Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Mój S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To taka a4,co dziwi korby z tyłu,radio na kasety,a navi w bagażniku i pełny Fis.Na razie żadne mody nie przewidziane.

HYlN9.jpg

HYohi.jpg

HYyfS.jpg

ltZ1S.jpg

Opublikowano

A zdjęcia?

Opublikowano

A s line ?:D hehe ładna :)

Opublikowano

A s line ?:D hehe ładna :)

Przecież ma wewnętrzny :gwizdanie:.

Ogólnie ładny Avancik, zawsze będę to powtarzał że Panowie z Audi zrobili taką lipę z tymi korbami i radiem na kasety że to się w głowie nie mieści normalnie :disgust:.

Jakieś plany na dalszą przyszłość? Masz już grill czarny tylną listwę też to może kierunek też będzie skierowany ku czarnemu :kox:.

Opublikowano

ładna, bezawaryjnej jazdy , dorzuc tempomat :) i wirusa

Opublikowano

Podsufitka jest czarna? Nie ma znaczka na kierze. Ale fotele s line! super mi się podobają :good: :good:

Opublikowano

Na razie żadne mody nie przewidziane

posiedzisz trochę na forum to inaczej będziesz śpiewał :decayed:

Opublikowano

Nie ma znaczka na kierze. Ale fotele s line!

fotele s-line sa w b7 a te sa sportowe, a co do kiery to pewny nie jestem ale nie mialy znaczka raczej, jak cos to poprawcie mnie

Opublikowano

fotele s-line sa w b7 a te sa sportowe, a co do kiery to pewny nie jestem ale nie mialy znaczka raczej, jak cos to poprawcie mnie

Nie będziemy poprawiać bo wszystko jest siur :good:.

Opublikowano

Fotele S line były w B6.

"- Sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym"

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

Opublikowano

srodek masz fajny :good: kolor auta taki sobie ale wazne ze Tobie sie podoba :gwizdanie: fajna tablica Noe a wiec to jest Twoja Arka :tongue4:

Opublikowano

Fajna furka :good:

fotele to właśnie takie były w b6 S-line czyli półskóry z alcantarą chyba :cool1:

Nie wiem czemu ale jakoś mi się ten grill czarny do tego koloru nie podoba ( tzn bez obramówki chromowanej) ale oczywiście to mója opinia...no i w ralu może się lepiej prezentuje...

bezawaryjności życzę...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie,co do grila i braku niklowanych ramek dookoła,to nie zwróciliście uwagi,że relingi też są czarne.Taką ją przywieziono mi z Niemiec,żebym to ja konfigurował auto nowe przy zakupie,to byłaby zmieniarka albo chociaż radio na cd.W realu uwierzcie,że wygląda BOJOWO z tym czarnym wykończeniem.Co oryginalności s-line,to oznaczenie na wklejce jest prawidłowe,jak w linku powyżej.(podsufitka jest czarna).

Opublikowano

co do grila i braku niklowanych ramek dookoła,to nie zwróciliście uwagi,że relingi też są czarne.

NIe no ja tylko wyrażam swoją opinie że do jasnych kolorów mi się bardziej podoba grill z ramką w chromie ale przecież to twój samochód i jak będzie to twoja sprawa :hi:

Opublikowano

Bardzo ladna :decayed::naughty:

z tego co widze wszystkie dodatki zewnetrzne w colorze Black :naughty:

- atrapy gorna dolna , relingi tylna listwa

- parctronic przod tyl

- tylne roletki

- zawieszenie -20 mm

- cos tam widze zaciski sa ori :mysli: czy tylko pomalowane na czerwono

- felgi S LINE

- Fotele S LINE tkanina " Speed"

- Kierownica pikowana trojramienna

- mala NAVI pewnie i kolorowy FIS :mysli:

p.s. korbki nawet RS4 mialy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.