Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto


johnnythebest

O ile obniżyć samochód??  

  1. 1. O ile obniżyć samochód??



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doradźcie,

przyszedł czas na kupno nowych amorów, na dniach mam dostać fele - R17, ET35, 8 cali, wiec pomyślałem żeby obniżyć Audike, wszystko za jednym razem :> Auto - 1998r, 1.9 TDI Avant

Teraz tylko pytanie o ile obniżyć :mysli: Zastanawiam się nad 30/30 lub 40/40.

Zestaw 40/40 MTS'a jest za 750 PLN więc dobra cena i wiem, że dużo ludzi to już ma, więc zestaw sprawdzony ale w sumie trochę chyba za nisko będzie siedziała i będzie trzeba uważać.

Natomiast 30/30 to już musiałbym kompletować bo MTS nie ma takiego obniżenia dla 1.9 TDI, więc w sumie drożej wszystko wyjdzie ale za to chyba nie będę tak musiał uważać jak z 40/40.

Zawias odpada bo za mało kasiory mam a kilka innych rzeczy jeszcze muszę pokupować :wink4:

Foty jak wygląda obecna wysokość

http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc04819v.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc04818on.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/171/dsc04817wc.jpg

Więc co wybrać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie 40 mm to jest dużo na nasze warunki.. A zimą to jest dramat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod 40 tyl 30 jezeli wezmniesz sprezyny z takim samym obnizeniem to jest duza szansa ze tyl siadzie bardziej niz przod,auta grupy VAG tak juz maja ze nawet jak wyjda z fabryki to tyl siedzi nizej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz -40/40 będzie optymalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30/30 i w miarę wygląda :slina: i miska bezpieczna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam -80mm na 17" i jest gicior - polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-35/-30 w zime raz sie tylko zawiesiłem to i Q nie pomogło :gwizdanie: felgi 15"

Jak nie mieszkasz gdzieś w polach czy górach to przezyjesz bez problemu na tej glebie, ja nawet osłon nie pogubiłem :naughty: z tym że przykręcone na -nascie śrub :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście mieszkam, czasami wypad w góry się jakiś zaliczy :wink4:

Czyli 35 przód i 30 tył, aby w miare prosto stała... a mozesz zaproponowac jakies firmy ktore cos takiego klepią, domyslam się ze dwie różne bede musiał zapakować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest z przodu eibach z tyłu betatec z tym że to wersja do Q, ale do ośki widziałem na alegro są zestawy -35 i -40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kompromis... -35/-35 :cool1: no i faktycznie przód mógłby lekko niżej siąść.

Wiadomo, że zimą trzeba bardziej uważać, ale nie dramatyzujmy... da się jeździć ;) a auto przynajmniej jakoś wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy ile jezdzisz km i jakie masz drogi w okolicy,

ja jak bym juz mial zakladac, -40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem -40 przód i -30 tył i felgi 16" w zimę nie było problemów nigdzie a mieszkam na wsi, gdzie daleko do miasta :wink4: za to latem w mieście na progach zwalniających w 5 osób trzeba było uważać, bo czasem szło zahaczyć :decayed: ale mimo wszystko nad tą niższą opcją bym myślał ale w innej konfiguracji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wstepnie wnioskuje że przód 35 lub 40 a tył 30, bo widze ze jednak to prawda z tymi "kozimi" przodami :wallbash:

rocznie jakoś z 20 tysiaków kręce , a jezdze po drogach normalnych jak to w polsce, raz dobra a zaraz dziurawa z koleinami i tak w koło macieju :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal -80 powiadasz :shocked: a jak się sprawa ma w zimie na takim zawieszeniu ??

nie wiem jak w zime bo na wiosne dopiero gwint założyłem , ale pewnie bede musiał podnieść bo teraz tre o kazdy próg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no fajna gleba, pewnie dobrze się smiga na czymś takim po dobrej drodze :>

Ale kurka ja musze wyżej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...