Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Xantir

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pewnie ta jak i Ty nie jestem znawcą gazu, lecz po Twojej wypowiedzi nasuwa mi się tylko jedno ( rzadko używam tego typu wyrażeń, ale tu jestem zmuszony) , otóż: w d*pie byłeś i gówno widziałeś. Nie ma pojęcia o tym jak gaz szkodzi silnikowi, po 1) wyższa temperatura spalania + 2) przegrzewanie głowicy ale co tam, gówno wiedziałeś i gówno wiesz
  2. No kolego a ile ty myślałeś że 5000 ktoś wpakuje w LPG ? - bzdura kompletna i głupota ludzka nie zna żadnych granic. Instalacje kosztują w granicach 2300 zł max, zależy ile warsztat ma przebitki, same bebechy to koszt ok 1700 zł ( reszta to zarobek ) Wszyscy piszą jaka to oszczędność na gazie, ale nikt nie pisze ukrytych kosztów eksploatacji, każdy WARSZTAT który montuje GAZ go zachwala bo daje zarobić i tak przyjedzie na przegląd, wyregulowanie etc... każda sroka swój ogon chwali.... Nikt mi nie powie że ktoś kto założy instalację za 5000 zł będzie jeździł ją 50.000 km i nic w niej nie zrobi bo nie ma perpetum mobile - przez cały okres wpakuje pół jej wartości jak nie więcej. Każdy zachwyca się tankowaniem do pełna za 100 zł no ale co zrobić taka mentalność polaka - myśli że chwycił Byka za rogi a jest zupełnie inaczej. Zawsze Polak Polaka oszuka czy to za granicą czy w Polsce - taki nasz naród...
  3. Kolego po co Ci to potrzebne, na światłach chcesz być pierwszy ? albo na trasie wyprzedzać jak przysłowiowy [idiota] bez urazy.... Sprzedaj swoje A4 i kup sobie M5 i nie potrzeba Ci podnosić mocy
  4. Szkoda tak dobry silnik grzeszyć gazem, kolego jak palisz w piecu to wkładasz węgiel i drewno czy palisz gazetami bo taniej ? Szkoda auta - tak jest psuć
  5. Cały komplet Ori z Audi - 1310 zł + robocizna 900 zł , ok 2200 zł całość dzwoniłem i pytałem. Wymiana rozrządu co +-150 tyś. lub 7 lat, Gwarancja ASO 2 lata. Cena w ASO AUDI Rowiński&Wajdemajer Warszawa
  6. Witajcie mam taki pióra i szukam np. Boscha co by pasował albo co innego może znacie wiecie co będzie pasowało na ten zatrzask taki.... ?
  7. Po co inwestować taką kasę skoro to nie ORi stan z fabryki ? wszystko dołożone ? Kto by nie sprawdził po VIN wyjdzie że było grzebane coś, Ori to ori - tak jak wyszło z fabryki nie powinno być nic ruszane. P.S weźmiesz tyle co z Niemca - (cofnięty) - nikt teraz nie patrzy na dokładki lecz na cenę... ja wolę kupić młodszy z gorszym wyposażeniem którego i tak nigdy nie będziesz używał na co dzień Inwestowanie w auto mija się z celem, pamiętaj za każdy rok masz parę tyś. mniej
  8. Co nowego w autku: lustereczka S4 chrom Kierownica S-line Gałka zmiany biegów S-line moduł BT Kamera Cofania i po co ingerować w coś co fabryka zrobiła.... ? Zamiast poprawić to popsułeś, auto fabryczne to fabryczne a jak ktoś dokłada (S-line) to już żenada... P.S to tylko moja sugestia.
  9. Xantir odpowiedział(a) na Xantir temat w 1.8T
    cewka na 2 cylindrze poszła, wymieniona i śmiga....
  10. Xantir opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie, mam taki problem koledzy, mianowicie jak przyspieszam to zaczyna szarpać ale nie zawsze, no i kontrolka silnika zaczęła mrugać ale zgasła po chwili, wymieniane były Cewki zapłonowe na nowe w serwisie ASO Audi. no i sam nie wiem co może być przyczyną... może ktoś z Was miał podobny problem ? może to sonda lambda ? - filtra paliwa nie wymieniałem ( ale huczy pompa głośno, może być przytkany ? ) - świec też nie wymieniałem Będę wdzięczny za info. ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 13:59 ---------- Nikt nie może mi pomóc ? gdzie ci fachowcy ? mechanicy ? po co to forum pytam się ?
  11. Takim też zaleję
  12. Witajcie, jaki olej lać do tego motoru... jestem świeżo po zakupie i czas na wymianę płynów ustrojowych. Wiem że na na 100 % Systetyk ale jaki ?
  13. Witajcie, mój Ojciec jeździ już prawie 7 lat takim Audi w Manulau skrzynia 6 bieg + skóra + Navi - Srebrne i sedanik. Zastanawiam się ile sztuk zostało wyprodukowanych bo czytałem że tylko w 2000 roku było Q z 115KM....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.