-
Dla przestrogi wszystkich przed mechanikiem HYZNE
Gosc mieszka na tej starej drodze co sie skreca na przeciwko kościoła w hyznym ,po grubszych ogledzinach mojego auta doszły inne uszczerbki takie jak polamane podszybie i kołek od obudowy filtra który trzyma ja , bycmoze ze to jego pracownik to zrobil tego sie pewnie nie dowiem Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Dla przestrogi wszystkich przed mechanikiem HYZNE
nie polecam wszystkim pana mechanika z Hyżnego , gość może i ma pojecie do wszystkiego i ogarnia dużo rzeczy ale za to nie potrafi poszanować samochodu naprawianego , tzn , w moim przypadu przy wymianie maglownicy i kilku innych rzeczy porysował mi większą część błotnika , połamał podszybie plastikowe i uświnił auto w środku , dosłowny brak poszanowania !! oczywiscie wymówka ze to nie jego wina bo niby zakładał maty i ma wszystko na monitoringu , na dodatek trzymał mi auto ponad 1,5 tygodnia i z dnia na dzien mówiąc ze juz dziś i za godzine itd .. bedzie gotowe a w miedzy czasie robił inne samochody .
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
piękna jest , aa czy ten kolorek to może akoya silver czy sie mylę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z bliskich stron , dokładnie Rossington ,( Doncaster)
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Piękna sztuka , blizniaczka mojej jednak tylko kolorem i zewn. s linem
-
>>>Agata S by Czokla >>>>A4b6 s- line qrewka
305 tys
-
>>>Agata S by Czokla >>>>A4b6 s- line qrewka
Witam wszystkich nie będę sie długo rozpisywał co w trawie piszczy , a więc na pierwszy ruszt przedstawie jeszcze obecną moja czarną owce w avancie , po krótce , -AVF na virusie do 160 km obecnie na stukane 305000tyś - do rezany pakiet s line -zawiecha ori 1BE -fegi rs 6 R18 9 j -środek bez szału grzane kuferki z pompka -fotele sporty - pakiet światło -parktronic tył po za tym reszte jak w kazdej b6 standardowej chyba . Temat uważam juz za zakonczony teraz sytuacja zmusiła do nowego projektu jakim jest ta koleżanka poniżej
-
Geometria kół Audi a4 b6
no czyli trafiłeś kolego na odpowiedniego diagnostę i wszystko by sie zgadzało w tym temacie , ze na każdy rodzaj zawiasu sa odpowiednie parametry najbardziej to chodzi pewnie o kąty pochylenia . A miałeś kolego wydruk komput. z ustawienia ?
-
Geometria kół Audi a4 b6
Witam wszystkich ,Kłopoty z moim audi a4 b6 dotycza zawieszenia .O tuż mechanik stwierdził ze mam 1 wachacz górny do wymiany a na dolnym guma w wachaczu jest zuzyta . Ze względu że mam nowe zimówki na przodzie a szkoda zeby je ściachało udałem sie na warsztat czy faktycznie mechanik miał racje okazało sie ze geometria była nieprawidłowa a zawieszenie jest w porządku , więć zdecydowałem sie na zrobienie geometri . Zaznaczam że cała akcja dzieje sie w Angli . Dodam ze robiłem geometrie 4 miesiące wczesniej i teraz te parametry sa całkiem inne .Czy tak powinno byc? .prosze was o jakieś porady . poniżej dodam wydruk z ustawienia
-
Kpl geometria, kilka pytań
Witam wszystkich , dołączam sie do tematu z ustawieniem geometri . O tuż mechanik stwierdził ze mam 1 wachacz górny do wymiany a na dolnym guma w wachaczu jest zuzyta . Ze względu że mam nowe zimówki na przodzie a szkoda zeby je ściachało udałem sie na warsztat czy faktycznie mechanik miał racje okazało sie ze geometria była nieprawidłowa a zawieszenie jest w porządku , więć zdecydowałem sie na zrobienie geometri . Zaznaczam że cała akcja dzieje sie w Angli . Dodam ze robiłem geometrie 4 miesiące wczesniej i teraz te parametry sa całkiem inne .Czy tak powinno byc? .prosze was o jakieś porady . poniżej dodam wydruk z ustawienia
Czokla001
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta