Treść opublikowana przez hexx
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
powiedzcie mi jakich uzyc led zeby swiatlo w klamkach bylo silniejsze bo te ryginialen prawie nic nie widac a moze jest jakis system plug & play?
-
[ALL] Dorabianie dekielów
700zl za sztuke?? to co ty za dekielki szukasz z veyrona czy jak podaj nr. czesci i obczaimy co i jak
-
[ALL B6] Nietypowa nakładka na zderzak
prosze bardzo. z tego co pamietam to trzeba tylko tu i owo troszke oszlifowac i przykleic dyfuzor do starego zderzaka. Widzialem tez wersje gdzie z dolu byl przykrecony dodatkowo dwoma srubkami http://www.audi4ever.at/phpbb3/viewtopic.php?f=27&t=52770&st=0&sk=t&sd=a&start=60
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Niestaty taka technika nie da ci nigdy dokladnych wynikow, jedyna i prawidlowa metoda to mirzyc od blotnika do polowy kola
-
[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4
Tak to listwy z A4 B6 jak i zarowno RS4. etka potwierdza ze byly one montowane w B6 od 2001 - 2005 a w RS4 od 2006 - 2007 Ale mysle ze nie musisz zamieniac twoich z b7 na b6 bo one sie roznia tylko minimalnie...ale jak by co to tych z b6 na kazdym rogu za pol darma
-
[ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7
Nie do konca Artur, twoje to Votex dedykowane do b6 ktore sa naklejane na oryginalne. Te z b7 sie montuje na miejsce starych i maja inny wyglad :gwizdanie:
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Ja sie podjelem tego i niedosc ze wyszly jak oryginalne to jeszcze maja homologacje i w 100% legalne
-
[ALL B8] Lotka w B8
To jest oryginalna lotka! widze papiery AUDI i naklejke na pudelku a pozatym kupowalem juz u tego sprzedawcy
-
[ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7
hmm moge ci tylko sluzyc tylko fotka progow votex i listwami s4. w pierwszym poscie juz je wklejalem Tak czy siak mysle ze obojetne czy z listwami lub bez, progi likwiduja ta "nicosc" z boku auta P.S. Progi pasuja do A4 Avant oraz Sedan, zarowno w B6 jak i B7 (bo w koncu pochodza z sedana b7)
-
[ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7
W ASO w Bielsku pytalem to 1.941,41 zl brutto, mi sie udalo zalatwic je o wiele taniej Hehe tylko sie pospiesz bo z tego co wiem (info z ASO niemcy) to Votex juz je nie produkuje i im np. zostal juz tylko jenda komplet w monachium
-
[ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7
Bylo dzis cieplo, mialem luzy i kobieta mnie zagonila, no i w koncu zamontowalem progi ktore mieszkaly dluuuuuugi czas w piwnicy Fotki niestety nie udane, bo slaby sprzecik i malo tego nawalil aparat - bylo trzeba ratowac programem i nie do konca sobie z tym poradzil ;( Progi Votex wersja DTM z A4 B7, super material i zamiana 1:1 Na zdjeciach sa jeszcze nie przymontowane w nadkolach i musze podkreslic ze nie da sie ujac ich tak jak wygladaja na zywo. Serio Panowie ciesze sie ze nie skusilem sie ani na listwy s-line ani na te z s4 Zawsze mi brakowalo cos z boku auta i problemem byly te nieladnie "wykrojone" progi ktorych w sumie nie widac...bo kuzwa wykrojone i po srodku wielka dziura I chodz bym dal listwy z s4 to nadal by tam byla ta nicosc po srodku a tak jest ladna linia uzupelniajaca pakiet s-line. Cos w stylu RS4 B7 tylko ze wersja Mini :gwizdanie: Wybaczcie ale auta nie mylem, to tylko tak dla was jak by ktos szukal cos podobnego. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
W B6 nigdy nie bylo emblematu s-line w grilu wiec musial bym go calkiem sciagnac
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Jak bede znowu na swoim kompie to wrzuce, ale ktora wersja cie dokladnie interesuje?
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Kuzwa tylko znaczek cie zainteresowal :>
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Witam, oczywiscie wlasnej produkcji ale w PS Nudzilo mi sie wiec postanowilem troche poeksperymentowac i oto co wyszlo. Powiem wam ze jak by taki istnial to juz jest moj A co wy o nim sadzicie? Wiem ze moglem sie bardziej postarac ale nie jestem pro w tej dziedzinie Wersja light Wersja brutalo
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
sory ze tak glupio zapytam ale czy jak sie ma ten przycisk to jest automatycznie podgrzewana szyba przednia? Czy musze miec jeszcze ten sterownik, bo jak nacisne ten przycisk to mi "tylko" kieruje cale powietrze na fulla na przednia szybe. Moge jakos poznac czy mam ten sterownik...np wyczytac VAG-Comem? Pozdrawiam
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
aaaa w koncu ktos wyprobowal moja propozycje Prosze mi tu fotki wstawic bo pewnie wiecej osob jest ciekaw rezultatu BTW widzialem filmik gdzie ktos nawet sobie felgi na czarny mat przerobil plastidipem
-
[B6 AWX] Sprzęgiełko sprężarki klimatyzacji
A to niby co? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81803.0.html;msg916365;highlight=sprz%C4%99gie%C5%82ko+klimatyzacji#msg916365 Może zanim coś napiszesz to poszukaj najpierw na forum. O no to sie ciesze dla kolegi ze jednak jest, ale widze ze dostepne od nie dawna wiec moja "stara" ETKA wiedziec nie mogla. Mogles odrazu pomodz a nie czekac i sie kulkami bawic
-
[B6 AWX] Sprzęgiełko sprężarki klimatyzacji
Niestety nei dostaniesz tego pojedynczo w ASO. Albo nowy kompresor albo kupic uzywany lub poszukac sprzegielka aftermarket
-
[B6 BVF] Bixenon samopoziomujacy
lewa strona 8E0941029T prawa stona 8E0941030T
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
jak najbardziej numero uno!!!!
-
[ALL B6] Chromowane listewki zapalniczki, malego schowka i podstawki na napoje;]
te listewki sie da wyciagnac? jak dokladnie normalnie srubokretem czy na bok czy jak
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
tu macie te same tylko ze czarne/smoke....ale z tego co widze to pewnie to sa te same co pierwsze tylko ladnie ulepszone photoshopem prawdopodobnie te drugie czerwone tez obrobione i na zywo ani jedne swiatla nie beda wygladac fajnie. Moze sie skusze i wyprobuje te ciemniejsze i potem oddam http://cgi.ebay.de/Ruckleuchten-Audi-A4-8E-Avant-LED-smoke-schwarz-Neu-/280507497672?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item414f8cbcc8
-
[ALL B7] Zderzak DTM - grill RS4 ...bedzie pasowac?
tak seryjny pasuje na 100%
-
[ALL] Ukryte wentyle
http://cgi.ebay.de/Ersatz-Befulladapter-Ventile-Ventil-versteckte-I-Vent-/150435348810?cmd=ViewItem&pt=Rad_Reifenzubeh%C3%B6r&hash=item2306a5414a niestety nie wiem czy do polski wysyla. jak co to szukaj sklepikow z i-vent lub optivent bo do tych ukrytych wentyli sa wszystkie czesci osobno dostepne. Co do samych wentyli to ja tez takie posiadam i jestem zadowolony (mam i-vent bo na optivent duzo ludzi sie skarzylo ze nie szczelne). na poczatku gosciu zle jeden zamontowal i uciekalo powietrze...teraz sa szczelne. wyglada o niebo lepiej i sprawdzanie/napelnianie powietrze trwa troche dluzej. Jak sie ma przygotowany sprzet (najlepiej maly imbusik bo ten w adapterze jest do pyrdla ) i troche wprawy to nie ma zachodu -jak zrobie przy okazji fotke to ja wstawie