Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto


johnnythebest

O ile obniżyć samochód??  

  1. 1. O ile obniżyć samochód??



Rekomendowane odpowiedzi

TaTechnix jest Niemiecki a MTS Polski....a pewnie i jedno i drugie robione w Chinach hehe

Na amortyzatorach MTS widnie napis made in EU.

Cytuję MAPETa: MTS technik - 90% potencjału produkcyjnego znajduję się na terenie Niemiec , reszta znajduję się w Holandi, Belgi i RPA...

Żadnych Chin tu nie widzę :gwizdanie:

Heh teraz wszystko jest Made in China :wallbash:

Nie wszystko co jest made in China jest bee.

To tylko produkcja, jeśli jest odpowiednia kontrola jakości produktu to powstaną dobre rzeczy (identyczne mogły by powstać np. w DE) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję MAPETa: MTS technik - 90% potencjału produkcyjnego znajduję się na terenie Niemiec , reszta znajduję się w Holandi, Belgi i RPA...

No to MTS jest Polska firma ale produkuja w Niemczech ?? W sklepie powiedzieli mi ze to Polska firma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje -40

http://postimage.org/image/1k78pfbd0/

i jeździ sie fajosko na leżących policjantach trza uważać lecz jak jedziesz szybciej i po równym to jak większy gokart :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję MAPETa: MTS technik - 90% potencjału produkcyjnego znajduję się na terenie Niemiec , reszta znajduję się w Holandi, Belgi i RPA...

No to MTS jest Polska firma ale produkuja w Niemczech ?? W sklepie powiedzieli mi ze to Polska firma :mysli:

To może być coś w stylu Manty, która nie ma własnych produktów a importuje z Chin i nakleja swoje znaczki :wink4:

Trzeba by się dokładnie MAPET-a wypytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź też pod uwagę to czy więcej jeździsz samemu czy 4-5osób bo u mnie przy -30 jak zapakuje rodzinkę to przy każdym jakimś ciut większym wyboju zahaczam podwoziem :tongue4:

To wymień amortyzatory :rolleyes:

Nie widziałem aż tak bardzo obładowanego auta żeby przy -30 gdzieś zahaczyć :)

A przejeździłem już sporo kilometrów na różnych kombinacjach w zawieszeniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem napisać, ale już mi się nudzi pisanie, że podstawą obniżania jest dobór zestawu amortyzatorów do sprężyn obniżających a nie samych sprężyn (co to za gleba? - sprężyny obniżające :wink4:)

Śmieszne jest to jak,że właściciele "gleby" chętnie w temacie gleby się wypowiadają, jakby mieli o niej jakieś pojęcie :wink4:

Jeszcze się kłócą i wychwalają swoje pół - środki :>

bosmaneq, nie piszę akurat o Tobie bo coś mi się zdaje, że nie do końca wiesz jakie masz zawieszenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej twierdze że dla -30 to dobry amortyzator 1BA jest OK, jeżdze w dzień w dzień załadowany w 5 osób i jakos nie dobijam nie obcieram :gwizdanie: moze Q ma twardsze amory nie wiem :gwizdanie: ale wiem jedno, przy takim obnizeniu na sprawnych amorach mozna jeżdzic normalnie bez obaw :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, to prawda, przecież sam tak przejechałem wiele kilometrów, jedyny warunek to sprawne amory, Kolega wyżej ma chyba mega wyebane bo skoro potrafi na "glebie" -30 przyhaczyć... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przejechałem wielu bo dostawałem :evil2: , zmieniłem na seryjne sprężyny i problem zniknął. A amory nie były wyjebane :)

Ale coś w stwierdzeniu Kowiego może być bo np. jak ktoś wymienił seryjne amortyzatory np. na bilsteina b6 to i na nie wielkim obniżeniu pojeździ.

Dużo firm robi uniwersalne amortyzatory, taki mts - skok skrócony raptem o 2cm jest szumnie nazywany sportowym amortyzatorem a jakiś specjalnie twardy nie jest. Pasuje i do 1ba i do 1be i do większego obniżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje -40

http://postimage.org/image/1k78pfbd0/

i jeździ sie fajosko na leżących policjantach trza uważać lecz jak jedziesz szybciej i po równym to jak większy gokart :evil:

A na jakim kapciu jeździsz 16" czy 17" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mozna smigac na setupie -40 przy felach 16. W poprzednim golfie mialem -80 na 16 felgach

golf to nie audi, tam przy 16tce juz jest niskoprofilowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest eibach -40 i smigam jak zły :gwizdanie:, z tym że amorki ta technix skrzypia jak nie wiem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes nie pierwsza osoba od której słysze ze Ta Technix skrzypia...

Teraz pytanie, czy jak zamówie zestaw MTS'a 40/40 to czy plastikowe osłony z ori amorów podejdą, i jak z odbojami tez podejda czy do sportowego zawieszenia trzeba krótsze odboje ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ich uroda, nie skrzypią jakoś hardcore'owo ale czasem to wkurza :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak zamówieę zestaw MTS'a 40/40 to czy plastikowe osłony z ori amorów podejdą, i jak z odbojami tez podejda czy do sportowego zawieszenia trzeba krótsze odboje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda szkoda że skrzypią, fakt że są tanie bardzo i nie można od tego wymagać jakosci eibacha czy weiteca.

Powinno podejść, ja mam ori z przodu a tył musiałem nowe kupic bo z tych starych nic nie zostało, w intercarsie ok 50 zł takie osłonki, takze mysle ze powinno podejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem za głosem większości i wybrałem 40/40, MTS'y już zamówione u MAPET'a, teraz tylko oczekiwanie na paczke i montaż :decayed:

Dzięki za głosy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...