-
Spoty wrocławskie
Daj jakiś namiar tel na siebie jeśli możesz
-
Spoty wrocławskie
Panowie wiem, że to nie ten dział ale jestem bez auta ;/ pilnie poszukuję rury od intercolera do 2.5 a4b6 132kw ;/ Ktoś coś wie gdzie ? http://pl.realoem.me/Audi/CA/A4/2001/249/R/1/145/145090#9 NR 9
-
Spoty wrocławskie
Dobry wieczór Pany jest ktos kto ma może Reczny do b6 na zbyciu ?!?! Oraz czy Jest kto kto jest wstanie pomóc mi do wtroku ogarnać fisa? bo się wyłącza,, albo fis siedzi albo sensor grafiki albo coś się odpieło ;/ HELP
-
Spoty wrocławskie
No potrzebuje kogoś kto umie to ogarnąć bo nie wiem co tam może siedzieć i jakie mogą być koszta naprawy. A też zależy mi na czasie ;/ Olek napisz pw do mnie co to może być jak Ćwiara nie jest w stanie pomóc, chyba że uda mi się jakoś to sprawdzić ;/
-
Spoty wrocławskie
Więc, teraz całkowicie się nie odpalił wygląda to tak: Jak jechałem ostatnio zrobiło mi się coś takiego A czasami działa nagle się rozmazuje, działa tylko w połowie. Czytałem coś że może to być jakiś sensor grafiki, ale nie wiem dokładnie co to i za co to służy. Ćwiara pomocy ;p bo chciał bym to gunwo już zrobic tak samo jak ten adapter do radia, czekam i czekam na niego
-
Spoty wrocławskie
Ćwiara mogę Ci fotke cyknąć jak to wygląda, raz odpala sie normalnie zwłaszcza jak jest cieplej, i działa czasmi działa w połowie i wariuje ;/ A Fis Kolor do Diesla
-
Spoty wrocławskie
:hi: Panowie Pytanie takowe mam Czy jak mi zaczyna szwankować FIS, to czy muszę wymienić cały licznik ?? czy da radę jakoś sam FIS ??
-
Spoty wrocławskie
"Oca" musimy się jakoś razem w O-cy spiknąć
-
Spoty wrocławskie
I jak tam Panu udał sie spot i wczorajsze piwo ?? Ja niestety nie dotarłem wypadeczek miałem;/
-
Dziwyny wyciek płynu
No ielegancko szkoda że u mnie tak nie było
-
Spoty wrocławskie
Hahaha no fakt, zbieram sie i zebrać nie moge no ale na sobotę może bym dotarł Polecam gościa trochę rzeczy u niego porobiłem i na prawdę profi robota AUTORADIO Wrocław Taksometry Kasy Fiskalne Ten co na spota od 2 mcy dotrzec nie moze Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Jestem za Polecam gościa trochę rzeczy u niego porobiłem i na prawdę profi robota AUTORADIO Wrocław Taksometry Kasy Fiskalne
-
Spoty wrocławskie
+2 Takich gości to powinni od razu pizgać w twarzowe +1
-
Dziwyny wyciek płynu
Nie polecam, lepiej kup płyn na dolewkę, być może masz magla do regeneracji tak jak ja, albo jakiś z kabli/rurek/przewodów się skończył
-
Spoty wrocławskie
Może i ja bym w końcu zawitał
Budzik01
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta