Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Henx29

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Właśnie zostałem wyśmiany za to jak wygląda moje Audi. Hasła typu "koza" czy "uczucie kiedy chcesz miec Q8 a masz B6" itp itd... Także jaka kolwiek dalsza beka tutaj mnie już nie bedzie ruszała. Wracając do tematu. Postanowilem obiniżyć ją, ale chciałbym zostawic koła, które mam aktualnie, są to zwykłe ori 15''. Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi pomóc z wyborem sprężyn przód + tył ? Audi A4 B6 2001 ALT 2.0 Petrol
  2. tam juz go wielki Ch został takze, poleci w eter, dzieki za odpowiedz.
  3. To juz nie rozumiem. Klima nie chłodzi tak jak powinna. Cos tam zostało jeszcze tego czynnika ale kij z nim. Jeżeli chciałbym wymienic osuszacz oraz dławik to moge w tej chwili puścic resztki czynnika w eter na parkingu tu jak stoje? Następnie wymienić dławik oraz osuszacz i pojechac nabic klime? Moge tak zrobić czy nie ? Niech mi ktos odpowie w prostym języku, dzieki.
  4. Czyli te syrene z pierwszego linka co podałes dało sie uratować ? 8L0..
  5. Henx29 odpowiedział(a) na hanko temat w Audi A4 B6/B7
    Wy tak na serio z ta wiązką kabla czy se jaja robicie? Serio macie problem ze ho ho
  6. 1. Sciagni te gume całkiem 2. Wyłam te fioletową czy tam różowa zawleczke co jest na górze 3. wypnij kostke. 4. Sciagnij boczek 5. Wykrec głosnik i wywal ta szarą osłone co jest na całych drzwiach o ile ja jeszcze masz. 6. wypinaj wszystki kable z plastikowych spinek kotre sa przyczepione od wewnatrz drzwi. 7. przeciagaj kabel ktory wypiales z kostki przez otwor w drzwiach a pozniej przez otwór gdzie obsadzony miales glosnik Tyle, masz cały kabel na tacy i polutuj to jak człowiek a nie bedziesz sie pierdzielił i gimnastykował bo za mało miejsca.
  7. Żyje tu ktoś w ogóle na tym forum ?
  8. Witam ponownie. Otóż syrena padła już na amen. Dzisiaj na szrocie kupiłem używke, ale problem w tym, że inny numre części troche. Stara oryginalna miała numer 8E .... 605 a tą co kupiłem to 8L0 .... 605A. Czy aby działała musze tam coś kodować adaptować i inne cudawianki czy podłączyć i ma działać?
  9. U mnie dokładnie te same błędy wywalało. Tak się zastanawiam czy ten błąd "door control modul" to nie jest coś związane z tym pierdolnikiem przy silniczku od szyb..
  10. Szukam jednego posta na innym forum co mi ktoś zaproponował, ale już po fakcie... Sekunda zaraz wkleje tu i zobaczysz czy pomoże... Zawartość dodana 4 minutes later " Kolega miał taki problem w golfie 4 ale odpychałes mocno drzwi z zewnątrz i następnie leciutko pociągałeś za klamkę aż było czuć opór za którymś razem otwarte z powodzeniem " Jeszcze inny napisał: " Na moje podwójnie zaryglowane zamek trzeba było kompem odryglować" To drugie nie wiem czy wiarugodne..
  11. Na widok tego boczka i tej ładnej rolety już mi sie łza w oku kręci... :(((((( Podjedź może do jakiegoś mechaniora, może cuś doradzi więcej...
  12. Wyczyściłem całą płytkę contact cleanerem. Podłączyłem syrene i włączyłem alarm. Wymusiłem aby alarm sie włączył i d*pa blada. Kierunki migają, ale syreny nie słychać...
  13. Piti82, obawiam się, że nie ma innej opcji. Zanim zrobisz to co ja to postaraj się jakoś postukać w drzwi, pobaw sie pilotem w tym czasie, pokombinuj coś. A może sie uda.. i zaskoczy. U mnie to nie poskutkowało, ale każde auto inne..
  14. Henx29 odpowiedział(a) na akro023 temat w 2.0
    Kolego komplet sprzęgła 1800 luk a 1516 sachs
  15. Henx29 odpowiedział(a) na akro023 temat w 2.0
    Ile?????? Co Ty panie z platyny tego dwumasa zamawiałeś czy co ? Koszt kompletnego sprzegła to cena 1400 zeta plus robocizna nie wiem ile. Kazdy ma swojego mechanika..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.