Jump to content

Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7

Recommended Posts

Wrzucam Wam szablon potrzebny do wycięcia tunelu z 1DIN na 2DIN, tunel wyciąć można lutownicą lub dremelkiem. Odrysowujemy szablon na bocznej wewnętrznej części tunelu i tniemy. Szablon odrysowany od oryginalnego tunelu 2DIN.

https://www.dropbox.com/s/2knst7ds4butgkj/DIN2.jpg?dl=0

Śliczne dzieki , pewnikiem wiele osób skorzysta :hi:

Wrzucam Wam szablon potrzebny do wycięcia tunelu z 1DIN na 2DIN, tunel wyciąć można lutownicą lub dremelkiem. Odrysowujemy szablon na bocznej wewnętrznej części tunelu i tniemy. Szablon odrysowany od oryginalnego tunelu 2DIN.

https://www.dropbox.com/s/2knst7ds4butgkj/DIN2.jpg?dl=0

Kurcze mozesz to jakos zwymiarowac ?

Edited by mastapi

Wygląda jak skan, ale niestety zazwyczaj skanery są o kilka cm większe od standardowej kartki a4 więc faktycznie ani tego druknąć się nie da na całą stronę

W sumie zeskanowana jest cała A4. Postaram się coś wykombinować albo powiedzcie jak to najlepiej zrobić - szablon jest na sztywnej folii. Może odrysować i wtedy zrobić Wam skan ? Bo innego sposobu nie znam.

szanowni koledzy,czy ktoś wie czy kosz pod 2din z audi A3 bedzie pasował do a4 b6,proszę o szybką odpowiedż.

Jeśli ktoś ma jakies pytania odnośnie przerabiania tunelu z 1DIN na 2 DIN , przyciecie klimy z 1DIN na 2DIN służe pomocą robilem to już dwa razy. Właśnie dziś zakonczyłem monaż RND-E w mojej audi. Przerabiałem wszystko 1 na 2DIN. Jakieś pytania smiało możecie dzwonić 661939558

Kupiłem RNSD i pytanie brzmi następująco co zrobić z instalacją żeby kabli w samochodzie nie przecinać??

posiada ktoś jeszcze zdjęcia gdzie dokładnie podciąć pod 2DIN?

posiada ktoś jeszcze zdjęcia gdzie dokładnie podciąć pod 2DIN?

Jutro będę przerabiał.

Kupiłem zniszczony tunel 2 Din (30zł) i wyciąłem z niego szablon do odrysowania.

Mogę po operacji odsprzedać szablon :wink:

Witam. Czym różni się kosz 2 din metalowy od plastikowego oprócz materiałem wykonania?

Ja natomiast mam pytanie dotyczące tunelu 1 Din .Czy tunel środkowy będzie pasował z kombi do sedana ?

Ja natomiast mam pytanie dotyczące tunelu 1 Din .Czy tunel środkowy będzie pasował z kombi do sedana ?

To te same tunele. Będzie pasować

To te same tunele. Będzie pasować

Dzięki Tomku za pomoc .Pozdrawiam :)

Które będzie wyglądać bardziej estetycznie i spełniać swoją funkcję w 100%? Przymierzam się do wsadzenia rns i klimatronika 2din.

Edited by czachapll

Skoro klimatronik 2DIN, to i popielniczka 2DIN. Logiczne.

Tylko czy tunel 1din ma to samo mocowanie co 2din ? Widziałem gdzieś post, że się nie odmykała do końca albo haczyła o klimatronik.

Edited by czachapll

Tunel i tak musisz podciąć pod 2DIN. Nie ma innej opcji.

Tylko czy tunel 1din ma to samo mocowanie co 2din ? Widziałem gdzieś post, że się nie odmykała do końca albo haczyła o klimatronik.

Trzeba przyciąć wystająca część półeczki za popielniczką, albo jej wcale nie zakładać.

Pamiętajcie żeby radio 2din wkładać na sam koniec. Ja przez to że wkładałem szufladki na siłę już po włożeniu radia to prawie połamałem ramkę w radiu :(

Witam, mam pytanie chcę zmienić u siebie radio z 1 din na 2 din, tak się składa że kolega trzyma dla mnie części od anglika a konkretnie kosz 2din, i klimatronik pod 2 din ale z grzanymi fotelami, i mam pytanie jak nie mam grzanych foteli a wstawię taki klimatronik to nic się nie stanie ? W przyszłości pewnie zmienię fotele na grzane. Czy stojak na kubek z anglika będzie pasował po zdjęciu tej osłonki z rysunkiem kubka i założenia europejskiej bo mają w innym miejscu zaokrąglony róg.

Co do klimatronika to będzie działać (oczywiście po przyuczeniu VINu), jedynie po podłączeniu VAGa będzie wywalało błędy od nie podłączonych foteli, ale w niczym to nie przeszkadza. Sam najpierw wymieniałem klimatronik, a dopiero z czasem wymieniłem fotele na grzane. Co do kubka to niech się wypowie ktoś inny

W praktyce front kubka można przełożyć. Kubki chyba nie powinny się różnić.

Witam, pewie temat sie powtarza ale chciałbym zmienić tunel 1 din na 2 DIN. Potrzebuje pomocy- opisu jak to zrobic krok po kroku aby nic nie spieprzyć.
Pozdrawiam