Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki odkurzacz piorący


Sherlock

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , poszukuję odkurzacza do wyprania tapicerki w aucie, ale również kanapy w domu itp

jakie polecacie ? odkurzacz do użytku domowego , nie warsztatowego , więc nie musi kosztować zaraz 3tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupiłem używany Philips Triathlon 1400 FC 6841 , cena była śmieszna dlatego zaryzykowałem. Osobiście jestem zadowolony, wyprał już kilkanaście dywanów, kilkanaście aut i od 3 lat służy bez awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zastanawiam się nad używanym. Ale nieznam się kompletnie,, nie chce kupować jakiegoś całkowitego bubla, a z drugiej strony niechce wydać całej pensji , na coś co bedzie mi służyć raz w roku.

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 10:33 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Karchera SE 4001, jak na razie działa i służy bez zastrzeżeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj używam od tego sezonu karcher puzzi 8/1C pierzemy auta dywany kanapy plus proszek karcher za niego musisz dać 1600 zł ma siłę ssania jak puzzi 100 a jest o wiele mniejszy i lepiej wydajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś tańszego? Chciałbym do tapicerki samochodowej, ale koszt eh...no nie wiem jaki minimalny na próbę choć do 100zł nie ma opcji nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepach Komfort jest (była?) możliwość wypożyczenia odkurzacza za 1zl z tym ze trzeba bylo kupic od razu chemie do tego za 50zl; chca tez kaucje 300zl; wypozyczenie chyba na 24h;

zawsze to jakas opcja zamiast kupna;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 zł to nie kupisz piorącego , chyba że trafisz coś używanego, do sporadycznego prania lepiej w Komfort wypożyczyć, najlepiej w piątek, płacisz za jedną dobę a używasz 3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zelmer aquawelt 919.0 st ktoś używa?

chce kupić kacher se4001 plus albo tego zelmera

tylko jak sprawdzam opinie to są skrajnie różne

odkurzacz do użytku domowego i wiadomo pranie własnego auta nie zarobkowo

Edytowane przez damian81Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...