Treść opublikowana przez Budzik01
-
Spoty wrocławskie
Daj jakiś namiar tel na siebie jeśli możesz
-
Spoty wrocławskie
Panowie wiem, że to nie ten dział ale jestem bez auta ;/ pilnie poszukuję rury od intercolera do 2.5 a4b6 132kw ;/ Ktoś coś wie gdzie ? http://pl.realoem.me/Audi/CA/A4/2001/249/R/1/145/145090#9 NR 9
-
Spoty wrocławskie
Dobry wieczór Pany jest ktos kto ma może Reczny do b6 na zbyciu ?!?! Oraz czy Jest kto kto jest wstanie pomóc mi do wtroku ogarnać fisa? bo się wyłącza,, albo fis siedzi albo sensor grafiki albo coś się odpieło ;/ HELP
-
Spoty wrocławskie
No potrzebuje kogoś kto umie to ogarnąć bo nie wiem co tam może siedzieć i jakie mogą być koszta naprawy. A też zależy mi na czasie ;/ Olek napisz pw do mnie co to może być jak Ćwiara nie jest w stanie pomóc, chyba że uda mi się jakoś to sprawdzić ;/
-
Spoty wrocławskie
Więc, teraz całkowicie się nie odpalił wygląda to tak: Jak jechałem ostatnio zrobiło mi się coś takiego A czasami działa nagle się rozmazuje, działa tylko w połowie. Czytałem coś że może to być jakiś sensor grafiki, ale nie wiem dokładnie co to i za co to służy. Ćwiara pomocy ;p bo chciał bym to gunwo już zrobic tak samo jak ten adapter do radia, czekam i czekam na niego
-
Spoty wrocławskie
Ćwiara mogę Ci fotke cyknąć jak to wygląda, raz odpala sie normalnie zwłaszcza jak jest cieplej, i działa czasmi działa w połowie i wariuje ;/ A Fis Kolor do Diesla
-
Spoty wrocławskie
:hi: Panowie Pytanie takowe mam Czy jak mi zaczyna szwankować FIS, to czy muszę wymienić cały licznik ?? czy da radę jakoś sam FIS ??
-
Spoty wrocławskie
"Oca" musimy się jakoś razem w O-cy spiknąć
-
Spoty wrocławskie
I jak tam Panu udał sie spot i wczorajsze piwo ?? Ja niestety nie dotarłem wypadeczek miałem;/
-
Dziwyny wyciek płynu
No ielegancko szkoda że u mnie tak nie było
-
Spoty wrocławskie
Hahaha no fakt, zbieram sie i zebrać nie moge no ale na sobotę może bym dotarł Polecam gościa trochę rzeczy u niego porobiłem i na prawdę profi robota AUTORADIO Wrocław Taksometry Kasy Fiskalne Ten co na spota od 2 mcy dotrzec nie moze Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Jestem za Polecam gościa trochę rzeczy u niego porobiłem i na prawdę profi robota AUTORADIO Wrocław Taksometry Kasy Fiskalne
-
Spoty wrocławskie
+2 Takich gości to powinni od razu pizgać w twarzowe +1
-
Dziwyny wyciek płynu
Nie polecam, lepiej kup płyn na dolewkę, być może masz magla do regeneracji tak jak ja, albo jakiś z kabli/rurek/przewodów się skończył
-
Spoty wrocławskie
Może i ja bym w końcu zawitał
-
Spoty wrocławskie
Dodałem w dziale "Kupię" ale napisze też i tu (Witam, jak w temacie poszukuję zderzak przód pod spryskiwacze do audi A4 B6 sedan LY7W. Oraz poszukuję Adapter Antenowy FM do RNS)
-
Spoty wrocławskie
:hi: A powiedz mi który z tych adapterów bedzie dobry do mnie żeby go przerobić tzn przelutować car tronic jest świetny. wszystko mają i obsługa oraz wysylka mega profi. najlepszy sklep jaki znam
-
Spoty wrocławskie
Ćwiara, ten mój towar niedostępny, ten twój jest jedno złącze i jak by mój kabel miał się tam wlutować ?? ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- No elegancko tu znalazłem, który z tych był by najlepszy ? https://car-tronic.pl/adaptery-antenowe-c14.html
-
Spoty wrocławskie
Kurcze to widze lipa to dorwać ;/ Jak by było gdzieś we wro to było by super;/ ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Poszukałem tego adaptera i widzę że ciężko nawet na necie dorwać dostępny ten, dwu-kablowy żeby uciąć i przelutować
-
Spoty wrocławskie
A no to teraz jasno że są potrzebne obydwa We wro jest ktoś kto to sprzedaje ?? i można od ręki dostać ? chciał bym to w końcu zrobić ;/
-
Spoty wrocławskie
A ta zielona (niebieska) nie wchodzi w radio przypadkiem?? bo tam jest na to gniazdo? W takim razie są dwa kable jeden mam wyrwany i drugi cały to od czego one obydwa są skoro musze tamten lutować ?
-
Spoty wrocławskie
a da się tą wtyczkę jakoś zrobić ?? To skoro też mam tą jedną wtyczkę to nie mogę do niej podpiąć tego Adapter antenowy AUDI RNS-E DIVERSITY - Anteny gsm, antena huawei, do modemu, kierunkowa, axesstel, anydata, złącze antenowe - HURT-DETAL ??
-
Spoty wrocławskie
No właśnie, skąd taką przejściówkę dorwę ?? Ktoś pomoże ? Szukając kabla antenowego spotkałem na necie właśnie obrazki gdzie wyprowadzone są dwa kable, mam jeden i nie pasował więc to co jest urwane to do czego szło jeśli możecie pomóc ? No i co to może być ten kabel po co on jest ? tzn ta zworka
-
Spoty wrocławskie
ponownie Ehh wyjąłem rns'a i co ujrzałem już wiem czemu mi radio FM nie gra oto widok, powiedzcie mi czego dokładnie brakuje żeby wpiąć się pod radio bo już mam tego dość. A i w kostce natknąłem się na taką oto zworkę bez niej w sumie nie działa radio Proszę was o pomoc no i chciał bym jakoś do tego zamontować wejście na USB coś mówiliście o zmieniarce, fajna sprawa wiem ze w bagażniku mam okablowanie do tego
-
Spoty wrocławskie
Nie jestem w tym obcykany dla tego pytam jak to można przerobić pisali coś niby o kostce ale o zadnych tv i innych nie czytałem... Znacie może kogoś kto to ogarnia ?? No i co z tą antena fotki wrzuce pod wieczór