Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do oklejenia folią całego auta, mam w głowie wizje

Zastosowania folii ORACAL PREMIUM biały mat/połysk na całośći auta... biorę też po uwagę czarny dach.. i pokrycie lusterek imitacją carbonu.

zamieszczam 2 pierwsze auta w białym macie:

53232885.jpg

27573455.jpg

oraz zdjęcie poglądowe b6 w połysku...

a42i.jpg

Moja auto wygląda obecnie tak:

dsc03966.jpg

dsc03819o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Proszę o wasze opinie na ten temat... ponieważ mam dylemat czy wybrać mat czy może połysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ładniejszy kolor niż biały, niedługo co drugie auto będzie białe :wink4: oklej sobie lusterka carbonem (jak Ci się tak podoba), możesz zrobić czarny dach też folią :) do tego czarny grill z przodu + czarne relingi i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć temat... wybaczcie za pomyłkę :wallbash:

wyluzuj :) każdy wyraża swoje zdanie... gdzieś ktoś ostatnio pisał, że oklejenie całego auta to nieporozumienie, bo jakościowo to nie wygląda za dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe chodzi o to że wątek umieściłem nie tu gdzie trzeba :gwizdanie:

myślałem, że się zdołowałeś po niezbyt pochlebnych pierwszych wypowiedziach :pociesz:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak.Widziałem w Londynie porsche cayen(czy jak to się pisze) w czarnym macie.Nie sposób było się za nim nie obejrzec.Mat jest rzadko spotykany więc będzie się wyróżniał.Zdjęcie poglądowe w połysku wygląda :kox:......więc to trudny wybór.Myślę ,że obie wersje będą oki,zwłaszcza że masz ciemne szyby i felgi.Koniecznie wstaw zdjęcia po robocie.Bardzo mnie to ciekawi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na żywo bym zobaczył jak wygląda rzeczywiście oklejony samochód.. Taki zabieg to podobno od 2,5tyś w górę..

Nie wiem czy warto , osobiście bym wolał tą kasę na inne zabiegi upiększające.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysł mi się podoba. Biały kolorek z czarnym dachem. :good: P.S. Ale Panowie widziałem Gdzieś już taki temacik i może warto byłoby się podpiąć pod tamten żeby był jeden wątek dotyczący właśnie oklejenia autka... :mysli: [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 22:22_________________________________________________Znalazłem. :notworthy: Tutaj jest podobny temacik... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98089.0 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzialem 2 fury - BMW 6 nowe oraz BMW 5 nowe ktore byly srebrne a sa w czarnym macie, calkiem fajnie to wyglada, nie przygladalem sie do srodka itd , z zewnatrz wypas :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega okleił ibize z 2000 roku. wyglada kox. ale cena 2700 zł.. wiec za kombi licz ponad 3500. sam myslałem o oklejeniu ale lepiej według mnie juz pomalowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ostatnio oklejał swoją furkę i może jutro spytam go o koszt tego przedsięwzięcia. Robił to sam więc koszt to "tylko" koszt folii. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plus masz jeszcze taki ze folia chroni twoj lakier nawet przed wandalami :wink4:

Tylko jak chcesz na bialo albo czarny mat, to bedziesz jeszcze musial mnostwo rzeczy pozmieniac, bo np. chromy wtedy nie pasuja, a widze ze masz pakiet "polysk", czyli ramki, relingi obudowy slubkow (sa czarny polysk) wszystko musialbys zmienic zeby spojnie wygladalo. Folia na polysk nie ma juz tego efektu co lakier (mysle) , co innego matt, dlatego mysle ze jezeli folia to tylko w macie.

Wiec kwestia chyba tylko kosztow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planie wymianę elementów na czarny mat ... relingi atrapa dolna jak i górna oraz tylna listwa

Podoba mi się też czarny mat :mysli: nawet powiem że bardziej niż biały

przykładowy projekt :

flatblackaudirs4avant.jpg

matteblackrs4avant2.jpg

a jak wy uważacie ???[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:23_________________________________________________Na tej stornie można zobaczyć przemianę np. R8 w czarnym macie http://incardesign.pl/folia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planie wymianę elementów na czarny mat ... relingi atrapa dolna jak i górna oraz tylna listwa

Podoba mi się też czarny mat :mysli: nawet powiem że bardziej niż biały

przykładowy projekt :

flatblackaudirs4avant.jpg

matteblackrs4avant2.jpg

a jak wy uważacie ???[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:23_________________________________________________Na tej stornie można zobaczyć przemianę np. R8 w czarnym macie http://incardesign.pl/folia/

Wlasnie w takim kolorze wyobrazam sobie "moja RS-ke" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a gdzie byles na wakacjach? ladnie tam :rolleyes:

powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat :kox:

ale koszta oklejenia calego audi sa duze :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat :kox:

ale koszta oklejenia calego audi sa duze :disgust:

Widiziałem ostatnio taką Q7kę na żywo... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...