Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mocniejszy dwumas do avf


maciekpolanica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy jest mozliwosc kupna jakiegos mocniejszego dwumasa do avf quattro?? Mam w tej chwili zrobiony program na ok 170KM i w przyszlym roku planuje wymiane sprzegla bo w chwili obecnej na biegu jalowym zaczyna drgac autem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne chyba co robia to wzmacnianie sprzegla u Radzikowskiego w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ten dwumas jest dostosowany do 131KM. Zapewne ma "jakis zapas" ale z tego co sie dowiedzialem w jednostkach o podniesionej mocy leci szybciej dwumas (z wiadomych powodow) dlatego szukam czegos co wytrzyma jeszcze dluzej:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy jest mozliwosc kupna jakiegos mocniejszego dwumasa do avf quattro?? Mam w tej chwili zrobiony program na ok 170KM i w przyszlym roku planuje wymiane sprzegla bo w chwili obecnej na biegu jalowym zaczyna drgac autem. Pozdrawiam

wspominasz o drganiach na jałowym - nie do końca musi to być wina sprzęgła. Nie jestem Sensej w tym temacie :kox: ale jak chociaż jedna "pompka" będzie troszkę niesprawna to też mogą być drgania na jałowym - u mnie przynajmniej i u jednego kolegi z łódzkiego takie właśnie są objawy. Ale może niech wypowiedzą się znawcy tematu.

Jeśli chodzi o dobre sprzęgło to też słyszałem małe co nieco o Radzikowskim w Wawie :wink4: (też tam uderzę ze swoim w przyszłym roku) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jaki koszt tego moda u Radzikowskiego??

Szczerze mowiac na 100% nie jestem pewien czy to dwumas. Nie bralem pod uwage pompek:) Czy przez Vag-a mozna sprawdzic stan pompek??

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ten dwumas jest dostosowany do 131KM. Zapewne ma "jakis zapas" ale z tego co sie dowiedzialem w jednostkach o podniesionej mocy leci szybciej dwumas (z wiadomych powodow) dlatego szukam czegos co wytrzyma jeszcze dluzej:) Pozdrawiam

W silnikach 2,0 170km i 350Nm koło dwumasowe jest takie same jak w twoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...