Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

7maxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 7maxx odpowiedział(a) na danielo temat w Audi A4 B7
    w obu na raz? dosyć pospolitym problemem w ledach jest przepalenie ścieżki ledowej - jest wtedy przerwa w obwodzie i ledy nie palą; można to naprawić - sam robiłem i wiem, że robota nie jest ciężka; jednak nie wydaje mi się aby w obu na raz to nastąpiło - wyjmij lampę i podepnij do jakiegoś zasilacza - w ten sposób przynajmniej sprawdzisz czy problem jest w lampie czy w instalacji
  2. O ile nic nie jest polamane to mozna sie pokusic o wymiane linki. Ale tez byly glosy, ze mechanizm nie chodzi tak lekko jak oryginalny. Sprawdzone rozwiazanie to wstawic uzywke. Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
  3. tylko kup oryginalny - używkę; zamienniki podobno nie chodzą zbyt dobrze.. miałem podobną sytuację i za nie duże pieniądze idzie kupić mechanizm - zobacz też tu na forum w dziale sprzedam może ktoś akurat ma
  4. pytanie czego oczekujesz po tym sprzęcie - powinno działać jak inne sprzęty tu omawiane; jeżeli nie zależy Ci na bluetooth to bym wziął inny, tańszy sprzęt - jakość będzie pewnie porównywalna;
  5. miałem podobny problem i też zabierałem się za demontaż ramion - oczywiście nie doczytałem i nie miałem ściągacza - z tego względu stwierdziłem, że przynajmniej przygotuję sobie temat pod przyszłą walkę i po kilka razy psikałem WD w te tuleje aby trochę odpuściło, co jakiś czas uruchomiłem mechanizm; efekt taki, że nie musiałem ściągać już ramion i wycieraczki chodzą dobrze i nie stają w połowie szyby - oczywiście ściągacz kupiłem i raczej nie obejdzie się bez akcji ściągania, ale na razie działa tak już ponad pół roku
  6. 7maxx odpowiedział(a) na Tomasz771115 temat w Audi A4 B8
    A nie masz ustawionego czasu jako radio controled? Czy jakos tak.. Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
  7. rozpiąć wtyczki, sprawdzić czy jest lepsze podejście do urwanych kabelków i polutować - niestety może się okazać, że to nie będzie jedyne miejsce uszkodzenia albo podejście będzie ciężkie - wtedy trochę więcej roboty Cie czeka
  8. kolego tracer123 i jak te imperiale? głośne? jak na mokrym?
  9. mam to co Bastech wrzucił używam go ponad rok, mój brat też ma; generalnie ok, jakość muzyki porównywalna z yatourem; oczywiście muza tylko 320 kbps
  10. 7maxx odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    na innych forach audi często ludzie polecają a wręcz zalecają ate - to jak to z nimi jest? to rzeczywiście jest takie badziewie? póki co przy każdej wymianie wkładam ferodo ale tak się zastanawiałem skąd wynika taka różnica w opiniach
  11. Podejdą - kwestia jakie opony jeszcze planujesz. Sugerowałbym sprawdzenie czy felgi są w dobrym stanie - na zdjęciach nie wyglądają zbyt zachęcająco.
  12. zawsze możesz zmienić - raczej nie będziesz mieć problemów ze sprzedażą ja zmieniłem na jeszcze tańszą wersję i jestem zadowolony póki co
  13. Używałem tego zestawu. Mogę go polecić. Robiłem sobie kiedyś jasną alcantarę w passacie B6. Była strasznie zapuszczona i myślałem, że ciężko będzie to wyprowadzić ale efekt końcowy był bardzo fajny.
  14. ja mam takie i śmiało mogę je polecić - nie mam błędów, świecą dobrze; jedyna rzecz do której można się przyczepić to kwestia mocy świecenia - świecą dosyć mocno a nie każdy tak lubi https://www.aliexpress.com/item/2016-New-2-White-Car-Error-18-LED-License-Number-Plate-Light-Lamp-For-Audi-A3/32421888741.html
  15. mam pytanie - a jak wygląda używanie specyfikow do czyszczenia wtryskow (np. LM) przy tego typu filtrze? są różne opisy ale w zasadzie wszystkie dotyczą normalnego rodzaju filtra a nie widziałem opisu do CR-a.. robimy to analogicznie? czy coś inaczej? no chyba, że lejemy bezpośrednio do baku.. ale ponoć to nie jest zalecane ze wzgledu na syf jaki może później z baku pójść na wtryski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.