Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BRD + program by Aligator


paczek081

Rekomendowane odpowiedzi

409 Nm :good: jakby jeszcze pompki AL albo jakies dobre zamienniki siadły było by pewnie pod 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nm :kox: .... rezaj FMIC i ..... magiczne 200+ będzie w zasięgu ręki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zależy od turbinki więc jak coś to dzwoń do Aligatora. A jeśli chodzi o atak na 200PS to latem Aligator ma zrobić FMIC-a, może stuknie coś koło 200, więcej nie robię bo ESP już ma ciężką robotę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompek nie trzeba zmieniac ,tylko Ic i okolice 200 Ps w zasiegu buta.

tylko ze dla BA to juz kres... predzej czy pozniej wysraja sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym atakował na 200ps :decayed: wpakować pompki FMIC na lato i bedzie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato będzie atak na 200 ale nie wiem jak sprzęgło i dwu mas, a co do pompek to na razie jeszcze nie myślę, zresztą żona krzywo patrzy na moje konto w banku :gwizdanie:, brakuje mi powoli wymówek gdzie znika kasa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj , mam podobnie + dwoje dzieci , a jakoś dałem radę :kox:

Jak pompki za drogo , to wymień same końcówki . Sprzęgło i dwumas kiedyś i tak się skończy , ale lepiej jak przy 200 kuniach niż przy 182 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie wyszło jak u mnie. Też dołeczek na 3300-3500 obr masz.

Rocznik ten sam to i pewnie ten sam problem z napinaczem.

Tylko u mnie pompki już nie za bardzo. Może kiedyś wrzucę AL to i kuni przybędzie.

Pixi ty to masz koks.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro_x , dzięks ...sam nie wierzyłem że tyle wyszło :shocked: ale niuty masz też piękne :gwizdanie:

Miro wymień napinacz sprężynowy na hydrauliczny z tłumikiem drgań wraz z rolką prowadzącą ( ustalającą ) ( w/w kpl. jest z silników AWX ) dodatkowy koszt takiej modyfikacji to 200 zł . Zmniejszy się trochę dołek ale niestety nie zniknie , a co do pompek to znaleźć Al-ki w dobrym stanie to graniczy z cudem , a jeśli nowe to cena zabija ( myśle nad wymianą końcówek na Bosch-a koszt około 1200 zł ) ale to dopiero może w lato :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaleźć Al-ki w dobrym stanie to graniczy z cudem

dokładnie, temat przerabiałem... niepotrzebnie świetne ALki kiedyś sprzedałem i później musiałem rezać hubrydy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego góra stosunkowo słabawa..? BRD kosztem mocnego dołu już na górze nie daje rady? Nie chciałeś peak'u troche wyżej położyć niz 2400-2500? Ile takie cudo teraz moze miec do 100kmh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ma do 100 bo nie mierzyłem ale na pewno poniżej 8 sekund. Jak dawałem auto do Aligatora to mu mówiłem żeby zrobił w miarę delikatnie, nie na maksa. Zresztą i tak nie jest źle, nie jeden się już naciął a najlepsze miny :shocked: mają w momencie jak żona kogoś objedzie. Ważne że jest frajda z jazdy!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...