Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto


johnnythebest

O ile obniżyć samochód??  

  1. 1. O ile obniżyć samochód??



Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie purchle po tirach w asfalcie staną się dla ciebie zabójcze tak samo krawężniki studzienki i dziury ,a oprócz tego w zimie będziesz robił za plug ;p ja się wyleczyłem po sezonie jazdy na Niemcy spoko w Polsce walka o przetrwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie purchle po tirach w asfalcie staną się dla ciebie zabójcze tak samo krawężniki studzienki i dziury ,a oprócz tego w zimie będziesz robił za plug ;p ja się wyleczyłem po sezonie jazdy na Niemcy spoko w Polsce walka o przetrwanie

Pożyjemy zobaczymy :wink4:

Jak to mówią "lepiej żałować coś co się zrobiło, niżeli czegoś czego się nie zrobiło" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie purchle po tirach w asfalcie staną się dla ciebie zabójcze tak samo krawężniki studzienki i dziury ,a oprócz tego w zimie będziesz robił za plug ;p ja się wyleczyłem po sezonie jazdy na Niemcy spoko w Polsce walka o przetrwanie

Kolejna baba za kierownicą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec MTS jest juz zamontowany tylko czy nie powinno siąść niżej??

Niby jest OK, lepsza jazda, musze mniej uważać bo wielkiej gleby nie ma ale po zdjeciach innych widze ze moja Audi'ka mniej siadła :mysli:

Tak było przedtem:

oricg.jpg

A tak jest teraz, nie całe 68cm:

mts4040.jpgmiara.jpg

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 16:24_________________________________________________Anyone :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie siadła tych -40 napewno :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE czyli wielki c**j :thumbdown:

to nawet nie jest 1BE bo moja nizej siedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak seria :mysli: -40/-40 powinno być niżej...

Tu moja na -35

201005kaufland07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś albo pomylił sprężynki albo możliwe, że siądzie trochę po jakimś czasie jeśli brałeś nówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed obniżeniem jakaś strasznie wysoka była. Po obniżeniu wyszła jak moja na seryjnym 1BA mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje seryjne 1BA pamiętaj że trochę kilometrów przejechało, chyba że zakładałeś nowe ;) To tak, jak ludzie szukają używanego 1BE i łudzą się, że siądzie -20 :D

U mnie było tak:

Nowe springi seria (wiem, wstyd :facepalm:)

17n300005.jpg

-35/ -35 (prawie nówka, mniej niż 10tkm)

201005kaufland07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pytanie co może być przyczyna ze tak wysoko stoi??

Nawet pomimo faktu ze sa nowe sprezyny to i tak powinno niżej siąść ;( Przed założeniem strasznie wysoko stała a teraz jest lepiej ale dalej nie to co oczekiwałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć... miałeś regulację wysokości na tylnych amortyzatorach? U mnie o "ileśtam" można podregulować (oczywiście nie na aucie).

W kwestii przodu, przychodzi mi jedynie na myśl, że masz od cięższej wersji silnikowej, 2.5 V6?

Nie uklepało się trochę od założenia? dalej jak na zdjęciach co pokazałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem regulacje na tylnych ale jak obnizej nizej to przód bedzie wyzej stał :confused4:

Hmm...podpytam Mapeta czy czasem czegoś nie pomieszali, mozliwe ze z 2.5 V6 sa sprezyny :mysli:

Dalej tak samo nic sie nie zmieniło, w sumie u mnie tak wyglada jak u Ciebie rzed złożeniem 35/35 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...