Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Szukałem wszędzie i nie mogłem znależć, chodzi mi o żarówki ledowe do tylnej lampy. Jest to opłacalne, zależało by mi na wygladzie, od razu mowie ze nie chce żadnych zamienników LAMP tylnich np. w stylu Lexus itp.:disgust:

Jeszcze raz powtórze: chodzi mi o wygląd ori lampy A4 B6 z zarówkami ledowymi i jaki jest efekt.

Jakby ktoś miał to proszę o wrzucenie fotki.

Z góry dzieki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij żarówkę z tylnej lampy i poszukaj takiej samej tylko LED to jest najprostrze rozwiązanie jak dla mnie w tej sprawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Musti, ale chodziło mi o wyglad takiego zestawienia. Poprostu pytam sie czy juz tak ktos robil bo nie bede bez sensu kupywal ledy na tyl jak lipnie np. wygladaja swieca itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy mają inną polaryzację więc wiesz plus do plusa minus do minusa.Nie wiem czy jej sens kupować żarówkę jak możesz tanio wyrwać lampki LED :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zarowki ledowe z tylu i efekt-zaden,niestety nie widac tego przez czerwony plastik-mialem biale ledowe w swiatlach cofania-efekt-wyglad za***isty,ale widocznosc podczas cofania w nocy-zadna-nie kupuj :wallbash:

jedyne ledy,jakie moge polecic-to pomaranczowe na kierunki-reszta,moze troche mniej pradu pociągnie-ale to wszystko,co mozna zyskac...

tu jest link do takich samych,jak mam w lampach

kliknij na linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze gra nie warta świeczki. Począwszy od braku homologacji przez możliwy błąd na fisie a skończywszy na tym, ze takie żarówki świecą raczej punktowo, wiec będiesz miał klosz ciemny z jasnym (słowo wzgledne) punktem. Kiedys jechałem za samochodem jak się okazało wlasenie z ledowymi światłami. Akurat działo sie to na parkingu pod sklepem, mówie ze coś kierownik autka ma nie tak ze światłami z tyłu bo świeca słabo i punktowo, no to się dowiedziałem że lajkonik jestem bo to dioda's tuning był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię uraże Musti ale według mnie te lampy to wiejski tunning szczerze mówiąc, moim zdaniem uroku ori nie dorówna żadna inna ehh.... :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię uraże Musti ale według mnie te lampy to wiejski tunning szczerze mówiąc, moim zdaniem uroku ori nie dorówna żadna inna ehh.... :audi:

Każdy ma swoje gusta więc wiesz dużo by tu gadać ale to ma się Tobie podobać a reszta to lotto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Począwszy od braku homologacji przez możliwy błąd na fisie a skończywszy na tym, ze takie żarówki świecą raczej punktowo,

homologacja tu nie ma nic do tego,bo nie jest zmieniony ani kolor,ani odcien czerwieni-po prostu zadnego efektu na plus,ani minus...nikt nie zabierze Ci dowodu za takie zarowki-nie ma takiego prawa,co by zakazywalo uzywac czerwonych zarowek ledowych z czerwonymi lampami :wink4: jest taki sam efekt,jak przy zwyklej zarowce-czyli nie potrzebny wydatek

błedu na fisie nie mam,a mam ledy w postojowkach z przodu i z tylu-jedyny problem byl z ledowymi zarowkami w swietle cofania-jak zostawilem na biegu wstecznym i nie wrzucilem na luz,przed przekreceniem stacyjki-mrugały i bład byl na Fisie-ale jak auto bylo na luzie-nic nie pokazywalo,ale wyjebalem je-zero widocznosci w nocy ,podczas cofania-pewnie rezystor ,zalatwilby sprawe bledu i mrugania-ale i tak rozproszenie w odblysniku lampy jest zle w sw. cofania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie to efekt nie bedzie taki jak chce ale w styczniu kupuje jedna lampe do avanta -odcinam caly tyl i z gory na dol(pomijajac przeciwmglowe) montuje ledy ale na plytkach drukowanych.Ledy bede kupowal na sztuki wiec nie bedzie to cos na zasadzie rezania lamp led w b7 przy zastosowaniu diod z a6.Jak masz checi i sily to moze tez sie w to pobaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma takie jak w linku założone do mondeo mk2 i te są ok. Biorąc jednak pod uwagę koszty nie warto. Efekt jednak jest.

http://allegro.pl/item878698321_zarowka_p21w_p21_5w_13_led_smd_nowoczesna_led.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin123 A to zrób tak jak Guardian albo rezacze z zachodu - kup ledy z allegro, rozklej je, wyjmij kompletne środki z diodami i włóż w ori lampy. I będziesz miał ori świecące jak LEDy. Trochę z tym roboty ale dla chcącego nic trudnego.

EDIT: Szukałem fotek, były tu gdzieś na forum ale nie pamiętam gdzie... W każdym razie fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze takich nie kupisz bo podobno te sa wyreazne z ori :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rzeźba z tą lampą ogromna, wygląda przezajebiście :kox: :kox:.

Mam jedną lampę lekko uszkodzoną, będę musiał pomyśleć nad tym, może coś się wymyśli... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...