Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaja

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Aby ją zdemontować musisz najpierw wyciągnąć ten boczny klawisz później dopiero cała gałka wyjdzie do góry.
  2. WITAM MAM PYTANKO , KOMPUTER WYRZUCA USTERKE LEWEGO CZUJNIKA ABS. POMIMO WYMIANY CZUJNIKA NA NOWY , PRZEDZWONIONA ZOSTALA INSTALACJA OD CZUJNIKA DO MODUŁU I JEST OK. PO ODPIECIU PRAWEGO PRZEDNIEGO CZUJNIKA ROWNIEZ POKAZUJE TYLKO USTERKE LEWEGO CZUJNIKA.... WIE KTOS O CO KAMAN ? MOZE STEROWNIK POMPY ABS? JADE DZIS PO DRUGI I ZOBACZYMY
  3. hahaha boki rwac ;-P a czarne stalowki bd w zimie :-p
  4. miałem na spojler lotke na klape a et szczerze mowiac to nie pamietam... przy okazji jak bd mial go na podnosniku to sprawdze[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 16:10_________________________________________________a co do felg to Ty co bys załozył? ;-p
  5. felgi... rzecz gustu , dla mnie sa ok , a gdzie wyczytałes ze pisalem o dokladce s4?
  6. bi-x dokładałem sam ;-p grillek jest ok gdyby czarna farba sie powoli z z niego nie łuszczyła... poza tym mam chrom wokół szyb wiec powinno być ok , najwyżej bd sobie go zmieniał :-p a co do tych sprysków to zobacze może uda mi sie dorwać cały kpl zderzak s-line wraz ze spryskami w nie dużej kasie , zawieszenie ma ori s-line co prawda mam jeszcze w chacie sprezyny prawie nówki od a6 c5 sedan eibach , przod bedzie pasowac , natomiast tył nie wiem bo w a6 jest belka a tu wachacze....
  7. Witaj mam do Ciebie jedno pytanko adamooo :> jak załozyles do swojego AWX pompki AL to jak się zachowywał ? chyba , że wymieniłeś je od razu ze softem...
  8. Właśnie o tym słyszałem tylko nie byłem pewny , ale dziwne dzieje sie tak chyba tylko w awx z al [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:56_________________________________________________chyba , że jest ktoś chętny żeby się zamienić moje AL na AN Z WROCŁAWIA zamienimy sie na miejscu i zobaczymy czy wszystko jest oki , a moze zna ktos kto nie drogo zrobi nowa mape do AWX zeby al z nim graly...
  9. Plany są....ale kaski brak ;-( juz i tak nieżle wygląda pomalowałem dokładki w kolor i 19" od rs6 :P a co do planów to z zewnątrz ; front dokładka s-line ,grill s4 z ramką chromie , tył może spojler s4 i jakieś dystanse (ale oryginalna a nie jakiś laminat) a w środku czarna podsufitka i oczywiście rns-e ;-D co dalej czas pokaze :-p
  10. Moja A4..... jak widać na foto ;-D CZARNE SKÓRY KUBEŁKI , PIKOWANA TROJRAMIENNA KIERA , 4 EL SZYBKI ;-P , KOLOROWY FIS ,SZYBER DASZEK , DOKŁADKI W KOLORZE....
  11. właśnie nie
  12. Witam mam a4 1.9 TDI AWX i oryginalnie miałem pompowtryski z końcówką AN i do tej pory wszystko było jak najbardziej ok , ale trafiła sie okazja na kupno wtrysków AL z 1.9 tdi arl , założyłem je i samochód nie równo pracuje na jałowym biegu...rzuca nim jak tylko dodam gazu jest ok , wtryski są sprawne , może być tak ze poprostu komputer z awx'a nie będzie poprawnie pracował? pozdrawiam
  13. audi a8 2001r silnik 3,3tdi auto normalnie zapala silnik chodzi ładnie , gdy dodam gazu tak ok 3000tys obrotów silnik gaśnie. Przedtem wymieniałem pompę wysokiego ciśnienie , gdyż wogule nie chciał zapalić. Teraz pali elegancko tylko gaśnie. Podłączałem mu kompa i błąd który wyskoczył 17473 - Ciśnienie paliwa- odchyłka wartości wymaganej układu ciśnienia. Wtyryski sa juz wykluczone , czujnik dwu pinowy też. Czekam na jakieś mądre podpowiedzi , może to czujnik ciśnienia paliwa trzy pinowy. PS cz po zdjęciu wtyczki z czujnika ciśnienia trzy pinowego silnik powinien zgasnąć czy tez nie, ponoć powinien tylko zmienić prace a gaśnie.
  14. -wyczysc i zaadaptuj przepustnice -czujnik hala -czesto zapychaja sie katy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.