Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W moim aucie podobno jest podgrzewana kierownica. Czy powinny być jakieś przyciski sterowania do tego czy może działa to jakoś 'automatycznie'... Jeśli ktoś się orientuje, proszę o pomoc.

Opublikowano

Szukaj takiego przycisku:

img5674z.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo

pozdrawiam

Opublikowano

A4 chyba nie miały podgrzewanej kiery ale kto wiem moze ktos sobie tak skonfigurował wyposażenie

Opublikowano

A4 chyba nie miały podgrzewanej kiery ale kto wiem moze ktos sobie tak skonfigurował wyposażenie

no nie mialy, ale np kamery cofania tez nie mialy a niektorzy maja ;)

Opublikowano

Ale mi chodzi o to, ze koledze ktos mógł wcisnąć kit, ze jest podgrzewana :wink4: tak jak mojemu znajomemu chcieli wcisnąć, ze ma podgrzewane fotele przód i tył a na moje pytanie to gdzie sie je kurde włącza to powiedzieli, że uaktywniają sie dopiero jak spadnie temp poniżej 5 stopni, wyśmiałem ich :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

W sumie u mnie tego przycisku nie ma

ale dodzwoniłem się do poprzedniego właściciela, powiedział, że podgrzewanie kierownicy włącza się automatycznie po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy.

Nie sprawdzałem jeszcze, ciekawe czy hit czy kit :)

Opublikowano

W sumie u mnie tego przycisku nie ma

ale dodzwoniłem się do poprzedniego właściciela, powiedział, że podgrzewanie kierownicy włącza się automatycznie po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy.

O takiej opcji to nie słyszałem... :mysli:
Opublikowano

A własnie że to prawda bo sam jestem posiadaczem podgrzewanej kiery i włącza się to po włączeniu podgrzewania siedzenia kierowcy sprubój

Opublikowano

Jacob ile czasu potrzeba zimą aby w łapki było ciepło?

Opublikowano

A własnie że to prawda bo sam jestem posiadaczem podgrzewanej kiery i włącza się to po włączeniu podgrzewania siedzenia kierowcy sprubój

No to super! :good: Człowiek uczy się całe życie! :wink4:
Opublikowano

A własnie że to prawda bo sam jestem posiadaczem podgrzewanej kiery i włącza się to po włączeniu podgrzewania siedzenia kierowcy sprubój

A przynajmniej dokładnie tak działa to w A6 mojego znajomego.

Opublikowano

Potwierdzam - podgrzewanie kiery, jeśli jest - załącza się po włączeniu ogrzewania fotela kierowcy...

Opublikowano

Potwierdzam - podgrzewanie kiery, jeśli jest - załącza się po włączeniu ogrzewania fotela kierowcy...

To tylko w A8 jest opcja włączenia podgrzewania kiery przyciskiem tak jak na fotce wyżej?? W A6 C6 wydaje mi sie, ze też włącza sie je przyciskiem.

W każdym bądz razie dobry bajer zawsze o tym marzyłem :decayed: Ciekawe jak długo sie nagrzewa, wcześniej od siedzeń??

Opublikowano

Potwierdzam - podgrzewanie kiery, jeśli jest - załącza się po włączeniu ogrzewania fotela kierowcy...

To tylko w A8 jest opcja włączenia podgrzewania kiery przyciskiem tak jak na fotce wyżej?? W A6 C6 wydaje mi sie, ze też włącza sie je przyciskiem.

W każdym bądz razie dobry bajer zawsze o tym marzyłem :decayed: Ciekawe jak długo sie nagrzewa, wcześniej od siedzeń??

"Nitka" będzie krótsza więc myślę, że tak. Pamiętam też, że temperatura jest z góry narzucona i nie można jej zmienić... Więc pewnie będzie to delikatne podgrzanie.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem i działa

po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy automatycznie podgrzewa się też kierownica

ale miałem wrażenie, że w tyłek robi się prędzej ciepło niż w ręce :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:13_________________________________________________

Opublikowano

super sprawa ale pewnie z duzymi kosztami zwiazana (minimum wymiana kierownicy) szkoda ale nie ma co marudzic...przynajmniej pupunie cieplutkie :afro::banan:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy ktoś może sprawdzić z jakim modułem kierownicy współpracuje kiera z takim przyciskiem do grzania ? U mnie z modułem 8E0 953 549 Q nie chce zakodować grzania.

Opublikowano

Czy ktoś może sprawdzić z jakim modułem kierownicy współpracuje kiera z takim przyciskiem do grzania ? U mnie z modułem 8E0 953 549 Q nie chce zakodować grzania.

ja będę sprawdzał u siebie z modulem (troszkę rzadko spotykanym ) 8E0 953 549 T i zobaczymy czy odpali , oczywiście grzane stołki są u mnie :decayed:

Opublikowano

90216364.jpg

23015573.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.