-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo,nie denerwuj się. Przecież widać że to ustawka. Śmierdząca vectra ze zdemontowanym lusterkiem wstecznym co by wizji nie zasłaniało albo już do wymiany szyby przygotowane, wyjeżdża z jakiegoś zabłoconego zadupia gdzie stoi już civic i widać wcześniejsze ślady zatrzymania vectry że próbowali sobie co i jak będzie widać na nagraniu. Civic bez tablic, kąt taki że gęby chłopa nie widać a pewnie szyba i tak byla do wymiany ale przy okazji gimbusy lajkują na YT ;-) Swoją drogą okrutny tekst z matką :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak na mój gust to oryginalne masy nie wchodzą na fartuch błotnika. Miałem biała A5 sportback 2010 rok i tam nie wchodziły a była ori a pod maską blacharsko to to samo ca B8.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na spotach krakowskich na pewno go nie było... Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-) raz nie oznacza, że bywasz na spotach i że znamy auto.. nie znam Cie i nie widziałem Cie na spotach a że bywam często napisałem tak jak powyżej Spoczko, chodziło mi o słowo "na pewno" ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na spotach krakowskich na pewno go nie było... Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-)
-
jaki odkurzacz piorący
Również używałem takiego SE4001. Jak dla mnie wystarczający a koszt 700 zł - można z kimś na spółkę kupić ;-)
-
WTF....niekonczaca sie opowiesc...pomocy
No to wszystko jasne. Makarony leniwe tak mają. Przygoda faktycznie stresująca.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No wygląda nieźle, co prawda 150 więcej niż yatur itp ale jest BT.
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
No panowie racja - skupiłem sie na estetyce a zapomniałem że to świeci jak świeci. No ale ktoś tego robi w różnych wersjach do każdego modelu i się sprzedaje więc jednak rynek na to jest ;-) Jakie to musi być tanie w produkcji.
-
Prawa osłona podwozia Avant
Kurcze nie pamiętam ile dokładnie ale cos koło +-200 zł. Ten "wywinięty" element co idzie do nadkola to raczej osobno był. Zadzwoń do ASO to Ci gość przez tel powie z czego sie składa i ile kosztuje.
-
rozmiar opony a odszkodowanie
Czyli jak będa chcieli sie czepić to wyszukają i opony. Coż - życie ;-)
-
drganie kierownicy
Rozumiem że wulkanizator porządny i wypatrzy i poinformuje że są np. wyząbkowane nawet troche opony.
-
Sprężyny 1BE vs Eibach Pro Kit -30.
No jak bym z takim obuwiem po krakowskich dziurach polatał to mój dentysta by mnie polubił za częste wizyty. :-)
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
No ja też kupiłem przed wakacjami CLSa juz z gazem a teraz widzę te spojrzenia z politowaniem na stacji jak tankuje ;-)
-
Geometria kół Audi a4 b6
No tego nie wiem więc poddałem w wątpliwość. Co do zbieżności to pewnie nie ma znaczenia ale kąty pochylenia moga byc faktycznie różne.
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
No właśnie sądziłem że taki jest powód. Niech chociaż ci co kupili i założyli stworzą jakąś galeryjkę dla innych do lekkiego poszydzenia ;-)
Sitek77
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta