Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Budzik01

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Budzik01

  1. Przemyślę i zobaczę Jutro jade do wro może uda mi sie u kumpla pod Kompa podpiąć Następny niedzielny spot to dopiero po świętach będzie, ale coś w piątek sie kroi tym razem nie pod mostem tylko pewnie w jakiejś knajpie Oca tez pewnie bedzie a on z Olesnicy jest
  2. Huh no to jak knajpa to raczej nie podjadę, z powodu powrotu ^^ Następny niedzielny spot to dopiero po świętach będzie, ale coś w piątek sie kroi tym razem nie pod mostem tylko pewnie w jakiejś knajpie
  3. A jaki Panowie następny Termin na spota ? Może i ja jako nowy bym się wybrał
  4. Przeglądnąłem dział techniczny i nie widze odp. na moje pytania;/
  5. Miło Mam pyatnie od razu do was, jestem posidaczem A4 B6 2.5TDI 163km robionym przez ABT na 197km jakoś tak Mianowicie mam pytanko, czy jest może jakiś Manual PDF cokolwiek w wersji polskiej ? albo coś typu instr. obsł. w polskim języku ? oraz pytanko co do navi i sterowania, auto jest z niemiec i navi jest po niemiecku (Audi navigation panel z CD nad wyświetlaczem) Pytanie czy jest możliwość zrobienia tego na polski ? Oraz czy Komp. pokładowy między zegarami da sie też na pl. zrobić. co do tego jeszcze raz mi się zalącza komp. pokł a raz nie co może być przyczyną ?
  6. Witam wszystkich, jestem nowy na forum i stałem się posiadaczem Audi, mam nadzieje że uda nam się jakoś zaznajomić
  7. Cześć wszystkim, stałem się nowym posiadaczem Audi A4 B6 2.5TDI V6 163 (zrobionym przez ABT na 197) Mam nadzieję że uda mi się poznać posiadaczy Audi z mojej okolicy, pozdrawiam serdecznie Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.