Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

podoba mi się efekt oklejania samochodu, na trasie do pracy często mijam sie z Infinity zrobionym własnie na czarny mat. Z checia bym tak zrobił swoją B6...ktoś z was ogarnął juz taki temat ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się efekt oklejania samochodu, na trasie do pracy często mijam sie z Infinity zrobionym własnie na czarny mat. Z checia bym tak zrobił swoją B6...ktoś z was ogarnął juz taki temat ? :decayed:

Tak ja oklejałem B6 i skode superb z 2009 a w planach swoja b6 bede oklejał w czarny mat i elementy czarnego carbonu.

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

A po oklejeniu niemcowy maski został mi stickerbmb i okleiłem sobie dekory hehe smiesznie ale idzie się przyzwyczaić na wiosne zmieniam folie na sticker ale czarno biały.

20121004_IMG_1557.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się efekt oklejania samochodu, na trasie do pracy często mijam sie z Infinity zrobionym własnie na czarny mat. Z checia bym tak zrobił swoją B6...ktoś z was ogarnął juz taki temat ? :decayed:

Tak ja oklejałem B6 i skode superb z 2009 a w planach swoja b6 bede oklejał w czarny mat i elementy czarnego carbonu.

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

A po oklejeniu niemcowy maski został mi stickerbmb i okleiłem sobie dekory hehe smiesznie ale idzie się przyzwyczaić na wiosne zmieniam folie na sticker ale czarno biały.

http://s15.postimage.org/bflz615hz/20121004_IMG_1557.jpg

<br /><br />

Kolego a dasz jakieś foty jak juz okleisz? sam sie tym zajmujesz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co prawda mam prace jestem zołnierzem zawodowym ale powoli dzialam do otwarcia wlasnej firmy wlasnie oklejanie zmiana koloru auta. Fotki mam ale nie na tym kompie a tamtego tu nie mam. Pewnie jak okleje moja wstawie fotki bez problemu i tak sam sie tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglada ten sticker nawet:D Ja u siebie okleilem folia 3m szczotkowane alu dekory we wnetrzu. Kupilem kiedys z allegro folie sticker wylewana i strasznie kiepsko sie oklejalo, tą 3m super sie okleja zero baboli z powietrzem, jest elastyczna i mozna ładnie naciagac i sie nie targa:D

DSC04051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglada ten sticker nawet:D Ja u siebie okleilem folia 3m szczotkowane alu dekory we wnetrzu. Kupilem kiedys z allegro folie sticker wylewana i strasznie kiepsko sie oklejalo, tą 3m super sie okleja zero baboli z powietrzem, jest elastyczna i mozna ładnie naciagac i sie nie targa:D

http://s9.postimage.org/7zywtftx7/DSC04051.jpg

hehe no smiesznie u mnie wyglada ale zostawiam do wiosny ale ty tez widze załatwiłes to całkiem ładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno podstawą jest czyste pomieszczenie i odtłuszczona powierzchnia, jak zostawisz jakiś syfek to zawsze wyjdzie później, ale ogólnie samemu dosyć prosto nałożyć - jak ktoś ma zdolności manualne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno podstawą jest czyste pomieszczenie i odtłuszczona powierzchnia, jak zostawisz jakiś syfek to zawsze wyjdzie później, ale ogólnie samemu dosyć prosto nałożyć - jak ktoś ma zdolności manualne :decayed:

Pomieszczenie musi byc tak samo sterylne jak do lakierowania karocy. I to fakt troche manualnych zdolnosci napewno nie zaszkodzi:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne te listwy w stickerbomb :D musze tak u siebie podzialac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne te listwy w stickerbomb :D musze tak u siebie podzialac:)

Mam jeszcze taka folie:) jak cos.

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

111120121223.jpg

<To są dekory do B5 okleiłem je srebrnym carbonem >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przymierzam się do oklejenia auta folią, najchętniej poszedłbym w mat metallic ale martwi mnie rysowanie się tej folii, bo o ile połysk da się wypolerować to tutaj może już być problem... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przymierzam się do oklejenia auta folią, najchętniej poszedłbym w mat metallic ale martwi mnie rysowanie się tej folii, bo o ile połysk da się wypolerować to tutaj może już być problem... :kwasny:

Z rysowaniem sie folii nie ma tragedii, wiadomo, że trzeba dbać i przestrzegać zasad, ale to tyczy się też lakieru który się rysuje.

Są specjalne kosmetyki do pielegnacji folii. Z zarysowaniami folii tez mozna sobie poradzic bez problemu.

Jak coś zapraszam do mnie, zajmuje sie oklejaniem

Więcej na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pokazuje moje auto oklejane matem http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/audi-czarnym-macie-zmiana-koloru-auta-284201/

SAM OKLEJAŁEM zajmuje sie tym.

---------- Post dopisany 13-11-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 13:06 ----------

Zapraszam na moja stronke na FB lub jesli dalej chcesz oklejac moge dac rady jaka firma folii co i jak:) u mnie tez mozna zakupywac materialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do oklejenia folią całego auta, mam w głowie wizje

Zastosowania folii ORACAL PREMIUM biały mat/połysk na całośći auta... biorę też po uwagę czarny dach.. i pokrycie lusterek imitacją carbonu.

zamieszczam 2 pierwsze auta w białym macie:

http://a.imageshack.us/img20/6264/27573455.jpg

Widziałem na żywo białe matowe Q7 znajomego - jak dla mnie koszmar. Choć generalnie Q7 samo z siebie piękne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna rowniez okleja samochody, jakby ktos chcial cos okleic w okolicach Krakowa/Tarnowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały jest naprawdę super tylko że powoli ten kolor się wykańcza..

może ciemna czekolada brąz bardziej..... albo niebiański rs4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...