Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czokla001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Gosc mieszka na tej starej drodze co sie skreca na przeciwko kościoła w hyznym ,po grubszych ogledzinach mojego auta doszły inne uszczerbki takie jak polamane podszybie i kołek od obudowy filtra który trzyma ja , bycmoze ze to jego pracownik to zrobil tego sie pewnie nie dowiem Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  2. nie polecam wszystkim pana mechanika z Hyżnego , gość może i ma pojecie do wszystkiego i ogarnia dużo rzeczy ale za to nie potrafi poszanować samochodu naprawianego , tzn , w moim przypadu przy wymianie maglownicy i kilku innych rzeczy porysował mi większą część błotnika , połamał podszybie plastikowe i uświnił auto w środku , dosłowny brak poszanowania !! oczywiscie wymówka ze to nie jego wina bo niby zakładał maty i ma wszystko na monitoringu , na dodatek trzymał mi auto ponad 1,5 tygodnia i z dnia na dzien mówiąc ze juz dziś i za godzine itd .. bedzie gotowe a w miedzy czasie robił inne samochody .
  3. piękna jest , aa czy ten kolorek to może akoya silver czy sie mylę?
  4. Witam kolegę z bliskich stron , dokładnie Rossington ,( Doncaster)
  5. Piękna sztuka , blizniaczka mojej jednak tylko kolorem i zewn. s linem
  6. Witam wszystkich nie będę sie długo rozpisywał co w trawie piszczy , a więc na pierwszy ruszt przedstawie jeszcze obecną moja czarną owce w avancie , po krótce , -AVF na virusie do 160 km obecnie na stukane 305000tyś - do rezany pakiet s line -zawiecha ori 1BE -fegi rs 6 R18 9 j -środek bez szału grzane kuferki z pompka -fotele sporty - pakiet światło -parktronic tył po za tym reszte jak w kazdej b6 standardowej chyba . Temat uważam juz za zakonczony teraz sytuacja zmusiła do nowego projektu jakim jest ta koleżanka poniżej
  7. no czyli trafiłeś kolego na odpowiedniego diagnostę i wszystko by sie zgadzało w tym temacie , ze na każdy rodzaj zawiasu sa odpowiednie parametry najbardziej to chodzi pewnie o kąty pochylenia . A miałeś kolego wydruk komput. z ustawienia ?
  8. Witam wszystkich ,Kłopoty z moim audi a4 b6 dotycza zawieszenia .O tuż mechanik stwierdził ze mam 1 wachacz górny do wymiany a na dolnym guma w wachaczu jest zuzyta . Ze względu że mam nowe zimówki na przodzie a szkoda zeby je ściachało udałem sie na warsztat czy faktycznie mechanik miał racje okazało sie ze geometria była nieprawidłowa a zawieszenie jest w porządku , więć zdecydowałem sie na zrobienie geometri . Zaznaczam że cała akcja dzieje sie w Angli . Dodam ze robiłem geometrie 4 miesiące wczesniej i teraz te parametry sa całkiem inne .Czy tak powinno byc? .prosze was o jakieś porady . poniżej dodam wydruk z ustawienia
  9. Witam wszystkich , dołączam sie do tematu z ustawieniem geometri . O tuż mechanik stwierdził ze mam 1 wachacz górny do wymiany a na dolnym guma w wachaczu jest zuzyta . Ze względu że mam nowe zimówki na przodzie a szkoda zeby je ściachało udałem sie na warsztat czy faktycznie mechanik miał racje okazało sie ze geometria była nieprawidłowa a zawieszenie jest w porządku , więć zdecydowałem sie na zrobienie geometri . Zaznaczam że cała akcja dzieje sie w Angli . Dodam ze robiłem geometrie 4 miesiące wczesniej i teraz te parametry sa całkiem inne .Czy tak powinno byc? .prosze was o jakieś porady . poniżej dodam wydruk z ustawienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.