Treść opublikowana przez Bozet
-
[1.8T BFB] Wyciek płynu chłodniczego
Ja mam tak samo cieknie mi ale pompa i rozrzad wymieniłem jakies 3 tygodnie temu.
-
Spoty Holandia i okolice
Siemanko zajmuje się zmianą koloru auta itp. itd. mieszkam w Zaandam okolice Amsterdamu. Jak by ktoś coś potrzebował zapraszam do mnie na FB -->https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut/ p.s. czekam na jakies spocik:) Kolego gdzie mieszkasz w NL i w Polsce pytam bo ja też jestem z LUBUSKIEGO (Gubin-Zielona Góra), NL Zaandam-Amsterdam
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Siemanko!! Melduje się na spoty mieszkam w NL Zaandam/Amsterdam:) jak gdzieś coś to dawajcie cynka:) Proponuje z organizować jakieś spotkanie, ktoś chetny?
-
Wymiana Rozrzadu
Siemanko własnie mam zamiar kupić rozrząd i wiem że jakis koleszka sprzedaje na forum ale za cholere nie moge tego wpisu znaleźć. Podaj jakis namiar:)
-
Oklejanie dekorów
Jeśli są jakieś pytania o car wrapping służe pomocą https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut/zapraszam do lajkowania:)
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Jeśli ktoś ma jakies pytania odnośnie przerabiania tunelu z 1DIN na 2 DIN , przyciecie klimy z 1DIN na 2DIN służe pomocą robilem to już dwa razy. Właśnie dziś zakonczyłem monaż RND-E w mojej audi. Przerabiałem wszystko 1 na 2DIN. Jakieś pytania smiało możecie dzwonić 661939558
-
Oklejenie dachu
Jak jakies pytania zapraszam do mnie https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut
-
Dopasowanie nowszej kiery
To w takim razie chyba ta bedzie pasowała tak? http://allegro.pl/audi-a4-8k0-a5-lift-kierownica-skora-s-line-i5134989475.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro Tylko zastanawia mnie czy musze tasme zmieniac jak wkladam nowsza kiere?
-
Dopasowanie nowszej kiery
CZyli tej z allegro nie zamontuje u siebie w B6?? Na aukcji widac ze tez jest do A4.
-
Dopasowanie nowszej kiery
Witam mam pytanie co potrzebuje by ta kiera działała jak nalezy w B6 czy wystarczy ze kupie ten zestaw czy muszez zmieniac tasme? Informuje ze mam kierownice s-lina 3ramienna bez MF. http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-q3-q5-kierownica-plaska-i-airbag-i5161709899.html W planach mam zmiane kierownicy na cos takiego i zamontowanie RNS-E
-
regeneracja plastików (przycisków)
Tak ja robie renowacje polecam. robilem nie raz i spoko wyglada.
-
Audi A4 B6 1.8T Zmiana Koloru Auta Folią
Wiedziec mozna u mnie:) ja oklejam auta i to moja audi którą sobie ubrałem w szary mat metalik. ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Wszelkie pytania wszelkie wzorniki wszekla pomoc prosze pisac bez problemu udziele informaci i wycenie autko:) Demontaż folii tez wymaga doswiadczenia.
-
przedni gril SWAP na czarny mat
- Audi A4 B6 1.8T Zmiana Koloru Auta Folią
-Całkowita zmiana koloru folią firmy 3M z serii 1080 -Wyzerowanie chromów w czarny mat -Polerka przednich lamp -Zrobione wytłoczenia w postaci loga firmy -Przerobiony przedni zderzak w s-line + hokey -Dolne listwy oklejone folia Carbon monza z palety Arlon-Sott -Lusterka w czarnym macie WIĘCEJ FOTEK NA--->https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut- Atomowe stickerbomb
Powiem tak są gusta i gusciki:) klient chce to ma:)- LISTWY na drzwiach oklejone folią
W środku mam carbon 3D te listwy lepiej wygladaja na zywo.- Atomowe stickerbomb
Witam. Mała prezentacja dla tych o lubią zrobić coś ze swoim autem w stylu bajecznym:) WIĘCEJ FOTEK NA -------> https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut- LISTWY na drzwiach oklejone folią
Witam:) prezentuje dolne listwy s-line oklejone folia arlon-sott w kolor MONZA Carbon Fiber Gloss https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut- Audi R8 ZmianaKoloruAuta SOA
Było granatowe a już jest czary mat:) Matte Steel CWC-617- Audi R8 ZmianaKoloruAuta SOA
Witam! Prezentuje Audi R8 oklejona będzie folią poprzez moją Firme SOA https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut Na początek jedna fotka efekt końcowy wkrótce tu na forum lub proszę śledzić wątek w linku wyżej podanym.Mile widziane LAJKI:) ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 01:41 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 20:45 ----------- Zmiana koloru nadwozia po przez oklejenie folią SOTT.
Prosze pisac o koszta na prv.- [ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.654446104595747.1073741849.619641288076229&type=1- Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639651189408572&set=a.639651006075257.1073741847.619641288076229&type=1&theater ZAPRASZAM- Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie
No panowie w planach na styczeń mam Audi R8 po robocie wstawie post na forum:)- [ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Witam pokazuje moje auto oklejane matem http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/audi-czarnym-macie-zmiana-koloru-auta-284201/ SAM OKLEJAŁEM zajmuje sie tym. ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 13:06 ---------- Zapraszam na moja stronke na FB lub jesli dalej chcesz oklejac moge dac rady jaka firma folii co i jak:) u mnie tez mozna zakupywac materialy. - Audi A4 B6 1.8T Zmiana Koloru Auta Folią