Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. no remisow jest duzo i goli tez malo i te trabki
  2. krzyniek nie zauwazylem :gwizdanie:
  3. Reprezentacja Niemiec jest tak niemiecka jak Inter jest wloski :gwizdanie: http://demotywatory.pl/1754566/Niemiecka-reprezentacja-pilkarska zobaczcie tu kolejny slaby mecz i slowacja w ostatniej minucie remis :gwizdanie:
  4. Rafal z tego co mi wiadomo to AG byly montowane w 1.9 105 ps wiec nie sadze ze beda bardziej wydajne niz Twoje BA
  5. mmcv dobre :> wiesz jakie jest moje zdanie na temat tych "trabek" ? dali malpom trabki i kazali trabic a kto bedzie trabil glosniej i dluzej ten dostanie skrzynie bananow po tych meczach widac jaka inteligentna jest ludnosc RPA,oby nigdy wiecej Mistrzostw w Afryce...
  6. a ja normalnie wyciszylem tv i sie fajnie ogladalo :gwizdanie:
  7. zobacz tu http://iraqgoals.tv/ch22.html ale slaba jakosc ogolnie zobacz linki z tej strony http://www.meczyki.pl/dzis,0,dzien.html ps nie masz tvp 2? czy tv w poblizu :gwizdanie:
  8. Jarek masz tu jest fajna strona wg mnie http://mundial.kadra.pl/ ps juz dawno meksyk powinien prowadzic :gwizdanie:
  9. wygra Meksyk 1:0 lub 2:0
  10. ja tez juz mialem kupowac uzywki z allegro no ale na szczescie udalo sie kupic nowe BQ w super cenie :> podobno tez sa wydajne i do 200ps mozna wyciagnac,jak wloze pompki BQ,FIMCA i BRD to i tak nie sadze ze przekrocze 200ps mysle ze wyjdzie ok 190ps a kata wywalic nie moge bo w Danii nie przejde przegladu :gwizdanie:
  11. system 3 meczow
  12. Szykuje sie do zmiany pompek no i jak mam zmieniac to wole na jakies mocniejsze,no i tutaj mam pytanie do was ktore lepiej wlozyc? BQ czy AL ? czytalem ze BQ sa bardzo wydajne.Na ktorych pompkach osiagnie sie lepszy moment i Ps? dzieki za info
  13. Arek piekne chwile mi przypomniales no Alex nie oszukujmy sie ale nie ma juz formy na RPA
  14. jeszcze nie, jak się wyklaruje po wakacjach czy audi zostanie na dłużej to dorzucimy trochę kunia i Nm szkoda ze dymu nie ma na parkiecie a co myslisz juz nad sprzedaniem??
  15. a to takie sztuczki
  16. David odpowiedział(a) na krs 83 temat w Audi A4/S4 B6
    cabrio teraz na lato fajna sprawa,chociaz w Anglii to lato jest jak w Polsce wiosna :gwizdanie: 2 lata masz audi a dopiero na forum sie chwalisz
  17. jak zapraszasz do licytacji to moglbys linka wrzucic :gwizdanie:
  18. srodek masz fajny kolor auta taki sobie ale wazne ze Tobie sie podoba :gwizdanie: fajna tablica Noe a wiec to jest Twoja Arka
  19. No i Holandia bedzie miala duzo ciezej teraz,Robben - "czlowiek szklanka" nie zagra na MS http://www.pilka.pl/robben-nie-zagra-na-ms i po co im te mecze towarzyskie a kosza sie itd,ten Japonczyk co wycial Drogbe powinien miec jakas dyskwalifiakacje
  20. Tomeks chyba dobrze mowi u mnie byl do wymiany termostat i jak na autostradzie doszedlem do 210 to moment i mialem 100 stopni wymienilem termostat i jest ok trzyma 90 caly czas
  21. nie za duzo ps w serii ale po programie juz wyniki typowe dla awx-a czyli 163 ps no ale ladnie momentu wyszlo avf czestoi nie maja tyle
  22. ja po swojej trasie na tempomacie widze ze spala wiecej, komp pokazuje ok 0,5 litra wiecej sredniej z trasy,no ale przez to ze trzyma idealnie predkosc robie trase w 4,5 h a nie 5 h,zeby utrzymac ciagle 160 trzeba by bylo patrzec tylko na licznik i byc ciagle skupionym :gwizdanie:
  23. David odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4/S4 B6
    ale hujnia wspolczuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.