Treść opublikowana przez 7maxx
-
Ledy tył od A6 C6
w obu na raz? dosyć pospolitym problemem w ledach jest przepalenie ścieżki ledowej - jest wtedy przerwa w obwodzie i ledy nie palą; można to naprawić - sam robiłem i wiem, że robota nie jest ciężka; jednak nie wydaje mi się aby w obu na raz to nastąpiło - wyjmij lampę i podepnij do jakiegoś zasilacza - w ten sposób przynajmniej sprawdzisz czy problem jest w lampie czy w instalacji
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
O ile nic nie jest polamane to mozna sie pokusic o wymiane linki. Ale tez byly glosy, ze mechanizm nie chodzi tak lekko jak oryginalny. Sprawdzone rozwiazanie to wstawic uzywke. Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
tylko kup oryginalny - używkę; zamienniki podobno nie chodzą zbyt dobrze.. miałem podobną sytuację i za nie duże pieniądze idzie kupić mechanizm - zobacz też tu na forum w dziale sprzedam może ktoś akurat ma
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
pytanie czego oczekujesz po tym sprzęcie - powinno działać jak inne sprzęty tu omawiane; jeżeli nie zależy Ci na bluetooth to bym wziął inny, tańszy sprzęt - jakość będzie pewnie porównywalna;
-
Wycieraczki w Audi A4 B6 pracują wolno
miałem podobny problem i też zabierałem się za demontaż ramion - oczywiście nie doczytałem i nie miałem ściągacza - z tego względu stwierdziłem, że przynajmniej przygotuję sobie temat pod przyszłą walkę i po kilka razy psikałem WD w te tuleje aby trochę odpuściło, co jakiś czas uruchomiłem mechanizm; efekt taki, że nie musiałem ściągać już ramion i wycieraczki chodzą dobrze i nie stają w połowie szyby - oczywiście ściągacz kupiłem i raczej nie obejdzie się bez akcji ściągania, ale na razie działa tak już ponad pół roku
-
Data i godzina
A nie masz ustawionego czasu jako radio controled? Czy jakos tak.. Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z instalacją w drzwiach kierowcy - brak podświetlenia
rozpiąć wtyczki, sprawdzić czy jest lepsze podejście do urwanych kabelków i polutować - niestety może się okazać, że to nie będzie jedyne miejsce uszkodzenia albo podejście będzie ciężkie - wtedy trochę więcej roboty Cie czeka
-
Polecane opony letnie
kolego tracer123 i jak te imperiale? głośne? jak na mokrym?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
mam to co Bastech wrzucił używam go ponad rok, mój brat też ma; generalnie ok, jakość muzyki porównywalna z yatourem; oczywiście muza tylko 320 kbps
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
na innych forach audi często ludzie polecają a wręcz zalecają ate - to jak to z nimi jest? to rzeczywiście jest takie badziewie? póki co przy każdej wymianie wkładam ferodo ale tak się zastanawiałem skąd wynika taka różnica w opiniach
-
Felgi do a4b5
Podejdą - kwestia jakie opony jeszcze planujesz. Sugerowałbym sprawdzenie czy felgi są w dobrym stanie - na zdjęciach nie wyglądają zbyt zachęcająco.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
zawsze możesz zmienić - raczej nie będziesz mieć problemów ze sprzedażą ja zmieniłem na jeszcze tańszą wersję i jestem zadowolony póki co
-
Preparat do konserwacji alcantary
Używałem tego zestawu. Mogę go polecić. Robiłem sobie kiedyś jasną alcantarę w passacie B6. Była strasznie zapuszczona i myślałem, że ciężko będzie to wyprowadzić ale efekt końcowy był bardzo fajny.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
ja mam takie i śmiało mogę je polecić - nie mam błędów, świecą dobrze; jedyna rzecz do której można się przyczepić to kwestia mocy świecenia - świecą dosyć mocno a nie każdy tak lubi https://www.aliexpress.com/item/2016-New-2-White-Car-Error-18-LED-License-Number-Plate-Light-Lamp-For-Audi-A3/32421888741.html
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
mam pytanie - a jak wygląda używanie specyfikow do czyszczenia wtryskow (np. LM) przy tego typu filtrze? są różne opisy ale w zasadzie wszystkie dotyczą normalnego rodzaju filtra a nie widziałem opisu do CR-a.. robimy to analogicznie? czy coś inaczej? no chyba, że lejemy bezpośrednio do baku.. ale ponoć to nie jest zalecane ze wzgledu na syf jaki może później z baku pójść na wtryski
-
Jak odzyskać dane z dysku HDD
moze sie przydac.. program nazywa sie dmde i sam go uzywalem w podobnej sytuacji - poszukaj na necie instrukcji jak z niego korzystac; mankamentem jest to, ze odzyskuje sie pojedyncze pliki (moze ich byc duzo na raz) a nie foldery - i to jest bardzo upierdliwe
-
Prośba o analizę logów 1,8t AEB + błędy
dzięki za odpowiedź poniżej log http://vaglog.pl/log_236188.html i jak to wygląda? coś jeszcze trzeba zlogować?
-
Prośba o analizę logów 1,8t AEB + błędy
Koledzy zobaczcie czy coś tu jest nie tak. Nie wiem czy logi wyszły dobrze. Auto jest w automacie (tip) i nie do końca wiedziałem jak to logować. Gdzieś na forum wyczytałem, żeby logować grupy parami (ponoć wtedy lepiej widać problemy) dlatego tak zrobiłem. Po dojściu obrotów do ok 5000-5500 odpuszczany był gaz ale jeszcze logowałem przez chwilę. 002, 115 003, 020 033, 118 Dodatkowo były takie błędy: Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Part No: 4B0 906 018 BF Component: 1.8L R4/5VT 0002 Coding: 05051 Shop #: WSC 76287 VCID: 66C350130292162E0EF-5000 4 Faults Found: 16795 - Secondary Air Injection System P0411 - 35-00 - Incorrect Flow Detected 17963 - Charge Pressure P1555 - 35-00 - Maximum Limit Exceeded 16487 - Mass Air Flow Sensor (G70) P0103 - 35-10 - Signal too High - Intermittent 17931 - Crash Signal from Airbag Controller P1523 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent Co trzeba logować aby sprawdzić czy są problemy z turbiną? Jest możliwe w ogóle sprawdzenie turbiny za pomocą logowania? Z góry dzięki za pomoc. nikt nie pomoże? nikt nic?
-
Ceny paliwa marzec 2026
czwartek 23.10 - Poznań - BP - ON 4,88 czwartek 30.10 - Sanok - BP - ON 5,15, Orlen - 5,10 piatek 31.10 - Poznań - BP - ON 4,89 akurat była trasa Poznań - Sanok - Poznań więc stąd ceny
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
używam aktualnie 3 kart na zmianę (róznych producentów) a wcześniej mialem 2 flashe... nie ma większej reguły kiedy się przytnie a używam to cudo już 4 lata.. ja tu nie marudze na temat yatoura - tylko mówię, że zdarza się sytuacja ze zwisem.. ot i tyle... żeby nie było, że sobie ktoś kupi i później będzie jęczał, że mu sie przycieło a "wszyscy" mówili, że się nie przycina...
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Mi już nie raz Yatour zawiesił się. Czasami zwis trwa dosyć długo. Zdarza się, że są problemy z odczytaniem karty SD (dopiero po umieszczeniu jej w gnieździe) - mimo, że dana karta była już kiedyś używana. Dosyć często zmieniam sobie muze, więc co jakiś czas trzeba wymienić nośnik. To tak a propo problemów. Generalnie jednak dla mnie rewelacja.
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
w poniedziałek będę mógł Ci powiedzieć ile u mnie wyjdzie... w tamtym roku płaciłem coś ok 450
-
Porównanie żarówek H7
no właśnie ja mam tungsramy +90% i dla mnie bomba... brat miał hidy i też było nieźle.. tylko tu już trochę gorzej pod względem kontroli..
-
Porównanie żarówek H7
trochę słabo to świeci... wg mnie lepiej dobre żarówki kupić... bezpieczeństwo przede wszystkim... jak już szukasz dodatkowo efektu to może hidy?
-
RADIO CHORUS - aux
Chorus I (przeznaczony m.in. do B5) nie ma wejścia na zmieniarkę - ale już Chorus II (m.in. do B6) już ma - ja w korzystam ze zmieniarki mp3 w zestawie właśnie z radiem Chorus II biorąc pod uwagę opis z profilu kolega raczej pisze o Chorusie II