Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z instalacją w drzwiach kierowcy - brak podświetlenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, brak podświetlenia guzików od zamykania o otwierania auta, nie podświetlaja się też przełączniki od szyb. Szyby się także nie podnoszą i nie opuszczają. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać problemu?

 

 

Edit.

Zauważyłem teraz też że po włączeniu zapłonu przy zamkniętych drzwiach nie gaśnie lampka ale fis nie świeci otwartymi drzwiami.

 

Druga sprawa po wyjęciu kluczyka ale włączonych pozycjach piszczy. Czyli tak jakby komp myśli że drzwi są ciągle otwarte.

Centralny zamek zamyka wszystkie drzwi poza drzwiami kierowcy.

 

 

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Na początek czeka cię naprawa przewodów w gumowej przelotce między drzwiami a karoserią.Natomiast co do wyświetlania otwartych drzwi ,jeśli po naprawie tych przewodów problem nie zniknie to do czyszczenia lub wymiany stycznik w zamku drzwi

Opublikowano

Kable w gumowej przelotce pomiędzy słupkiem, a drzwiami. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje rozterki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Znaczy się że tutaj? Jakoś da się to rozberac i wyjąć?ef4b0a9896a4e0a45a1b7ffbf8ec74a0.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak dokładnie o to chodzi

Opublikowano
  • Autor

Jak ta osłonkę ściągnąlem troche w kierunku drzwi to zobaczyłem jeden grubszy brązowy przewód urwany, i dwa cienkie pomarańczowe też przerwane. Da się wyjąć ta spinkę z karoserii? Tak żeby mieć lepszy dostęp i móc to polutowac?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Musisz rozpiąć kostkę i w tedy będzie lepszy dostęp

Opublikowano

rozpiąć wtyczki, sprawdzić czy jest lepsze podejście do urwanych kabelków i polutować - niestety może się okazać, że to nie będzie jedyne miejsce uszkodzenia albo podejście będzie ciężkie - wtedy trochę więcej roboty Cie czeka

Opublikowano

1. Sciagni te gume całkiem

2. Wyłam te fioletową czy tam różowa zawleczke co jest na górze

3. wypnij kostke.

4. Sciagnij boczek

5. Wykrec głosnik i wywal ta szarą osłone co jest na całych drzwiach o  ile ja jeszcze masz.

6. wypinaj wszystki kable z plastikowych spinek kotre sa przyczepione od wewnatrz drzwi.

7. przeciagaj kabel ktory wypiales z kostki przez otwor w drzwiach a pozniej przez otwór gdzie obsadzony miales glosnik

 

Tyle, masz cały kabel na tacy i polutuj to jak człowiek a nie bedziesz sie pierdzielił i gimnastykował bo za mało miejsca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.