Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ar2rek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak w temacie,panowie chcialbym sie dowiedziec co ile zmienia sie rozrzad w audi a4 b8 allroad(2.0)tdi.. mam 89000km najechane i serwis wkrotce...dojdzie tez rozrzad?
  2. ....wg kolegow to B8 z przebiegiem 180000 jest warto wirusa zapodac??? Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  3. A okolo 200K i rooosnie!![emoji3][emoji3] Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  4. Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk Nie to ze zle...poprostu sie amorki skonczyly i tak sobie pomyslalem...chcialem sie dowiedziec co koledzy sadza... Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  5. ar2rek odpowiedział(a) na ar2rek temat w 1.9TDI
    Nie mam takiej opcji?[emoji27] Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk Na kompie pokazywal (blad na 1 wtrysku??),tak powiedzial mechanik..zaproponowal wymiane okablowania(?)i pomoglo..obeszlo sie bez wymiany pompowtrysku... Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  6. Dzieki wielkie.w innym poscie jeden z klubiwiczow rowniez proponowal B6,a na koniec to chyba zakupie nowe ORI i spokoj...cos mi sie obilo o uszy ze chodza po 450 zl za sztuke.....moze ktos ma do sprzedazy?...tylko nowe! Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  7. Czy taki zestaw bedzie pasowal do:a4 avant (b6)1.9 TDI 130KM 2004,zawieszenie 1BE... ....i przedewszystkim czy warto?....cena 470€.... Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  8. Myslalem tylko o ORI ,a moze ktos ma na sprzedaz?jaki nr maja ? Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  9. ar2rek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Cze.mam nadzieje ze ktos mi moze pomoc.otoz od kilku dni zauwazylem ze jak tylko silnik sie nagrzeje to przy 1800-2000 obrotow dostaje"czkawki"tj turbo nie wlaczalo...problem wystepuje tylko po zagrzaniu sie silnika(na zimno normal)na2,3,4biegu...poszarpie troche a pozniej jakby wszystko wracalo do normy...jakies 7000km wstecz mialem czyszczone wszystkie przewody bo bylo podobnie tyle ze wchodzil w tryb awaryjny(notlauf)...pojutrze zajade do mechanika ale w miedzyczasie chcialem poczytac troche waszych opini(moze ktos z kolegow tak mial) Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  10. Co koledzy proponuja do mojej B6?amortyzatory ORI? Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  11. Podepne sie jesli nie macie nic przeciwko?!:)chce rowniez wymienic amorki i moze kilka podpowiedzi co wybrac?dolaczam fote wlepki z wszystkimi danymi.jaka jest cena kompletu takich amorkiw i koszt wysylki? Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
  12. przewód puścił przy pompie.dojechałem górską kręta drogą do mechanika! wymienił przewód i śmiga jak nowe! :)
  13. u mnie dziś wycieklo w miejscu oznaczonym nr 10,tzn po stronie tej opaski!czyzby to tylko przewód?i czy mogę to sam rozkręcić,czy jest to po jakimś ciśnieniem?czy jezeli to przewód to wystarczy go skrócić(obciąć)? ---------- Post dopisany 12-06-2014 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 22:32 ---------- przewód puścił...już zrobione!
  14. podepne się pod temat.otóż dzisiaj cos zaczęło zgrzytac podczas kręcenia kierownicą.zaczela chodzić coraz ciężej.po zatrzymaniu auta stwierdziłem wyciek plynu.wydaje się jakby do wycieku dochodzilo z dosyć grubego przewodu który wychodzi ? ze zbiorniczka!wspomagania już brak kompletnie.dam radę do mechanika się dotoczyc czy nie zalecane?
  15. no właśnie!thx majkel!easy work!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.