Treść opublikowana przez David
-
[B6 BKE] Wykres po wizycie u Rogala
a co w tym dziwnego? diesle w przeciwienstwie do benzyn trzymaja deklarowana moc a najczesciej maja wiecej 10 czy 20 ps wiecej niz podaje producent
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
wynik :oklaski: ale te silniki maja potenjcal ze po samym programie tyle
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
to dobrze u mnie jeszcze pomogla wymiana pompy paliwa
-
Piłka nożna
nie liczcie na piekna gre Realu pod wodza Mourinho-on preferuje futbol defensywny-tak jak Capello ktorego zwolniono pomimo ze wygral Lige a mieliscie Pellegriniego za ktorego Real rzadko strzelal ponizej 3 goli w meczu i tez wylecial
-
[B5 AWX] RZUCA NA BIEGU JAŁOWYM
ja zmienialem na nowe pompki BQ z 2.0 tdi i tez musialem jechac na korekte softu takze to nic dziwnego ze sie telepie
-
Piłka nożna
milan i roma w plecy ale ze barca przegrala
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber jako ze miales wszystkie a4 po kolei mozesz powiedziec czy warto przesiadac sie z b6 do b7?? czy wogole czuc jakas roznice miedzy tymi modelami?
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
ile placiles za dywaniki i gdzie takie kupic? podobaja mi sie
-
[INNE] A5 1.8T (170) turbina, biegi, olej, pasek
gaz do a5 ?? Brak zwiazku z tematem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Obejrzalem ostatnio Niezniszczalni - nic ciekawego ale fajnie zobaczyc starych "bohaterow" Iron Man 2 - mozna obejrzec ale bez rewelacji Salt - film fajny ale bajka okrutna to co Anglelina wyprawia w tym filmie to jak MAtrix albo Kill Bill kladzie agentow ktorzy chronia prezydenta USA jednym ciosem!! i wszyscy mdleja albo ten patent z szybem windy ale brawa dla Olbrychskiego wedlug mnie zagral dobrze
-
[B6 AWX] Moja czarna diablica
tak jak wszyscy wyzej gleba :gwizdanie: no ale tak jak mowisz najpierw doprowadz auto technicznie napisales tak : -jakieś ładniejsze zegary co Ty chcesz od oryginalnych zegarow mocno bym sie zastanowil nad ledami z tylu...ori lampy sa sam narazie odpuszczam ledy SKIBA29 widze ze miales wczesniej mazde 6 jak wrazenia po przesiadce na audi
-
[INNE] A5 2008 Polski jezyk w menu komputera, wyswietlanie obrazu z parktronica
sory za OT ale Lizard mozesz napisac ile kosztuje w Anglii a5 w przeliczeniu na polska kase?
-
[B7 BLB] Dziwne objawy przyśpieszania + filmik
moze nagraj filmik i pokaz jak to wyglada,znaczy nagraj film obrotomierza,ja tak zrobilem jak mi sie slizgalo i wrzucilem na forum
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
znalazlem cos co wedlug mnie byloby zderzakiem rs4 w b6 mi sie podoba za***iście co mysliscie o tym? przy tej opcji grill gorny powinien byc caly czarny
-
[ALL B6] Wymiana żarników, a przepalenie przetwornicy.
dobry pomysl bede musial tak zrobic
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
pierwsza wersja ale z czarnym znaczkiem i bez czerwonego na zderzaku,ten zderzak caly w plastrach miodu bylby brakujacym ogniwem w b6 czyli rs4 b6
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
fajne a mozesz zrobic to bez koloru czerwonego i wrzucic jeszcze raz??
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
- [INNE] Passat AWX - Program Tune-Up
wiesz a4 to a4 ale silnik ten sam to chyba dlugo jezdziles bez chipa...- [B6 AWX] Oem +
dobra naklejka a masz taka w jezyku dunskim? bo te skandynawy ni hu... nie chca z lewego pasa zjezdzac na autostradzie- [INNE] Passat AWX - Program Tune-Up
za***ista seria 150ps- J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
piekna "5" moje nastepne auto ale w sedanie i tez m-pakiecie za***isty masz srodek taki bym chcial i ta kiera jest trzymalem taka w bmw 120d 2005r i swietnie uczucie oraz wyglad , wybor felg chyba jeden z 2 najlepszych do tego modelu- Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
a moze ktos cos polecic z zachodnipomorskiego/nad morzem ??- Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
ja bylem w marcu w hotelu Kiroseiz i tez moge polecic,super jedzenie,masa ciast i deserow-moja byla zachywcona ale wycieczka do piramid strasznie dluga i meczaca i lepiej zabrac duzo jedzenia,ja jem czesto wiec cala wycieczke bylem glodny czytaj wkurwiony :gwizdanie:- [ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
nie smaruje, tylko zasila dzieki byc moze mam to samo co Aju ale narazie dolalem plynu i jest cisza - [INNE] Passat AWX - Program Tune-Up