekonwertowal swoja 90 tke na Audi 90 Quattro IMSA GTO :shocked: :shocked: :shocked:

audi2250507.jpg

audi3250507.jpg

audi5250507.jpg

audi6250507.jpg

audi240507.jpg

Opublikowano

To 90 :thumbdown: a masz fotki jakiegoś kombi ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie...

tutaj tez custom widebody i swap silnika 2.7 Twin Turbo z S4 B5 :naughty:

:shocked:

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem biała masakruje rywali, chociaż ta niebieska też niczego sobie.

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem biała masakruje rywali, chociaż ta niebieska też niczego sobie.

Dokładnie, konkretne :slina: TT już szału nie robią jakieś takie to nijakie ;p

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.